Přehled katalogu
- 175 Firmy celkem
- 4.5 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 66% S fotografiemi
Nalezeno 175 výsledků
Procházejte thajská restaurace v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 175 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.5/5 na základě 92,641 recenzí a hodnocení.
“Velmi dobre bistro s tradicni vietnamskou kuchyni. Jidlo chutna perfektne, prijatelne ceny, prijemna obsluha a rychla priprava objednavky. Muzu osobne doporucit :-)”
“Znovu otevřená restaurace která se zaměřuje na thajskou kuchyni. Pečlivě vybrané kuchařky které mají mnohaletou praxi z restauraci v Thajsku. Jídlo se připravuje z čerstvých potravin, je dobře ochucené a vybrat si může každý podle svého gusta. Čekání si můžete zpříjemnit vynikajícím thajským vínem které mají v nabídce. A na závěr si pochutnat na dezertů a kávou. Co se týče interiéru tak je velice útulná, máte tady klid a pohodlí...”
“Na základě recenzí jsme se rozhodli navštívit tuto restauraci. Musím říct, že to rozhodně nebyla chyba. Personál je velmi milý, usměvavý a přátelský. Obsluha je rychlá a dostalo se nám ihned jejich pozornosti. Prostory jsou krásně čisté, sezení je velmi pohodlné, venkovní zahrádka do ulice je senzační. Restaurace má svůj styl a je velmi vkusně vybavena. Nabídka jídel je tak akorát, není to záplava desítek jídel, ale od každého něco. V Thajsku jsem byl několikrát a musím říct, že tady se to chuťově velmi podobá originálům v Thajsku. Výborné ingredience, čerstvé suroviny, špičkové umění kuchaře. Prezentace jídel výborná, chutě ucelené. Není co vytknout. Ceny jsou trochu vyšší, ale zde si si to lehce logicky odůvodním. Byli jsem se ženou naprosto nadšení.”
“Autentická asijská jídla z čerstvých surovin. Příjemné prostředí, přátelská obsluha. Dobrý poměr ceny a kvality v rámci denní nabídky. To, že nám obsluha po polévce donesla všem studená hlavní jídla, jim napoprvé odpouštím, protože jsme se při konzumaci polévky skutečně zakecali. Nicméně příště bych očekával, že jídla budou udržována teplá a ke stolu donesena tak, jak se na hlavní chod sluší – tedy horká, nebo alespoň teplá, nikoli studená.”
“Po dlouhé době jsem měl čest se najíst v restauraci kde je velmi přátelská a klidná atmosféra. Jídlo rychle připravené, skvělé chuťové, obsluha vtipná a milá. Určitě to nebude poslední návštěva.”
“Moc dobré jídlo, jak při osobní návštěvě, tak při jídle s sebou. Doporučuji!”
“Bun bo nam bo, dobra porce lehce pikantni, Maso vyborne a dobre ochucene, nalev skvelej. Porce zeleniny dobra ani mi tam nechybela okurka. Byl jsem zde poprve asi pred necelima 2 roky a rad se sem vracim. V lete se da sedet na zahradce. (Jidlo objednate na baru zaplatite a jdete si sednout jidlo vam prinesou) edit: 25.1.24 Bun bo nam bo stale super mozna bylo malinko ostrejsi nez minule.”
“Tady najdete poklady vietnamské street kuchyně, na které u nás v Česku jen tak nenarazíte. Doporučuji vyzkoušet vyhlášené vietnamské vaječné omelety, bagetku Báhn Mi s grilovaným vepřovým a na závěr vietnamskou kávu. Nebo jednoduše řečeno - všechno tu mají dobrý!”
“V turistickém centru velmi milé překvapení :)”
“Zklamání z mangové limonády 99,- za vodu s troškou mangového sirupu. Chutnalo to vážně špatně limonádu jsem reklamovala a bohužel i přesto mi ji obsluha/slečna celou naúčtovala. Ani náznak o slevu atd Pokud se vám něco nezdá tak s reklamací nijak neuspějete. Buncha bylo skvělé.”
“Byl jsem tady poprvé. Jidlo strašně chutnalo, ale nejvíc mě překvapil servis. Tady byl číšník, nebo starší číšník pan Šimon, a se staral o nás jak o své miminko. Cokoliv, jakkoliv, úplně všechno nám splnil. Určitě ještě tady přijdu, ale když Šimon bude na směně!”
