Přehled katalogu
- 345 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 93% S recenzemi
- 61% S fotografiemi
Nalezeno 345 výsledků
Procházejte květinářství v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 345 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 33,465 recenzí a hodnocení.
“Květiny Nádraží Strašnice nám před 14 dny dodaly kytice a vývazky na svatbu - vše bylo překrásné, perfektně uvázané, nazdobené, šikovně zabalené pro převoz (za to zpětně moc děkuji!), opravdu čistá radost. Protože se v květinách příliš nevyznám a naše komunikace probíhala pouze telefonicky, měla se mnou paní velkou práci - podle fotografií sloužících jako inspirace uvázala opravdu nádherné a nápadité svatební kytice. Navíc komunikace s ní byla velmi příjemná, vstřícná, nic nebyl problém. Tisíceré díky!”
“Nad jinými květinářstvími už jsem zlomila hůl a chodím jen sem. Holky vážou opravdu překrásné věci, mají cit pro barvu i výběr květin. Poměr cena-výkon tady předčí vaše nejdivočejší představy. Nechali jsme si tu se ségrou navázat květinovou výzdobu na naše svatby - holky mi k té mojí dokonce půjčili vázičky a připravili mi věneček do vlasů z kombinace sušených a umělých květin. Každý rok sem chodím pro adventní věnce a svícny. Kupuji zde květiny pro maminku, kamarádky i kolegyně z práce. A přijde mi, že s časem holky vážou čím dál lepší věci.”
“Tohle je prostě skvělé květinářství. Nádherné dekorace, květiny, všechno tu voní. Najdete zde i ručně malované tašky, kšiltovky. Objednávala jsem si i kresbu na kšiltovky na zakázku (delfíny, bagr i pandu). Neskutečně ochotná paní, která namaluje snad vše. A také krásně váže kytky. Velkou výhodou je, že mají už od 7:30, takže tam můžete jít i před odjezdem do školy. Stačí poslat sms - uvážou vám kytici dle libosti a rychle, takže nečekáte. A parkování je naproti přes ulici, takže pohoda. A ceny nižší - oproti květinářství v Říčanech či v klasických květinářstvích je to citelný rozdíl. V tomto květinářství jsme, bohužel, museli kdysi vyzkoušet i smuteční vazbu a také jsme zde domlouvali pohřeb (květinářství má vedle i vchod do pohřební služby). Veškeré služby naprosto profesionální, kytice úžasné. Za nás velká spokojenost. Rozhodně doporučuji!”
“Neuvěřitelná práce a profesionalita při domluvě smuteční vazby - paní majitelka na nic nezapomněla a naprosto vyšla vstříc všem požadavkům a přáním. Děkuji a přeji vám miliony spokojených zákazníků!”
“Paní byla velmi ochotná a příjemná.”
“A už mám květinku v kuchyni! Moc příjemné prostředí dílny, děkuju.”
“V atelieru jsem absolvovala již dva čtyřhodinové kurzy (Úvod do floristiky I a II), úžasně jsem si odpočinula a naučila se spoustu praktických vychytávek do vazby květin. Příjemným bonusem byla stručná skripta probírané látky, mnoho doporučených zdrojů dalších informací a výborná káva (nebo čaj) se sušenkou. Hodnotím velmi pozitivně a těším se na další kurzy, které navštívím. :) Děkuji!”
“Moc hezké květinářství s milou obsluhou. Rozhodně doporučuji”
“Toto květinářství jsem si oblíbila ihned jak pro narozeninové,řezané květiny, pro ozdobné okrasné svícny na Vánoce na stůl, i pro nádherný věnec podle mých představ,a tak volba, kde objednáme svatební kytici,byla jasná. Vždy vám ve všem vyjdou vstříc,vždy si můžete určit to,co se vám líbí a jak si to představujete,o šikovnosti ani nemluvě...prostě dlouhé roky jen sem a zase jen sem!”
