Přehled katalogu
- 244 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 47% S fotografiemi
Nalezeno 244 výsledků
Procházejte zmrzlinárna v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 244 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 212,433 recenzí a hodnocení.
“Jeden z mála stánků, kde se nemusíte bát, jestli není příliš ošklivo, příliš zima, příliš tma. Tady útočiště vždy najdete a velice milé a útulné. Cash only, ale to mi vůbec nevadí.”
“Měli jsme 2x suntaki, co jsem slyšel tak se mění druhy zmrzlin, momentálně jsme měli na výběr Grape a Jasmínový mléčný čaj. Na instagramu aktualizují a informují o příchutích zmrzlin. Já si dal mix a myslím že kombo super! Hodně osvěžující lehký dezert. A filling/náplň jsem si dal kinder bueno a to je teprve něco! Obsluha byla příjemná rychlá. Mohu jen doporučit, útulné hezké místo. Nečekali jsme ani dlouho, na léto ideální.”
“Úžasná zmrzlina, káva, i malý výběr zákusků. Zmrzlinu doporučí, dají ochutnat, pak pečlivě naservírují do kornoutu nebo kelímku. Dost prostorné uvnitř.”
“Je to tak trochu skrytý poklad (přímo před vaším zrakem). Gelato je vynikající a jemné, a zmrzlinu vám vytvarují do tvaru kytičky. A doporučuju dát si na ní ještě makronku. Ceny jsou v pořádku, vzhledem k tomu, že se jedná o kvalitní gelato v historickém centru Prahy. Obsluha je velmi příjemná, s Emmanuelem jsme se dali do řeči. Rozhodně to nebyla má poslední návštěva.”
“Jsem asi zklamaná a ani chuť té nejlepší zmrzliny nepřekoná pocit, že tu šetří na zákazníkovi. Porce je menší než obvykle, cena je navýšena uz skoro dva roky a ani to nejspíš nepokryje náklady na někdy nevlídnou obsluhu. Ještě, že tady sází na sezónnost a já jsem před svou porcí dnešní zmrzliny neměla hlad.”
“Místo prošlo rekonstrukcí, je tu teď větší posezení, dětské hřiště i parkovací místa. Točená zmrzlina je vždy výborná, příchutě pravidelně obměňují (více aktuálních informací lze sledovat na jejich facebookových stránkách). Dělaji zde i jiné občerstvení, jako je ledová tříšť, káva apod. Obsluha je pokaždé milá a přátelská! :)”
“Naprostá spokojenost. Velká ochota jakkoliv dort upravit.. chtěli jsme dort na roční narozeniny .. byli jsme velice překvapení. Děkujeme”
“Výborný podnik blízko dětského hřiště. Velmi milá a všímavá obsluha (moc děkujeme paní, co měla směnu v sobotu 6.9. večer). Rádi v blízké době vyzkoušíme brunch :-)”
“Dobře zásobená prodejna a dobře fungující kontaktní místo Zásilkovny.”
“výborná zmrzlina. na letní pátek odpoledne ani nebyly fronty. jen bychom si příště zvolili vetší kornout, protože zmrzlina rychle taje a pak se člověk zašpiní.”
“Pan šéf je velmi vstřícný a ochotný.kdyz něco nemá tak objedná a taky dobře poradí s výběrem zboží.”
“Nejlepší pravá italská zmrzlina v Praze. Láska k řemeslu je patrná na první pohled (výrobu je vidět), a co teprve na první ochutnání!”
“Po návštěvě Pražského hradu je to skvělá příležitost vychutnat si lahodnou zmrzlinu. Zmrzlina je vynikající a zdá se, že je vyrobena z čerstvých surovin. Jednoznačné doporučení”
“skvělý výběr, čerstvá zelenina, dobré ceny!”
“Oáza klidu a míru.neřve zde tlampač s hlášením co je zrovna na prodej.parádní nákup.kéž by takových obchodů bylo více.”
“Široký sortiment, dlouhá otevírací doba po celý týden, čerstvé pečivo a příjemný personál. Pro rychlý, malý nákup ideální místo.”
