Přehled katalogu
- 105 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 94% S recenzemi
- 54% S fotografiemi
Nalezeno 105 výsledků
Procházejte arboristické služby v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 105 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 229,352 recenzí a hodnocení.
“Nádherná prodejna, skvělý výběr a moc příjemné ceny. Cením milý a osobní přístup při výběru břízy přes e-shop a také pomoc s těžkým stromem na zahradu. Rádi se k vám budeme vracet a doporučení dál rozdáváme už teď :). Děkujeme :)!”
“Charakteristiky, které mě na lezecké stěně hlavně zajímají a se kterými se potkáte na Big Wallu: - Délka cest, která je na BW na "umělku" obstojná, místy i něco málo přes 20 metrů, ale jsou tu i 10-15m sektory. ***** - Variabilita profilů a jejich jakkost. Najdete tu různou inklinaci převisů, kolmice, struktury docela věrně napodobující skálu, krátké rajbáčky i delší položené plotny. ***** - Kvalita cest. Cesty jsou i vzhledem k větší délce často vytrvalostnější, jindy boulderové, i s více "kruxy", oddělenými několika metry lehčího lezení, technické i silové. Najdete tu cesty lehké, ale i "francouzské" osmičky. Převažují asi střední obtížnosti kolem rozmezí 5c až 6c. Samozřejmě, když budete sledovat jaké cesty dělají kteří stavěči, tak budete mít své více a méně oblíbené :D. Na BW mám tak všeobecně nejraději asi cesty od Vítka a od Viktora, líbily se mi často cesty od Vojty, dokud je tam stavěl. Sem tam ale samozřejmě někdo vytvoří i totální šílenost. Vzhledem k tomu, že už nyní o obtížnosti nových cest rozhodují obvykle hlasováním (psaním čárek) lezci, nestává se příliš často, že bych si dával cestu na rozlez v obtížnosti 6a, na které se obvykle rozlézám a totálně se na ní vyšťavil a zničil si nerozhýbaný zbytek lezení, protože by ta cestat ve skutečnosti byla 6b nebo 6c. **** A na co by Vás také mohl BW nalákat? Hlavní specialitou jsou tu asi převisy na pilířích, jaké jen tak někde nenajdete. Když trochu pohledáte, můžete si zkusit vylézt komín, a je tu také boulderovka, která má stropový úsek. Hodně boulderů nekončí topem, ale výlezem, což může být užitečný tréning pro venkovní bouldering, kde relativně často boulder problémy končí podobným způsobem (i když překližka pořád není skála). Nedávno byly na BW opět nainstalovány také samojistící navijáky, takže můžete místní cesty ozkoušet, i když zrovna nemáte parťáka, nebo si chcete dát intenzivnější sólo tréning. Dokonce je tam nyní (upravuji recenzi 2. 10. 25) opět nainstalovaná cesta pro rychlolezení v plné délce i s časomírou, což je v Česku rarita, dokonce si myslím, že v Praze jinde není (OFF má zkrácenou verzi bez časomíry, myslím, že kdysi byla někde venkovní, ale jestli je dále, to nevím, protože rychlolezení nedělám, ač si občas dám cestu pro zábavu na zpestření tréninku). Tohle jsou pro mě (až na to rychlolezení, kterému moc neholduji) relevantní charakteristiky, podle kterých se rozhoduji, kam na stěnu vyrazím, protože mi jde hlavně o lezení a neřeším tolik ty další záležitosti jako zázemí a jeho funkčnost, apod. Obsluha je obvykle pohodová. Když jsem nakousl zázemí, tak v zimě si radši na sebe vemte na jištění něco teplejšího a na nohy alespoň pantofle :), minimálně v pánských šatnách moc nefunguje tak polovina na čip uzavíratelných skříněk a osoušeč rukou si taky hned na první dobrou nedá obvykle říct. Ve sprchách (opět mám ozkoušené jenom pánské ☝️) ne vždycky teče konstantně voda s teplotou, kterou byste si představovali, ale neznám v Praze stěnu, kde by tohle měli 100%ně vyřešené, leckde je to spíš horší. I přes některé ty zázemní nedostatky je za mě BW nejlepší stěna v Praze. Kdo ví, třeba co půjde z těch nelezeckých maličkostí napraví, když si teď přečtou tuhle recenzi :).”
“Jedinečné, úchvatné, fascinující, prostorné a doslova dokonalé místo k odpočinku v centru Malé strany. Od otevření recepce kde nás přivítala usměvavá slečna přes radost z nádherně prostorného, naplněného atmosférou pohody, dvoupatrového apartmánu 304 po převzetí kufrů před odchodem to byla vskutku jedna radost. Ideální rozpoložení v centru Starého města 5 minut od Karlova mostu, 2 minuty od stanice tramvají a 10 minut na hrad. Nádherné pavlače ve vnitřním dvorku ladí kouzelnou atmosféru pohody. Apartmán je úchvatně prostorný s ložnicí pod střechou a dvěma koupelnami s toaletami, pračkou, plnohodnotnou kuchyní. Čisto, pitná voda z kohoutků, teplo, světlo díky velkým oknům, pohodlná postel, takže jedno z nejlepších ubytování za mnohá léta cestování. Moc se těšíme na další návštěvy.”
