Přehled katalogu
- 175 Firmy celkem
- 4.5 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 66% S fotografiemi
Nalezeno 175 výsledků
Procházejte thajská restaurace v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 175 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.5/5 na základě 92,641 recenzí a hodnocení.
“Velmi hezký podnik s asijskou kuchyní a český mluvící obsluhou. Prosklené vnější stěny prostředí velmi prosvětlují i v chladných měsících. Ceny přijatelné, relativně nízké. Určitě se sem ještě vrátím.”
“Restauraci jsme s manželem navštívili podruhé a po každé návštěvě jsme odcházeli spokojení a nasycení k prasknutí :). Předkrmy chutná klasika, polévky též, hlavní jídla skvělá a parádně vypadající. Jediné, co mi trošku vadilo, bylo ticho- nehrála hudba, byli jsme v restauraci mimo špičku a jemný hudební podkres by byl příjemný. Určitě se sem ještě rádi vrátíme.”
“Malé útulné bistro, nabídka taky menší, ale člověk si tu vždy vybere. Jídlo moc dobré, obsluha milá”
“Predem jsme telefonovali, zda by byla mozna rezervace- vyhoveli nam. Prostor je mensi, takze se nevejde zas tak moc lidi, ale moc pekny a hezky zarizeny. Jidlo je bezvadny, vyberou si vegetariani, vegani i masozravci, vetsina jidel je pripravovana ve variante s ruznymi masy ci tofu. Cenove bych rekla tak nejak norma, cca 300-400 za jidlo na osobu. Co je drazsi je piti, tam mi ceny prijdou trochu vysoke. Jidlo bylo opravdu moc moc dobre, vsichni jsme si pochutnali. Obsluha mila. Celkove pozitivni zkusenost a klidne bych prisla zas.”
“Super resturace v Sapě, je to jedna z těch více čištěnějších, takže doporučuji na oběd s rodinou, restaurace je obrovská, takže se dá říct že tam najdete vždy místo! jídlo bylo moc chutné a porce jsou fakt obrovské! Cena taky parada”
“Hledali jsme a našli jsme. Exotická strava na dosah žižkovského živlu. Bun Bo Nam Bo bylo bezchybné, vege verze s originální omáčkou. Vietnamská káva je chuťovým i vizuálním zážitkem. Je to tu tak super, že si tu raději zarezervujte stůl... ;) Za dnešek díky vroucí neminoucí!! Další návštěva proběhla opět s kávou a tentokrát s ochutnávkou jiných jinde ne běžně nabízených jídel. A opět se odcházelo s maximální spokojeností... :) A zase přišla řada na vietnamskou kávu, potěšily originální korejské nudle a zákusek super Mochi. Atmosféra stále parádní :)”
“Skvělé asijské jídlo, od pho přes sushi až po kung pao, moc jsme si pochutnali, určitě se nejednalo o poslední návštěvu!”
“Jednoduše nejlepší autentická thajská restaurace v Praze, kde se cítíte jako v opravdovém Thajsku! Přes úžasné předkrmy až po báječná hlavní jídla s fresh ingrediencemi. Prostě top Thai! Nabízejí i možnost pořádání akcí či vynikající catering s nejen Thai nabídkou, který jsem měla možnost několikrát ochutnat!”
“Chuťově vynikající, cenově velmi příjemné, s ochotnou, rychlou a vstřícnou obsluhou, klidnou a atmosférou, kousíček od Anděla. Měli jsme luxusní Bún bó nám bò, příjemně nás překvapil taky zelený čaj z celých lístků servírovaný v krásném čajovém setu.”
“Tohle je prostě Top restaurace, a jídlo wauuu. Paní majitelka skvělá a velmi příjemná, děkuji za takové lidí a milý přístup. Určitě se s holkama zase podíváme. Doporučuji všem.”
“Výborná asijská kuchyně. Byli jsme zde parta 5 lidí, 4 různá jídla a všechny byly opravdu vynikající. Určitě se vrátím.”
“Víte jak poznáte že phočko stojí za to ? Že tam sedí 99% vietnamců. Když jsem byl ve Vietnamu tak tohle je naprosto autentická restaurace na phočko. Někdo tu psal že je všude plíseň atd. Upřímně jsme v Sapě a tady nic není dokonale čisté. Ale chuť tohoto pho je naprosto geniální a unikátní !”
“Pokrmy od Thajského Tatíka jsou moc chutné, ale zatraceně pikantní (alespoň pro někoho, kdo na pálivá jídla není zvyklý, tak na to pozor:))! Obsluha je milá, příprava rychlá a ceny mě na místní poměry nijak nepřekvapují.”
“Do vyhlášené restaurace jsme zašli na pozdní oběd. Objednali jsme si 2x nudle s kuřecím masem a 2x Bún Chà.Poměr cena výkon je u zde fakt skvělý. Nudle byly super ale ten marinovaný a na otevřeném ohni grilovaný vepřový bůček byl prostě fantastický. V podniku panuje vážně autentická atmosféra, jakoby jste seděli v nějakém bistru ve Vietnamu. Paní majitelka je ženská takzvaně “od rány” ale do tohoto konceptu to určitě zapadne.”
“Naprostá spokojenost, tak vyváženou chuť Chicken Red Curry jsem dávno neměla, Chicken Kung Pao taky bylo moc dobré. Můžeme jen doporučit.”
“Prostředí je tak zvláštní, až to vlastně působí tím nejautentičtějším možným dojmem. Do bistra se prochází posuvnými dveřmi přes večerku s nepříjemně působícím prodavačem, samotné bistro není nijak hezké. Dostal jsem ale poctivě naplněné závitky a pho bo je úplná špička. Krásně čistý vývar, libové maso, čerstvé bylinky. Kuchař je navíc sympaťák.”
