Recenze

  1. Lucie Bahbouhi ★☆☆☆☆

    Člověk si objedná adventní kalendář, který mají skldem, ale druhý den příjde email, že dodavatel má výpadek. Náhoda?

  2. Jan Motejzík ★★★★★

    Top výběr všeho, hlavně mých oblíbených piv.

  3. Jiri Zaruba ★★★★★

    Dobře zásobená prodejna a dobře fungující kontaktní místo Zásilkovny.

  1. Jiří Veselý ★★★★★

    Velice milý personál, většinou děvčata vždy s úsměvem. Výdej balíčků, jako doplňková služba je dobrý bonus. Prodej sudového vína vynikající kvality! Svařáček vždy zahřeje, cena v poho.

  2. Martin Dintar ★★☆☆☆

    Dnes 3.12.2024 v 10,20 jsem u vás vyzvedával zásilku z eshopu. Tak nepříjemnou blonďatou slečnu, kterou zaměstnáváte jsem dlouho nezažil. Chodíval jsem k vám pravidelně, ale dnešní návštěva byla návštěvou poslední. Opravdu se vám vyplatí ztrácet zákazníky nepříjemným personálem?

  3. Petr Bartoš ★☆☆☆☆

    Absolutní nespokojenost a amatérismus. Chtěl jsem si přes jejich e-shop objednat zboží, které měli uvedené jako "ihned k odeslání". Potřeboval jsem ho rychle. Proto jsem se chtěl ještě zeptat na jejich chatu, kde píší "odpovíme okamžitě". No nikdo neodpověděl ani za půl hodiny. Tak jsem zboží objednal. Asi po hodině mi přišlo, že je připraveno k vyzvednutí. Super říkám si. Jenže po dalších dvou hodinách přišel email "objednávka zrušena" Bez jakéhokoli vysvětlení proč. Jsem rád, že jsem se netáhl přes celou Prahu až do Modřan aby mi to tam někdo řekl osobně. Doporučuji nepoužívat pokud se chcete vyhnout zklamání.

  1. Anastasia Hronková ★☆☆☆☆

    Bohužel dost nepříjemná zkušenost s prodavačkou, kdy nám dala ochutnat rozlévané víno, které jsme si chtěli koupit. Na její popud jsme si nenechali načepovat “čerstvé”, ale vzali si údajně načepované z rána. Po příchodu domů a ochutnání vína jsme zjistili, že víno chutná jinak. Když jsem se hned nato vrátila do obchodu s tím, jaký máme problém, tak se slečna na víno podívala, přivoněla k němu a řekla, že jí přijde stejné. Vyměnit ho taky nemůže, že je otevřené… rozumím, ale jak jinak jsme měli přijít na to, že se jedná o něco jiného? Zkrátka nám bylo prodáno něco jiného, než jsme ochutnali a přístup bohužel dost nepříjemný :( což nás opravdu mrzelo, vzhledem k tomu, že ochutnávané víno bylo skvělé.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa DRINK&WINE?

DRINK&WINE se nachází na adrese Čs. exilu 34, 143 00 Praha 12, Česko

Jaké je telefonní číslo DRINK&WINE?

Můžete kontaktovat DRINK&WINE na čísle +420 720 044 197

Jak se dostanu k DRINK&WINE?

Trasu k DRINK&WINE najdete zde odkaz

Advertisements