Recenze

  1. Jakub Šebesta ★★★★★

    Jsem rád, že máme v Braníku takto skvělou Zmrzlinárku! Skvělý výběr, hrajou si neustále s nabídkou, přátelský a vstřícný personál..není divu, že je tam denně zástup. Doporučuji!

  2. Olga Olinka ★★★★★

    Velmi dobrá zmrzlina, plijeme prostředí, vše je čisté. Dostatek místa, stoly nejsou u sebe. WC je prostorné, čisté, dveře ale už chtějí výměnu. Malo stolů, nevím jak to je přes zimu, ale v lete je atmosféra boží

  3. Petr Zelený ★★★★★

    Velký a kvalitní výběr zmrzliny. Škoda že nemají polevy či posypy. Nebo mají ale nevím o tom. Ale příjemné posezení s příjemnou obsluhou.

  1. Pavla Peterkova ★★★★★

    Včera ráno jsme se stavovaly od zubaře po náročném zákroku s dcerkou u vás a nemohly jsme si návštěvu vynachválit. Pistáciová a vanilková na jedničku, milá a ochotná slečna na jedničku s hvězdičkou a příjemné prostředí samozřejmost. Nejsme místní, takže od teď se budeme těšit na každou další návštěvu zubaře, protože to bude znamenat i tu u vás.

  2. Martina Ploskonka ★☆☆☆☆

    Jak už tu bylo několikrát v hodnocení zmíněno, obsluha je v tomto podniku opravdu špatná. Nejhorší je, že slečna obsluhující jí zmrzlinu přímo z vaniček v chladícím pultu. Když ji jeden zákazník upozornil, že by neměla do zmrzliny dávat olíznutou lžičku, odpověděla mu ve smyslu, že si přece nebude brát před každým soustem lžičku čistou. Nechutné! Tudíž sem už nikdy.

  3. MiŠÚ ★★★★★

    Pojedete-li přes Braník, máte rádi výbornou zmrzlinu, povinně zakotvit u zastávky Přístaviště a vzít útokem tento podnik. Kdykoliv odpoledne jedu z práce kolem, je k vidění nejen kolem podniku, ale i v blízkém okolí spoustu spokojených lidí, kteří nevnímají nic jiného, než tu zmrzlinu, která je opravdu skvělá. Jo a určo si ji nechte dát do kornoutku, ty jsou taktéž výborné. Tak na co ještě čekáte? :-)

  1. Pavel Kočička ★★★☆☆

    Těžko hodnotit, protože zmrzliny jsou jistě poctivé, vyráběné z dobrých surovin, ale dojem z nich je spíš rozpačitý. Že čtyř ochutnaných byla dobrá jedná, druhá slušná a dvě spíš špatné. Dobrá byla z burákového másla, slušná byla pampelišková (ženě však hořký dojezd), naopak smetanová rebarborová byla nijaká (chyběla kyselost) a ostružinová byla taky rozpačitá. Hodnocení něco mezi 3 a 4.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Zmrzlinárna Braník?

Zmrzlinárna Braník se nachází na adrese Branická 264/16, 147 00 Praha 4-Braník, Česko

Jaké je telefonní číslo Zmrzlinárna Braník?

Můžete kontaktovat Zmrzlinárna Braník na čísle +420 737 116 023

Jak se dostanu k Zmrzlinárna Braník?

Trasu k Zmrzlinárna Braník najdete zde odkaz

Advertisements