“Smekám co nikde není tady ještě mají a za rozumnou cenu boží”
“Skvělá káva, kterou vám dají i do vašeho kelímku. Mění nabídku zákusků, mají i bezlepkové varianty. Zákusky mají plnou chuť a z kvalitních surovin, přijdou mi akorát sladké, akorát dochucené. Prostě výborné. Příjemné posezení uvnitř. Příchutě zmrzliny též mění. Doporučuji ochutnat jejich ručně dělané nanuky (menší a větší porce). A od té doby, co se přestěhovali do větších a sluncem prozářených prostor je to ještě lepší:)”
“Chutná Plznička a menu, že jsem se 40 min nemohl rozhodnout, co si nakonec dám. Nakonec vyhrály křídla, ale příště ještě musím na žebra a burger. Doporučuju sezení na zahrádce, krásný výhled na park. Obsluha super rychlá a ochotná.”
“Super místo pro jídlo...klasická česká kuchyně. Ledvinky z rýží jsem opravdu neviděla dlouho v jídelním lístku. Doporučuji skvělý přístup a jídlo mňam karbanátek s bramborem.”
“Na naši firemní akci jsme si objednali catering z této restaurace a byli jsme nadšeni po všech stránkách. Jídlo bylo naprosto výborné – čerstvé, chutné a krásně připravené. Profesionální aranžování občerstvení dodalo celé akci elegantní a reprezentativní vzhled. Velmi oceňujeme také skvělý servis. Restaurace nám zapůjčila stoly, talířky i příbory, takže jsme nemuseli nic složitě řešit. Domluva byla rychlá, vstřícná a bez jediného problému. Personál přijel včas, vše precizně naaranžoval a postaral se, aby bylo všechno připravené do posledního detailu. Můžeme jen doporučit – perfektní služby od začátku do konce!”
“Výborná horká čokoláda, voní jako čokoláda, chutná jako čokoláda, žádný ten sladký výplach po kakau :)”
“Fantazie!!!! ❤️ nejlepší zmrzlina za na dnešní dobu normální ceny.”
“Výborná pizza s čerstvých surovin na pohled....absolutně bezproblémová....chodím pravidelně....no a ty z DÁLNÉHO VÝCHODU UA, AŤ TÁHNOU ODKUD PŘIŠLI...PELMENĚ....ZEMLJANKY....”
“Kaufland jsem nikdy neměl moc rád a na Bohdalci to byla tragedie. Do čestlic jsme jezdili většinou do Alberta, ale od té doby, co je tady nový Kaufland, radši jezdíme sem. Hodně prostoru, málo lidí, volné parkování, samo sken. Po zhruba 19 hodině začínají velké slevy na různé pultové zboží. Není to zde labyrint a dá se to hezky projít jedním tahem až k pokladnám.”
“Minutkový pult v restauraci Globus jsme navštívili opakovaně. Jidlo vždy chutná stejně, jen někdy trochu změna s kuchařem. Osobně jsem nadšený se steaku z tuňáka. Pri přání medium tomu tak bylo. I kuřecí steak byl dobrý. K tomu můžete pozorovat vyrobu jidla přímo pred sebou. Nápoje k jidlu za nízké ceny. Spokojenost a jen tak dál. Doporučuji vyzkoušet.”
“Tohle je nejvíc v topu obchod :) když máš hlad v noci, tak tohle je nejlepší volba na Žižkově. PS paní Lenka nejpříjemnější obsluha :)”
“Pivovarská restaurace na metru "C" Ládví.Velký výběr vlastního piva různých stylů.Kvalitou pro mě určitě patří mezi top3 v Praze.Dcera si dala kuřecí řízek za 215Kč a byla to fakt mega porce a hlavně kvalitní jídlo.Obsluha pozorná a s pozitivní náladou.”
“Velká, čistá, plně zásobená prodejna. Skvělé ceny a bohatý výběr. Úžasné ovoce a zelenina, velmi milý personál. Kéž by bylo více takových prodejen.”
“Suprová kavárnička. Hodně příjemný personál”