“TamarindTree můžeme vřele doporučit všem, kdo holdují asijské kuchyni. Pochutnáte si, ať už jde o ramen, Pad Thai, dim sum či satay. Díky pravidelnému střídání „národních“ kuchyní si můžete pochutnat na známých pokrmech, ale i objevovat zcela nové. Za myšlenkou a podnikem stojí lidé, ze kterých je na první dobrou patrné nadšení (ostatně sami nepřestávají objevovat!), ale i profesionalita. Všechny tyto kvality dále vyniknou, pokud uděláte to šťastné rozhodnutí a pozvete si TamarindTree coby dodavatele cateringu pro zvláštní příležitost. V našem případě šlo o svatební hostinu. Jako milovníci japonské kuchyně jsme našim blízkým chtěli připravit chuťový zážitek v podobě dobrot jako ramenu, katsu kare či knedlíčků. Pro mnohé z hostů šlo o „premiéru“, navzdory tomu si dle svých slov velmi pochutnali. K tomu chceme vyzdvihnout organizovanost a veškerou komunikaci. A to jak při plánování, tak tu na místě, brzkým ranním hodinám a délce trvání navzdory! Zkrátka, vše, na čem jsme se domluvili, platilo - a výsledek chuťově nejen naplnil, ale rovnou předčil očekávání. Proto díky za vše a těšíme se na další návštěvu! A. & V.”
“Skvělý profesionální a přátelský tým! Překlady provádějí rychle a efektivně a pomáhají najít východisko i v obtížných a nestandardních situacích. Doporučuji a přeji hodně štěstí!”
“Na boží hod jsme šli na jídlo s rodinkou a vše bylo výtečné. Obsluha mila a skvělá. Koleno bylo famózní. Dezert jablíčka v těstíčku skvělé. Káva výborná. Děkujeme, bylo to příjemné posezení.”
“Velký výběr, průměrné ceny, ale hlavně palec nahoru za velké parkoviště...⛵”
“Skvělé místo odkud spatříte Prahu z výšky. Rozhlednu můžete zdolat pěšky po 299 schodech a méně zdatní výtahem. Počítejte se stísněným prostorem. Když se dostanete nahoru, zde musíte počítat se spoustou lidí. Škoda, že dole není někdo, kdo by počet turistů korigoval. Jinak krásný zážitek.”
“Chtěla bych poděkovat za dnešní odbornou pomoc v oddělení barev na pobočce Černý most. Pán mi pomohl jak s výběrem šedé barvy podle fotky, tak i s přípravkem na překrytí mastného fleku na zdi. Barva je krásně krycí a trefil se i do původního odstínu a stačí jeden nátěr. Víc takových je třeba.”
“Solidní jednání ! Cena poměr výkon!”
“Objednávala jsem již dvakrát květiny z e-shopu. Pokaždé dorazily skvěle zabalené a ač je dopravce jednou měl v dodávce nohama vzhůru a jednou ne boku (přestože byly na krabici šipky, kterou stranou má být nahoru), všechny květiny přežily bez potíží. Rostliny jsou krásné a silné. Oceňuji obrovský výběr netradičních trvalek a detailní popisky, které si i ráda čtu :) Termín odeslání byl pokaždé v pohodě - jednou do 10 dnů, jednou do 9, čekalo se, až pominou ranní mrazy, takže super!”
“Dobrý den . Poprvé jsem přes vaší firmu nakupoval. Kolegové byly velmi ochotný. Připlatit jsem si dopravu i montáž. Všechno proběhlo v pořádku . Děkuji moc a nakoupím zas Vladimír Galas”
“Chci moc pochválit pána ze security, který stojí pod eskalátory dole vedle toalet, u vstupu do dolní části Ikey. Vždy se mile usmívá, pozdraví, popřeje hezký den. Takových lidí je už málo. Celý den na nohou a i tak je pozitivně naladěn.Takových lidí je třeba si vážit! Prosím o vyřízení, určitě mu to udělá radost. :))”
“Stara dobra Baracnicka rychta... Byl jsem po 20 letech a jidlo, pivo i atmosfera naprosto v pohode... Muzu urcite doporucit...”
“Čisté parkoviště, krásný, velký obchodní dům”
“S jídlem naprostá spokojenost. Jak kari, tak smažená rýže byly vynikající. Obsluha byla milá a příjemná, dostatečně pozorná, ale ne vlezlá. Prostředí na mě působilo tak nějak suše, jestli to bylo tím, že hostů bylo málo, nevím. Na druhou stranu to žádná tragédie nebyla. S večeří jsme byli celkově spokojení.”
