Přehled katalogu
- 635 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 97% S recenzemi
- 33% S fotografiemi
Nalezeno 635 výsledků
Procházejte zmrzlinárna v Pardubickém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 635 výsledků v Pardubickém kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 106,944 recenzí a hodnocení.
“5 hvězdiček nedávám často ale zde jsem musela :) Stylové, pohodové, útulné místo. Krásné dekorace, kytičky. Horká čokoláda a cupcake s karamelem byl skvělý! Obsluha velice milá, budu vás doporučovat dál. Snad se vám bude dařit a lidé budou chodit v hojném počtu. Ráda bych k vám zašla ještě na snídani.”
“Výběr všeho možného, vždy ochotný prodávající, stále rozšiřují nabídku.”
“Malá kavárna plná skvělých produktů. Mají výborný šípkový čaj a obložený chléb s nejlepší budapešťskou!!!”
“Velmi příjemná cukrárna, milá obsluha a zákusky super”
“Zašel jsem do pekárny pro koláč na snídani a byl opravdu skvělý – poctivá chuť a velikost. Všem doporučuji!”
“Příjemné prostředí, široký výběr vín a doplňkový sortiment(pochutiny, nápojové sklo aj.) Kromě toho zde pořádají i různé kulturní akce”
“Jako vždy výborná ledová káva a zmrzlina. Žádná fronta. Vždy volné místo k sezení.”
“Skvělá kavárna s dětským koutkem. Příjemné prostředí, moc milá a ochotná obsluha. Objednáno: Boruvkovy dort a skoricova roláda. Dort výborný, roláda chutná jako medovnik, nicméně dle informací zákusky péče sama majitelka, což je skvělá informace a dodává to velmi pozitivní přidanou hodnotu. Čaj taktéž dobrý, ajurvedsky. Ceny jsou na výslednou kvalitu prakticky ještě nízké, takže i zde spokojenost. Rozhodně doporučujeme na návštěvu a pokud bydlíte v okolí, zajisté se budete pravidelně vracet.”
“V cukrárničce v Lubné, tam se špatně hubne ! Paní majitelka velice milá a snaží se ve všem vyhovět. A větrník tak vynikající, nejedla jsem 30 let lepší. Doporučuji všem! IRENA H.”
“Výborné čerstvé produkty. Bezkonkurenční jogurty a pomazánková másla. Prodávají rovněž sýry od jiných výrobců, které jsou také kvalitní. Občas sem jezdím nakupovat až z Prahy! MICHAL STEIN”
“Moc milá obsluha jen krátká prodejní doba”
“Letitá a hlavně výborná cukrárna s velice lidovými cenami zákusků které ji svou kvalitou převyšují. Co by si rozhodně zasloužila je menší rekonstrukce která by ji vdechla nový život..”
“Hodně velká paráda, vynikající zákusky a hromada jiných dobrot ať už sýrů, jogurtů a pro vinaře i perfektní výběr. Obsluha super a možnost přijemného posezení... Mohu jen a jen doporučit :-)”
“Výborné zákusky, příjemná obsluha, moc děkujeme.”
“Kavárna s koulema. Doslova. Je v centru, v létě s nádhernou zahrádkou na hradbách. Péťa dělá luxusní dezerty, zejména koule nejrůznějších druhů. Uvítal bych jiné kafe než Lavazza, ale i to bylo dobré.”
“Jestliže, projíždíte Jevíčkem, doporučuji se zde zastavit. Výborné zákusky a dobrá káva.”
“Cukrárnu u Antona mohu jen doporučit. Děkujeme za perfektní sweetbar, výborný dort a zmrzlinu, která na naší svatbě nesměla chybět.”
“Velmi příjemné místo k posezení a občerstvení. Káva super i jiné chuťovky. Rád se tam vracím případně i s rodiči. Velmi doporučuji.”
““Za rohem” umístěná velmi dobrá zmrzlinárna. Dobrý výběr zmrzliny - smetanové i ovocné. Poměrně velká porce za 55,-, která je opravdu moc dobrá. Na výběr do kornoutku nebo kelímku. Je možno objednat si kávu i limonádu. Obsluha velmi milá i přes někdy delší fronty.”
“Krásně to zde voní zákusky. Příjemné prostředí, výrobky a milá, úslužná obsluha. Určitě doporučím!”
“Prima místo pro nás z rehabilitaku, ale bývalo to tu lepší, než to zkazili lidi, opili se a pro ostatní vše zkoncilo. Malé pivko po večeři neb decku vina....”
“Příjemné místo v HM, zjevně oblíbené, dveře se tam netrhnou!”
“Příjemná a stylová kavárna těsně pod náměstím v Chrudimi. Výborné zákusky, káva a rozumná cena.”
“Výborné sladké i slané jídlo. Ale hlavně oceňujeme poctivou práci a kvalitní suroviny. Velice laskavý, vstřícný a přátelský personál. Už se těšíme na další návštěvu. Rozhodně doporučujeme navštívit❤️”
“Super cukrarna , usměvavé prodavačky úžasné, milé. ZákuskyKRASNE veliké vyborne luxus ceny .indián velikansky za 35kč. Výborný ,limonáda levandulova moooc dobrá. Mooooc děkuji a VŠEM DOPORUČUJI NAVŠTÍVIT STOJI TO ZA NAVŠTĚVU . URCITE OPET NĚKDY ZAVÍTÁME HOLKY OD ZLÍNA”
“Cukroví jsme objednávali po druhé a opět nezklamalo. Velký výběr, výborná chuť a příjemná obsluha při vyzvednutí. Všem doporučujeme :)”
“Při náhodné procházce Pardubicemi jsme objevili tuto cukrárnu. Při pohledu na jejích obří větrníky jsme neodolali. A jejích cena v dnešní době 30,-kč za jakýkoliv zákusek nás ještě více mile potěšil. Skvělá obsluha, moc ochotná a milá. Zákusky byli výborný. Venku ještě prodávají zmrzlinu. A to že ji nabírají lopatkou tak jedna porce je fakt obří. Takže opravdu doporučuji.”
“Milá obsluha, dobrá káva i větrník.”
“Stavili jsme se jen pro dortiky s sebou, ale příště určitě přijedeme na kávu a na delší posezení a doporučíme známým. Interiér cukrárny s historickými klenbami, nábytkem a malbami na vás dýchne neopakovatelnou atmosférou. Mimochodem bombičky nejlepší, jaké jsem kdy ochutnala.”