Přehled katalogu
- 175 Firmy celkem
- 4.5 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 66% S fotografiemi
Nalezeno 175 výsledků
Procházejte thajská restaurace v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 175 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.5/5 na základě 92,641 recenzí a hodnocení.
“Za mě naprosto skvělá restaurace! Jídlo přišlo celkem rychle, velmi milá obsluha a především pokrmy byly výtečné, pochutnali jsme si. Stojí za to! Určitě to není naposledy a prijdeme zas.”
“Mohu říct že, rozhodně doporučuji tuhle restauraci, je tam nejlepší Pho bo v celé Praze z mého pohledu, je to tam skvělý, chodím tam velmi často a je to moje oblíbená restaurace v Praze a jsou dobré i ty ceny :>”
“Velmi příjemná restaurace kousek od Hradčanské. Milá a rychlá obsluha, byl jsem sice sám, ale jídlo bylo i přes téměř plnou restauraci připraveno do 10 minut. Nelze nic vytknout, doporučil bych výborné bum bo nam bo, jedno z nejlepších, co jsem kdy měl. Při cestě kolem se určitě zastavím zas.”
“Skvělé jídlo a skvělá obsluha doplněná hezky vypadající restaurací! Měli jsme Pho a Pad Thai - oboje moc dobré, za dobrou cenu a porce velké. Určitě se sem ještě několikrát vrátím, protože je to úplně hidden gem, který stojí za návštěvu.”
“Velmi milá obsluha. Ochotně na pás dodají to co vám chybí. Určitě se rádi vrátíme.”
“Nenápadná vietnamská restaurace kousek od metra Palmovka. Výborné jídlo z čerstvých surovin, poctivé porce a příjemné ceny - zatím nejlepší vietnamská restaurace, kterou jsem v Praze navštívila. Velké plus za to, ze uvádí alergeny u svých jídel. Mají i denní menu a prostornou zahrádku. Ráda se opět vrátím!”
“Všechno nám moc chutnalo. Během 10–15 minut už bylo jídlo na stole. Cena je poměrně přijatelná – řekla bych, že podobná jako jinde s obdobnou kuchyní, ale atmosféra a vizuální dojem jsou famózní.”
“Tohle místo, je moje srdcová záležitost. Moc příjemná obsluha, velmi dobré jídlo a super hudba a atmosféra. Takhle to má vypadat. Naše top místo se snoubenku.”
“Super restaurace. Byl jsem několikrát a vždy výborné jídlo i obsluha. Budu chodit určitě znovu”
“Fajn asijská restaurace! Ochutnali jsme japonské nudle a korejské udon - obojí výborné, chuťově jiné, velikost porce akorát. Doporučuji opravdu vynikající jasmínový ledový čaj. Milá obsluha. Ceny jsou taky fajn, s ohledem na místo, kde se restaurace nachází. Jedinou menší výtku mám k čistotě toalet.”
“příjemná rodinná atmosféra , příjemné uvítání , jidlo velmi chutné spojeno s dokonalým servisem, komunikací i náladou”
“Tuto restauraci naprosto miluji ❤️ Dříve jsem sem chodila téměř denně, ale bohužel, od doby, co jsem se přestěhovala, ji nemohu navštěvovat tak často. Přesto, kdykoli mám cestu kolem, zastavím se tu s radostí a pokaždé si užívám výborné jídlo. Všechno, co jsem zde ochutnala, mi chutná naprosto skvěle. Jsem alergik a vždy mám specifické požadavky na přípravu jídel. Obsluha je ale vždy velmi vstřícná, milá a ochotná vyhovět mým potřebám, což si nesmírně cením. Atmosféra je příjemná a personál dělá vše pro to, aby se hosté cítili vítaní a spokojení. Tuto restauraci opravdu vřele doporučuji! Vždy se sem vracím s nadšením a těším se na další návštěvu.”
“Mini pho bo 5/5 Závitky 5/5 Bun cha 4/5 Objednávali jsme přes Wolt, takže úplnou čerstvost nemůžeme hodnotit, ale i přes to nám jídlo dovezl kurýr rychle, že to bylo ještě teplé.”
“Skvělá restaurace s výborným jídlem za fajn ceny (viz účtenka). Vše nám moc chutnalo, vypíchli bychom čerstvou a křupavou zeleninu a teriyaki omáčku. Moc nám chutnal i ledový čaj (pomeranč, broskev, jahoda). Známe EMOI z Plzně a ani pražská pobočka nezklamala. V jedné části restaurace je dětský koutek pro nejmenší. Velmi příjemný a moderní interiér, krásné nádobí. Místo vhodné i na slavnostější oběd/večeři.”