“Byli jsme zde poprvé, ochutnat Bun Bo Nam Bo a moc jsme si pochutnali. Při té příležitosti jsem udělal i několik fotek vnitřní části restaurace, jelikož je nově otevřená. Před restaurací je i zahrádka, která je příjemně ve stínu. Nabídku jídel mají zajímavou, takže určitě ještě přijdeme ochutnat jiné speciality.”
“Do Wokinu moc často nechodím, ale dnes jsme měli chuť, tak jsme zašli. Objednávání probíhá přes samoobslužné kiosky, což je pohodlné a přehledné. Prostor byl čistý, obsluha působila příjemně po objednání nám jen zavolali číslo, abychom si jídlo vyzvedli. Chuťově v pořádku, klasický fastfoodový standard. Co mi ale nesedí, je poměr cena–hodnota. Základ, tedy nudle nebo rýže (v podstatě jako příloha), stojí 115 Kč, a vše ostatní se přidává zvlášť například kuře za 40 Kč, zelenina za dalších 15–20 Kč a podobně. Nakonec tak člověk dostane malé jídlo s minimem ingrediencí za zhruba 200 Kč, a pokud si k tomu dá i pití za 60 Kč, je to celkově dost drahé. Za mě tedy spíš příležitostná volba jídlo chutné, prostředí čisté, ale z hlediska ceny a porce dlouhodobě neudržitelné.”
“Velmi dobrá PHO polévka s hovězím masem. Za 145Kč dostanete minimum 0.5L polévku, která bude plná zelenin a masa! Nejlepší asijská restaurace na Petřinách!”
“Lze jen říci prostě výborné jidlo, obsluha a atmosféra v jednom. Vybrali jsme několika-chodové menu a dobré drinky a byli jsme spokojeni. Jako bonus jsme dostali po dezertu štěstíčka a byla docela pravdivá. Doporučuji jako zazitkovou restauraci.”
“Jako již po několikáté jsme navštívili Modrý zub ve Stroupeznickeho ul na Praze 5 - bezva jidlo a 100% obsluha pana Petra dáváme 5⭐️⭐️ ⭐️ ⭐️⭐️ děkujeme a těšíme se příště”
“Výborné jídlo a super obsluha. Doporučuji klasiky jako bun bo nam bo nebo pho bo. Také mi moc chutná jejich sushi:)”
“Od té doby, co bydlím v Praze je pro mě Wokin srdcovka! Každý týden si ho objednám domů či na něj zajedu osobně minimálně jednou. Skvělý koncept asijské kuchyně, kde si místo výběru z klasický jídel jako například z čínských restaurací, jídlo sestavíte sami podle toho, na co máte zrovna chuť. Navíc jídlo vždy dostanete v krásné krabičce, ve které jídlo vydrží horké neuvěřitelně dlouho, proto také doporučuji toto jídlo na objednání domů přes Wolt. Denně udělají stovky jídel, takže máte vždy jistotu, že jídlo bude vzdy čerstvé a dobré, cenově se jídlo pohybuje kolem 150, avšak záleží pouze na Vás jak si jídlo sestavíte. Oběma pobočkám v Praze nemám co vytknout. Všem vřele doporučuji. Doporučuji kombinaci - Vaječné nudle, krevety, sójové výhonky, žampiony, úštřičná omáčka, jarní cibulka”
“Když přijde na čínskou kuchyni, tahle restaurace patří dlouhodobě mezi moje oblíbené. Vracím se sem hlavně kvůli chuti, konzistenci a příjemné atmosféře, která nepůsobí lacině ani přehnaně „turisticky“. Je to místo, kde se člověk cítí dobře – ať už přijde na rychlou večeři po práci, nebo posedět s přáteli.”
