Přehled katalogu
- 244 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 47% S fotografiemi
Nalezeno 244 výsledků
Procházejte zmrzlinárna v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 244 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 212,433 recenzí a hodnocení.
“Útulné posezení u výborné kávy. Velice chutné makronky a příjemná obsluha.”
“Vždy se rádi zastavíme na kávu a nějaký zákusek. Výborné zákusky, skvělá domluva při výrobě dortu k narozeninám. Vřele doporučuji procházku spojit s návštěvou této cukrárny a udělat si hezčí den.”
“Vynikající zmrzliny, velmi široký výběr, též pro vegany..atd. Velice milá, trpělivá a vstřícná obsluha. Možno si zmrzlinu, kávu či zákusek sníst přímo v prostorách. Zmrzliny možno zakoupit i do termoboxu a vzít na později ...navštěvujeme dlouhodobě a vždy naprostá spokojenost”
“Útulná moderní kavárnička v předprostorách divadelního a filmového sálu. Obsluha pozorná, leč nevtíravá. Příjemný podnik, ale mírně si konkurující s obdobným podnikem o pár desítek metrů dál u zastávky autobusů Divadlo Počernice. MICHAL STEIN”
“Nejen skvělá zmrzlina, ale i velmi dobré zákusky a káva. Prostředí mi připomínalo staré nádraží, kde se čas skoro zastavil, abyste se i vy mohli zastavit.”
“Moc příjemné i v tomto čase, kdy je v noci sychravé počasí, dá se sednout uvnitř a zmrzku si užít i tak…”
“Náhodou jsem dneska procházel a narazil na tohle miloučké místo s nejmilejší obsluhou, která krásně společně s mňamózní horkou čokoládou rozzářila den! ☺️”
“Pojedete-li přes Braník, máte rádi výbornou zmrzlinu, povinně zakotvit u zastávky Přístaviště a vzít útokem tento podnik. Kdykoliv odpoledne jedu z práce kolem, je k vidění nejen kolem podniku, ale i v blízkém okolí spoustu spokojených lidí, kteří nevnímají nic jiného, než tu zmrzlinu, která je opravdu skvělá. Jo a určo si ji nechte dát do kornoutku, ty jsou taktéž výborné. Tak na co ještě čekáte? :-)”
“Jejich větrník a pistáciový věneček musíte rozhodně ochutnat! Neskutečná slast a nebe v hubě:)))! Výborná káva a moc milá obsluha. Tady by chtěl trávit odpočinek snad každý :). Dekujeme, přijdeme zas.”
“Jedna z mých nejmilejších kaváren, kde v Praze úřaduji. Dobré kafe, skvělá atmosféra a především lidi, který mají opravdu co říci (s plným vědomím jak to asi může znít). Ve světě tlachání opravdu oáza. Doporučuji Klukům z Prahy, aby si přišli spravit svůj pohled na Prahu ;)”
“Už několikrát jsme se zde zastavili na zmrzlinu a pokaždé jsme byli naprosto spokojeni. Zmrzlina je chuťově výborná a cena je vzhledem k dnešním poměrům velmi příznivá.”
“Hodně dobrá zmrzlina. Měli jsme hruškovou, fík s vlašským ořechem a Oreo. Zmrzlina má 180 gramů a cena 109 Kč. Nejlepší je že není vůbec sladká a je hodně smetanová. Hruška je opravdu hruška. Fík neotřelá chuť. Prostředí příjemné, hraje tiše hudba. Málo míst k sezení.”
“Kavárna s atmosférou, s výběrem dobrých čajů i kávy, s milou obsluhou. Sem se člověk rád vrátí posedět.”
“Vždy milý personál, výborný čaj z čerstvé máty. Jen škoda malého počtu míst k sezení.”
“Vybírat máte opravdu z čeho. Koupila jsem 5 ks různých dortiku a všechny byly výborné.”
“Úžasný dortiky, milá obsluha, ke kávě sklenka vody... Dokonalý”
“Lepší cukrárnu široko daleko nenajdete. Chodíme sem celá rodina již několik let a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Široká nabídka tradičních i moderních zákusků, skvělé chlebíčky, vždy výborně připravená káva značky Filicori a k tomu všemu velmi milá obsluha. Moc doporučuji!⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️”
“Neuvěřitelně luxusní zákusky, poháry ,zmrzlina a káva. Příjemná obsluha v domácím duchu. Vyrábějí zde dorty na zakázku s libovolnými motivy dle přání zakaznika . Vřele všem doporučuji..... A opět musím napsat ...je to skvělé místo s nej nej produkty a skvělou obsluhou ... Dělají zde i luxusní mojito ( cocktail man and woman Aleš & Markéta ) A mají tu rádi zvířátka”
“Takhle si představuji ideální malý obchůdek - osobní přístup a při tom obchodník každým coulem - skoro vždy si odnesu něco navíc a doma toho rozhodně nelituji :)”
“Super obchůdek s milou obsluhou a skvělým výběrem”
“Otevírá ne v 7:30 ale 8:00 bacha na to.”
“Maj tu super asijsky instantni polivky i vychlazeny plechovky s pivem”
“Náš svatební dort překonal očekávání a ještě splnil bezlepkové zadání, paní Michlíčková a její tým jsou opravdu skvělí! Nejen, že byl na pohled dokonalý, vsichni svatební hosté včetně nás si na něm ohromně pochutnali. Smekáme klobouk a přejeme mnoho úspěchů. Děkujeme za perfektní dolazení našeho dne, vřele DOPORUČUJEME. Manželé Navrátilovi”
“Jahody v cokolade trochu drazsi ale jsou velmi chutne!”
“Nejlepší smetanové zmrzliny, které jsem kdy v životě měla. Navíc za velmi příznivé ceny. Jediná vada na kráse je přestěhování z původního místa a tedy ztráta možnosti laviček. Většinou jedeme na kolech a přemístění na hřiště s dětmi je ošemetný. Věřím, že to paní majitelka časem nějak vymyslí. Moc Vám fandím a doporučuji, kudy chodím. ❤️”
“Poctivá příprava moc fajn obsluha a možnost posezení na lavičce; za 45 kaček dostanete velkou točenou;-)”
“Trošku náhodně umístěný stánek se zmrzlinou, ale rozhodně stojí za to. Velký výběr příchutí, příznivé ceny a milá obsluha. Není co vytknout.”
“Velmi milí provozovatelé, prostor sice menší no výběr zboží je dostatečný.”