Přehled katalogu
- 237 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 95% S recenzemi
- 38% S fotografiemi
Nalezeno 237 výsledků
Procházejte pekárna v Pardubickém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 237 výsledků v Pardubickém kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 52,927 recenzí a hodnocení.
“Skvělé a kvalitní pečivo a k tomu úžasný přístup”
“Vždy naprosto perfektní zákusy, nebo dorty. Paní je velice příjemná a dobroty zde odebíráme již mnoho let. Doporučuji,”
“Výborná atmosféra nejen starých časů. Krásně servírovaný čaj i káva. Zákusky, pohár s horkými malinami a zmrlinou a šlehačkou, chleba s brynzou, hořické trubičky, rakvičky, ... Vše chutnalo i dobře vypadalo. Toto rozhodně musíte navštívit když pojedete poblíž.”
“Paní doktorka i sestřička jsou odbornice a mají úžasný přístup ke zvířátkům...”
“Sázava nikdy nezklame. Pečivo všeho druhu, kafíčko. Pravidelně navštěvujeme”
“Velmi příjemná cukrárna, milá obsluha a zákusky super”
“Zašel jsem do pekárny pro koláč na snídani a byl opravdu skvělý – poctivá chuť a velikost. Všem doporučuji!”
“Kavárna v nádherném prostředí, příjemnou obsluhou a skvělou kávou. V koutku posezení v křeslech, obklopeni knihami nebo kartami nám udělalo radost. Za pěkného počasí ke možnost i sedět venku. Určitě jsme zde nebyli naposledy. Venku lze parkovat na ulici, před kavárnou pak na 30 minut nebo na přilehlém placeném parkovišti (10,- Kč/hod).”
“Velmi milé paní prodavačky a skvělá nabídka, s pečivem jsem vždy spokojená, není problém si jít koupit chlebík i s pejskem”
“Sice malé ale vzorně uspořádané .zboží i zálusk výborné a hlavně! vzorná obsluha, prodavačky mají přehled o zboží jsou rychlé a ochotné a ještě se stačí usmívat.”
“Rodinná pekárna, kde vždy rád nakupuji výborné pečivo, chleba a koláče. Chléb zde koupený vydrží týden. Není jako z obchoďáku. Příjemná prodavačka rada poradí.”
“V cukrárničce v Lubné, tam se špatně hubne ! Paní majitelka velice milá a snaží se ve všem vyhovět. A větrník tak vynikající, nejedla jsem 30 let lepší. Doporučuji všem! IRENA H.”
“5 hvězd za možnost platit kartou. Celkem Dobry vyber chlebíčků a pečiva. Obsluha je rychlá. Šunkový chlebíček za 34 Kč.”
“Naprosto skvělá cukrárna. Pěkný výběr dortíků a zákusků. Káva klasická nebo i bezkofeinová. Obsluha příjemná a lze platit kartou.”
“Jeden z mála podniků, který je otevřený už v 5 ráno, po noční směně je super si sem zajít, mají nejlepší koblihy co jsem kdy měla, čerstvé a měkoučké, no už nikdy si jiný nedám”
“Krásné a útulné prostředí cukrárny, kde na vás z každé strany koukají kočky (alergici nebojte, nejsou živé). Nabídka bohatá, dorty výborné.”
“Letitá a hlavně výborná cukrárna s velice lidovými cenami zákusků které ji svou kvalitou převyšují. Co by si rozhodně zasloužila je menší rekonstrukce která by ji vdechla nový život..”
“Máme moc rádi vaše pletené housky. Bez nich není žádná snídaně možná. A ke kafi koblihy s marmeládou. Tady bychom ale řekli, že té marmelády může být méně. Je jí tam zbytečně moc.”
“Velmi dobré pečivo, milá obsluha, poměrně vyřízené.”
“Výborné zákusky, příjemná obsluha, moc děkujeme.”
“Jestliže, projíždíte Jevíčkem, doporučuji se zde zastavit. Výborné zákusky a dobrá káva.”
“Velmi příjemné místo k posezení a občerstvení. Káva super i jiné chuťovky. Rád se tam vracím případně i s rodiči. Velmi doporučuji.”
“Krásně to zde voní zákusky. Příjemné prostředí, výrobky a milá, úslužná obsluha. Určitě doporučím!”
“Návštěvu tady doporučuji, skvělá a příjemná obsluha a zákusky čerstvé. Jezdíme sem na kafe docela pravidelně a vždycky si dáváme úžasný pistaciový dort”
“Super pekarna, prijemny ambiente. Necekejte nejaky zazrak, ale pokud si potrebujete pul hodinny oddechnout s kavou, tak na Vas tady budou velice prijemny, a toho si cenim ;D”
“Super zastávka na sladké i slané snídaně či svačiny a výborně kavy”
“Příjemné místo v HM, zjevně oblíbené, dveře se tam netrhnou!”
“Příjemná a stylová kavárna těsně pod náměstím v Chrudimi. Výborné zákusky, káva a rozumná cena.”
“Super cukrarna , usměvavé prodavačky úžasné, milé. ZákuskyKRASNE veliké vyborne luxus ceny .indián velikansky za 35kč. Výborný ,limonáda levandulova moooc dobrá. Mooooc děkuji a VŠEM DOPORUČUJI NAVŠTÍVIT STOJI TO ZA NAVŠTĚVU . URCITE OPET NĚKDY ZAVÍTÁME HOLKY OD ZLÍNA”
“Cukroví jsme objednávali po druhé a opět nezklamalo. Velký výběr, výborná chuť a příjemná obsluha při vyzvednutí. Všem doporučujeme :)”