“Byly jsme zcela okouzlené atmosférou této restaurace. Zajít do Malého Buddhy je nevšední zážitek už jen kvůli interiéru. Kvalita jídla nás také hodně potěšila. Sice je to dražší podnik, ale za ty peníze to stojí. Kdo chce na dovolenou, ale nemá čas, tak zajděte sem - ten pocit autenticity je dokonalý”
“Za nás s mužem velmi chutné jídlo, u mužova předkrmu trošku horší preneztace (smažené wonton taštičky), ale na chuť to nemá vliv. Rezervaci jsme méli na 18 kdy byl klid, od 19 už bylo plněji ale obsluha milá, usměvavá, věnovali se nám. Za nás velká spokojenost. Slečna skvěle odhadla manželovi chutě a nabídla koktejl ze kterého byl manžel nadšeny, pro milovníky chilli doporučuje koktejl chilli public. Moc děkujeme za krásný večer”
“Skvělá restaurace s velkým výběrem možností! Až 90% jídel na menu nabízí vegetariánskou možnost. Příjemná obsluha stojí také za zmínku. Mohu vřele doporučit!”
“Jídlo bylo výborné – všechno čerstvé, dochucené s citem a vizuálně hezky naaranžované. Gyoza byla lahodná, křehká a skvěle připravená, Pad Thai měl vyváženou chuť, dokonale kořeněný a připravený přesně tak, jak má být. Obrovský dík patří obsluze, a zvláště Káťe – její přístup byl profesionální, milý a nenásilně diskrétní. Vždy se ujistila, že je vše v pořádku, ráda poradila s výběrem, a pokud bylo třeba doplnit pití nebo vysvětlit specialitu – všechno s úsměvem a ochotou. Díky ní se člověk cítil skutečně jako host, ne jen jako zákazník.”
“Chodíme sem pravidelně buď pro jídlo s sebou a nebo si i na jídlo sednout. Moc milá paní majitelka vždy rozdává úsměvy.”
“Měli jsme chuť na něco teplého na zahřátí při dnešním chladném a upršeném dnu a rozhodli se vyzkoušet Hot pot. Většinou chodíme na čínský hotpot a toto byl náš první vietnamský. Vybrali jsme si variantu masovou s houbami. Celkem nám to chutnalo. Obsluha byla velmi milá a ochotná.”
“Výborné jídlo, čerstvé a skvěle dochucené. Obsluha milá, rychlé servírování. Jen drobná chybička ,objednaná voda nedorazila, ale jinak vše super. Určitě se vrátím!”
“Lepší asijská restaurace. Při návštěvách bylo vždy čisto. Jídlo rychle na stole. Slušné chování vždy při každé návštěvě. Možnost WC pro hosty restaurace. Dobře dostupné místo. Před restaurací je autobusová zastávka i tramvajová. Restaurace je z venku menšího obchodního centra. Musím vzít hvězdičky po dnešní návštěvě a to jsem hodně skromná. Dala jsem si kuřecí Undon kari nudle a totálně bez chuti. Dala jsem si pro ochucení hodně chilli, sójové omáčky a česneku. Pak to teprv mělo nějakou chuť. Zvažovala jsem vrácení jídla. Jelikož sem chodíme byla jsem překvapená dnešním výtvorem. Doufám že tenhle zážitek se mi už nenaskytne.”
“S jídlem naprostá spokojenost. Jak kari, tak smažená rýže byly vynikající. Obsluha byla milá a příjemná, dostatečně pozorná, ale ne vlezlá. Prostředí na mě působilo tak nějak suše, jestli to bylo tím, že hostů bylo málo, nevím. Na druhou stranu to žádná tragédie nebyla. S večeří jsme byli celkově spokojení.”
“Než jsem tohle nenápadné bistro objevil, myslel jsem si, že nejlepší Bún bò Nam Bộ mohu mít jedině v SAPĚ. Ještě nikdy jsem tady neměl něco, co by mi nechutnalo. Výborná polévka Pho, dokonalé jarní závitky a především usměvavá paní, která si vždy bude pamatovat, co jste si dali v minulosti. Chodím zde pravidelně a doufám, že budu chodit ještě dlouho.”
“Navštívil jsem tuto vietnamskou restauraci a byl jsem nadšený. Jídlo bylo autentické, čerstvé a dobře kořeněné. Pho bylo výjimečně chutné a porce velké. Personál byl velmi přátelský, profesionální a ochotný poradit s výběrem jídel. Atmosféra restaurace je příjemná a útulná. Určitě se sem vrátím! Doporučuji všem milovníkům vietnamské kuchyně”