“Zkusili jsme zase o něco vide a požádali o to co měli lidé vedle u stolu. Jedním z nejvíce fascinujících a zároveň nejdiskutovanějších pokrmů je bezpochyby Tiết canh. Doporučuji zakusovat chilli …”
“Skvělá asijská restaurace, která nezklame! (Doporučení na bufet i večeři) Tuto restauraci můžeme s klidným srdcem vřele doporučit! Navštívili jsme ji již mnohokrát, ať už na obědový bufet ve všední den, nebo občas na poklidnou večeři, a pokaždé jsme odcházeli nadšeni. Jídlo je vždy exkluzivní, obsluha neskutečně milá a ceny jsou v poměru ke kvalitě naprosto bezkonkurenční. Bufet, který nemá konkurenci Obědový bufet, který zde nabízejí, je minimálně v rámci Prahy 5 naprosto neporazitelný! A to jak co se týče šířky a pestrosti nabídky, tak i kvality pokrmů. Personál pilně doplňuje všechna jídla, takže vždy najdete dostatek čerstvých specialit. Jako příjemný bonus navíc k bufetu dostanete domácí limonádu zdarma. Naprosto lahodné je i sushi, které bývá součástí bufetu, stejně jako všechny ostatní asijské speciality. Sushi nabídka je opravdu široká – nejedná se pouze o základní Maki a Nigiri, ale i o velký výběr netradičních variant. Pokud milujete asijskou kuchyni a hlavně sushi, určitě si na bufet zajděte! Shrnutí: Jídlo: Vždy exkluzivní a čerstvé. Obsluha: Velmi milá a ochotná. Ceny: Bezkonkurenční poměr cena/výkon. Bufet: Široký výběr, pravidelně doplňovaný, včetně skvělého sushi a domácí limonády zdarma. Tato restaurace je zárukou skvělého gastronomického zážitku!”
“Skvělá denní menu, 145 Kč za hlavní jídlo+úžasnou polévku, která je velmi silná a chutná. Obsluha je nadšená a ochotná. Moc rád sem chodím na obědy.”
“moc dobré jídlo, příjemná obsluha, oceňuji možnost platby kartou. Porce tradičně velké. Celkově spokojenost s návštěvou.”
“Toto je první rychlé hodnocení - dal jsem si jen zmrzlinu (byla výtečná). Vzhled i like chování obsluhy me zaujalo a rád se brzy vrátím. Hezká zahrádka. Malé a čisté toalety. Před restaurací lze parkovat bez placeného stání. Akceptují platební karty. Stavili jsme se bát oběd. Vepřová panenka a dukátové buchtičky. Porce odpovídali ceně. Obsluha byla svižná včetně kuchyně - restaurace byla ale prázdná.”
“Velice dobré jídlo – měli jsme Pad Thai a Bibimbap a obojí bylo skvělé. Jídlo připravili poměrně rychle a obsluha byla milá a ochotná. Prostředí sice není nijak výjimečné, ale na poctivé vietnamsko-korejské jídlo sem stojí za to zajít. Jen pozor – neberou platební karty, takže je potřeba mít hotovost.”
“Naše velmi oblíbená asijská restaurace v okolí našeho bydliště. Skvělé Bun bo nam bo. Casto na nej chodíme. Klidné prostředí, příjemná obsluha, dobre jídlo.”
“Menší asijská restaurace umístěná v přízemí panelového domu. Řekl bych, že nejlepší v okolí Budějovické. S kolegy z práce sem chodíme celkem často a vždy jsme velice spokojeni. Obsluha je milá a rychlá. Jídlo je fakt výborné! Doporučuji thajské kari nebo bun bo nam bo. Fakt nejlepší! V létě mají i zahrádku, prostě paráda. Lze platit kartou. Škoda jen, že je restaurace celkem malá.”
“Rychlá obsluha, čisté prostředí, velká nabídla jídel, jídla vynikající, čerstvé suroviny. Byla jsem zde poprvé, ale určitě se ráda vrátím. Objednala jsem si Bun Nem a kuřecím nudlovou polévku a obojí bylo výborné.”
“Výborné jídlo, skvělá chuť a příjemná obsluha. Dal jsem si Pho Bo a bylo fakt top”
“V jeden týden jsem navštívil podle mnoha článků na internetu dvě nejproslulejší vietnamské restaurace v centru Prahy z hlediska polévky Pho Bo ( Pho Vietnam Tuan & Lan a Pho Bar) a dneska rozhodně ne poprvé tuto skromnou restauraci Pho 555 U dvou paní na Jahodnici. Chtěl bych jen říct, že ve srovnání s “nejlepšími” restauracemi podle internetu a mnoha článků je tento podnik úplně jiný level! Vývar je zde mnohokrát silnější a také chutnější, zelenina a nudle jsou krásně čerstvé a maso také nemá chybu. Všem bych chtěl doporučit tento podnik, především polévku Pho Bo, protože takovou jako mají tady nedostanete ani v té nejlepší vietnamské restauraci v centru Prahy. Obsluha je zde také strašně příjemná a je mi potěšením se vždy vrátit a vychutnat si tak úžasně čerstvé jídlo! Více takových podniků.”
“Tak vážený,jsem v Praze opět po dlouhé době,jako stavař,a tuto restauraci jsem navštívil poprvé,a fakt super,poradí,vysvětlí,a fakt si pochutnáte,není nad horké jídlo v chladným dnem,děkuji fakt za ně,luxusní porce,cena normální,a fakt zahřeje,nesklamaly,super”