“Nejlepší jídlo co jsme měly, a to mam děti hodně vybíravě v jídle . Personál úžasný všichni usměvavé . Doporučuji ❤️”
“Již dlouhá léta ne tohle můj nejoblíbější podnik s posezením. Skvělý výběr z meny, dobré porce, lahodné pokrmy, příjemná atmosféra a klid; co víc si přát?”
“Nejlepší restaurace v okolí. Vstřícná obsluha, posezení na zahrádce a výborné jídlo. V restauraci jsem byla více jak desetkrát a nikdy nezklamala. Navíc velice levná a k obědu malý nápoj zdarma. Doporučuji.”
“Milá obsluha, úplně v pohodě ceny, velké porce, dobře ochuceno, při objednávce s sebou vám navíc jídlo zataví do plastových boxů, takže se nemusíte brát, že po náhodném pohybu igelitkou najdete víc omáčky mimo boxík, než v něm. Rád se vrátím znovu.”
“Navštívit tento podnik je jako udělat chuťový výlet do Hanoje. Pho bo má hlubokou, voňavou chuť, bun cha je dokonale grilované a čerstvé závitky křupou radostí. Obsluha je milá, prostředí klidné a autentické. Skvělá kombinace tradice, kvality a pohostinnosti. Rozhodně doporučuji všem milovníkům asijské kuchyně!”
“Navštěvujeme opakovaně ve večerních hodinách. Velmi milá obsluha, opravdu skvělé jídlo, velmi dobry vietnamský čaj, ceny super, parkovani v zóně. Cokoliv jsme si kdy dali, bylo opravdu prvotřídní.”
“Byly jsme poprvé. Jídlo výborné, porce dostačující. Obsluha milá a prostředí krásné. Horší je to s parkováním. Vlastní parkoviště malinkate ale tak 100m už je větší”
“Pecka jídlo, určitě zajdu znovu, jedině doporučuji.”
“Úžasné jídlo, měla jsem jarní závitky s krevetami a kuřecí Phô. Nasytilo to bohatě, že jsem si ani nemusela objednávat hlavní jídlo. Obsluha byla moc milá, usadila mě i samotnou bez rezervace, což jsem jako turistika nečekala. (V podstatě mě zde zahnala bouřka, takže návštěva Muc Dong byla naplánovaná) Servírování bylo prosté a obsloužena jsem byla velmi rychle. Cena je sice trošku vyšší, nicméně za tuto návštěvu toho nelituji. Pokud máte rádi vietnamskou kuchyni, neváhejte, a vydejte se zde i vy.”
“Jídlo jsme si vzali s sebou – vynikající červené kari s kuřecím a rýží. Polévka Tom Kha byla chuťově výborná, jen porce mohla být větší. Polévka Pho Bo také moc dobrá.”
“Šíleně uřvaní hosté a paní z obsluhy seděla u stolu a s někým si povídala a nezajímala se vůbec o restauraci přišel pan který neuměl ani slovo česky. Objednala jsem si sushi na které jsem se celý den těšila a dostala jsem nějakou rýži. Po optání pan řekl že sushi nebyli a tak donesl něco jiného nedoporucujuuuu!!!!!”
“Ačkoli to zvenčí moc nevypadá, uvnitř je moc hezký interiér. Příjemná atmosféra a moc dobré jídlo.”
“Nejvíc milá obsluha! Pad thai, smažené rýžové nudle a kuřecí ve sladkokyselé omáčce můžeme jen doporučit ☺️”
“Výborné jídlo za výhodné ceny kuchyně a získá tady na jednom místě máte možnost si vybrat japonskou kuchyni skvělé sushi nebo vietnamskou kuchyni nebo korejskou kuchyni takže od sushi přes jídla na kari až po křupavou kachnu velmi doporučuji a podle obsazenosti (furt plno) uvidíte že jste vybrali dobře”
“ZA NÁS - PERFEKTNÍ OBSLUHA, VÝBORNÉ JÍDLO A SKVĚLÁ ATMOSFÉRA. ROZHODNĚ TU NEJSME NAPOSLED A MPHU DOPORUČIT VŠEMA DESETI PRSTY. OPRAVDU NEPROHLOUPÍTE A OCHUTNÁTE TO, CO JSTE NIKDY NEOCHUTNALI - NEBOJTE SE - STOJÍ TO ZA TO A UZNÁTE, ŽE PŘIJDETE ZAS.”
“Bydlíme v sousedství a do restaurace chodíme poměrně často a necháváme si balit i s sebou. Jídlo vždy čerstvé a výborné. Doporučuji.”