“Kousek od zastávek mhd, obchodů či restaurací a přesto klidné prostředí. Pokoj pohodlný”
“Můj obor je naprosto odlišný, respektive manuální zručnost mi úplně do vínku dána nebyla, takže když už se chystám k manuální práci a celkově nějaké takové činnosti, tak hledám místo, kde mi dokáží poradit a pomoci. Ono místo jsem párkrát v minulosti navštívil a vesměs jsem měl z něj dobré pocity, ať už s ohledem na výběr zboží anebo na přístup některých zaměstnanců. Dnes po delší době jsem toto místo opět zvolil, neboť zkušenost z jiných hobby marketů mě odradila. Tentokráte a jak to bývá zvykem jsem měl za úkol natřít radiátor a věci s tím spojené. No co by syn pro matku neudělal. Ujmul se mě pan Radek (příjmení jsem nezachytil - jen jak jej oslovil kolega), který mě provedl celým procesem, tak jako Vás provede Windows při istalaci systému. Tiše jsem naslouchal, do košíku dal, co mi bylo doporučeno a s velkým díky a nadšením jsem odešel.. Chtěl bych touto cestou poděkovat a snad se to k němu dostane, neb mise byla splněna a matka s výsledkem spokojena, více takových pracovníků, díky :-)”
“Moc pěkná prodejna s velice kvalitním a širokým sortimentem. Ochotný a znalý personál. Dobrá dostupnost a dostatek místa k parkování. Dostupnost Mhd. Vždy perfektně doplněné zboží v regálech. Po zkušenosti s podobnými obchody v USA mám jen jedno doporučení - v takto rozlehlých obchodech s velkým sortimentem a regálovou plochou jsem v USA ocenil možnost dohledat si zboží online na webu a zjistit pozici v regále, kde se nachází. Šel jsem tak "najisto", strávil méně času hledáním, méně se unavil chozením po prodejně a daleko víc času jsem strávil prohlížením si vystaveného zboží a často si koupil i jiné položky, pro které jsem prvoplánově nepřišel. Bauhaus, společně s Hornbachem, považuji za nejkvalitnější hobby markety v Čechách do kterých chodím nejraději, protože zde najdu co potřebuji v dobré kvalitě a navíc je zde kvalifikovaný personál, který vždy ochotně poradí s pracovním postupem.”
“Čisto, pěkná prodejna. Personál velmi příjemný a ochotný.”
“Musím vyzdvihnout persinál. Dorazil jsem 30 min před zavírací dobou ale pánové na sobě nedají znát únavu a že už třeba chtějí domů. Ochotně se ptají co potřebuji a dostává se mi nadstandardní péče. Držel jsem v ruce dítě v autosedačce a říkám že si ho dám do auto a pro košík si přijdu. Jeden z pánů z obsluhy automaticky bere košík a přitlačí ho až k auto a pomůže mi to naložit do auto a s košíkem si zase odjede.”
“Doporučuji. Skvělý servis, rychlé vyřízení, skvělá realizace. Další doplňky jako háčky na adventní věnce nebo jiné sezónní ozdoby, jmenovky nebo číslice. Profesionální přístup.”
“Objednávám si ze Zličína Tesco Online. Od té doby se stalo Tesco mým Love brandem. Jako vážně! Nejlepší kurýři, doručení bez problému, vždy na čas, široký vyber produktů a za ceny jako v obchodě. Přivezou mi vždy tu nejčerstvější a nejvybranější ovoce/zeleninu. Rohlík nebo Košík už neobjednáváme, jste nejlepší!”
“Po navsteve okolnich prodejen, zde v OBI meli bublinkovou folii. Pri prichodu si vsiml pozorny p. Jiri Hurka meho rozhlizeni po prodejne a sam mne oslovil, zda neco nepotrebuji. Pak mne zavedl k jinemu kolegovi, ktery mi to vyhledal. Tato praxe by mela byt prenositelna na vsechny mozne situace pri nakupovani i jinde. Velmi to ocenuji. Pokud neco narychlo shanite, bez prochazeni internetu, tato prodejna je tedy v okoli prvni volbou. Milan Oubram”
“Novinky v sortimentu! Opět tento super hobby market rozšiřuje svůj sortiment v odd, stavebnin, najdete v něm spoustu zboží od různých výrobců. Např. Novinky od f. Semmelrock dlažby Elegant 30x30 a 50x50x4cm bílo hnědo černé a bílo černé a od f. Hasit štuková jemná vápenná omítka Hasit 160 (30kg). Zboží hned k odběru.”
“Sídliště podél rušné Evropské ice v Praze 6 je schované ve vzrostlých stromech a upravenývh záhonech a parcích a hřištích a také s lavičkami. Je tu malé nákupní centrun Šárka kde je výborná a stylová restaurace PhoBo85 s vietnamskou a thajskou kuchyní. Ceny tu mají rozumné a personál je vstřícný a milý a ochotný. Je tu příjemné posezení a jídlo je dobré.”