“Květiny Gabi ve Vinoři vřele doporučujeme. Koupili jsme tady nádherného metrového keramického anděla . Paní vedoucí nám i vysvětlila a doporučila plno rad k pěstování a hnojení květin. Děkujeme”
“Perfektní servis a vždy milá obsluha. Květiny jsou krásné a vydrží.”
“Krásné květiny, úžasný přístup. Velká spokojenost. Určitě se ráda vrátím.”
“Moc krásné květiny, všem doporučuji”
“Příjemná obsluha, která vždy dobře poradí s výběrem kombinací květin”
“Top kvetinarstvi. Majitelka dela svoji praci s laskou, dokaze poradit a doporucit, ktera kytka se ke ktere hodi a vaze tak krasne kvetiny!”
“Skvělé, ale hlavně kreativní květinářství. Již po několikáté jsem zvolil a vždy jsem byl naprosto spokojený. Květiny jsou čerstvé a majitelky opravdu rozumí své práci. Vždy vyslechnou přání a pak vytvoří užasnou kytici, třeba i netradiční klobásovou :-). Mohu jen a jen doporučit. Po několikáté zakoupená květina a zde dokážou i vegetariánskou!!!!”
“Široký sortiment a velmi příjemný personál. Kytice je vždy krásná. Všem doporučuji navštívit, určitě si zde vyberete.”
“Krásné květinářství, moc hezké dekorace. Ochotná obsluha:) Mají zde i zasilkovnu”
“Skvělé květinářství kde mi vždy ochotně poradí a navážou květinu přesně jak si představuji. Skvělé je že mají otevřeno i v sobotu... Mají spoustu doplňkového sortimentu.. slečna je velice milá a přátelská... Jezdím jsem pro květiny pravidelně a rozhodně v tom budu pokračovat”
“Skvělá a milá obsluha vam pomůže i když o kytkach víte úplné nic. Doporučuje 10/10 zmatených mužů co shání kytku!”
“Velice schopná a milá slečna, dobré ceny, fajn výběr. Zastavím se znovu. :)”
“malebné květinářství, za investovaná vitrína chladící na čerstvé květiny, nejen čtyři police bez nulové investice,ale i výběr pokojových květin, všude vše uklizené a ne zašmudlané, krásné a i netradiční a zajímavé vazby květin.”
“Nedávno jsem se zúčastnil workshopu, který byl pořádán slečnou Vendy. Slečna má mnoholeté zkušenosti s vázáním květin a předala mi spoustu cenných zkušeností. Vřele doporučuji.”
“Paní jsou vždycky moc milé a usměvavé, květiny jsou krásné a kvalitní - dlouho vydrží. Umí i moc hezky vázat a mají hezký doplňkový sortiment.”
“Doporucuji !! Krasna kyticka do porodnice ❤️ Vse rychle vyrizeno po telefonu - behem dopoledne na Stedry den. Ostatni online kvetinarstvi me jiz odmitla.”
“Nejlepší květinářství na Praze 8. Vždy příjemný personál a krásný vyber květin. Doporučuji …”
“Moc mile a sikovne pani kvetinarky, chodim sem jiz radu let, dekuji za pekne vazby a ochotu.”
“Nejlepší květinářství minimálně v celé Praze. Chodím sem již asi 10 let a letos jsem si konečně splnil sen mít od nich svatební vazbu....a byla naprosto dokonalá! Ženě to úplně vyrazilo dech, když to poprvé viděla. Pokud požadujete jen to nejlepší, nemá smysl hledat jinde. Milý personál s profesionálním, ale zároveň přátelským přístupem, fantazií a citem pro květiny. Kdyby to šlo, chodil bych sem každý den.”
“Tady nikdy nezklamaly, vždy čerstvé květiny, co dlouho vydrží. Příjemná obsluha.”
“Dnes jsem navštívila květinářství, velmi ochotná obsluha. Sehnala jsem uplně vše na výrobu adventního věnce, narozdil od květinářství Umotáno na Blatově. Tam mne paní odsekla že drátky nemaj at si venec koupim u nich a velice neochotná. Zde v Dominice Top, už budu chodit jen sem. Ať se vám daří.”