Přehled katalogu
- 110 Firmy celkem
- 4.5 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 75% S fotografiemi
Nalezeno 110 výsledků
Procházejte středomořská restaurace v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 110 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.5/5 na základě 139,970 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje středomořská restaurace z měst jako Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj a dalších.
“Do čajovny chodíme s přítelem už několik let a vždy se sem moc těšíme. Mají tu nejlepší kvalitu dýmek v Brně, příjemnou atmosféru a klid, takže si návštěvu opravdu užijete. Jídlo je vynikající – vždy mě láká dát si třeba šauarmu v tortille a jejich hranolky jsou naprosto neskutečné. Slečna blondýnka je neuvěřitelně ochotná, milá a usměvavá, a stejně tak i ostatní pracovníci – vždy se snaží poradit a udělat návštěvu co nejpříjemnější. Určitě doporučujeme všem, kdo hledají skvělou dýmku a pohodu!”
“Máme to tady moc rádi. Nejvíc mi chutná libanonská kuchyně, tu mají kluci fakt zmáknutou. Ale i jsou indický falafel! Doporučujeme.”
“Top doporučuji ceny výborně porce ještě lepší jen mě mrzí že nemají větší výběr jídel”
“Skvěle ochucené maso a hummus. V zimě táhne od dveří a atmosféra je spíše bistroidní, ale v létě to může být super.”
“Nám kebab odsud moc chutná,milý pan, vždy čerstvá zeleninka a masíčko taky mňam:) chodíme vždy když potřebujeme rychlý oběd do ruky”
“Nový obchod s exotickými potravinami a výborným čerstvým masem. Doporučuji”
“Kaleean2 je skvělé místo pro různé příležitosti. Ať už organizujete setkání s kolegy, plánujete posezení s přáteli nebo hledáte klidné místo na práci, toto místo splní vaše představy. Atmosféra je příjemná a přátelská, což přispívá k pohodlnému prostředí. Personál je vstřícný a ochotný, takže se vždy cítíte vítáni. Dýmky zde jsou vynikající, což z Kaleeanu2 dělá ideální místo pro relaxaci. Osobně jsem zde zažil večer s přáteli, který jsme strávili v dobré náladě s výtečnými dýmkami. Pokud hledáte místo pro práci, najdete zde klidný, inspirativní prostor. Můžete si vychutnat kvalitní kávu a mít klid na soustředění, zatímco si užíváte jednu z nejlepších shisha nabídek, kterou jsem kdy viděl. Dýmky jsou skutečně skvělé a stojí za to je vyzkoušet. Pokud hledáte místo pro setkání, relaxaci či produktivní práci, Kaleean2 je určitě místem, které doporučuji navštívit!”
“Úžasně jsme si pochutnali na bezmasém obědu s výtečnými limonádami, kdy nás ve velmi pohodlném, čistém a útulném prostředí, obsluhovaly dvě mladé a milé dámy. Vstřícné i k vychovaným psíkům. Děkujeme a vřele doporučujeme”
“Neznam lepsi kebab v praze. Doporucuju kureci sendvic s hralokama.”
“Bistro jsme objevili náhodou při našich silvestrovských toulkách Prahou. Nakonec z toho byl báječný zážitek. Jídlo jako skvělý mix chutí. Falafel, jaký jsme nikdy nejedli. Pan majitel byl báječný. Atmosféra jako u něj doma. Určitě se vrátíme.”
“Skvělý podnik ❤️ úžasní a ochotní majitelé, nikdy nic nebyl problém, dnes nám dali pití i do vlastních kelímků:) příjemná atmosféra a útulné prostředí, možnost posezení v zahrádce. Moc doporučuju!”
“Jsem nadšený. Už dlouho jsem čekal na přesně takový podnik, který by se zaměřoval na falafel jako na primární složku jídla a neprodával jej, pouze jako levnou náhražku masa. Jako alternativu k falafelu si můžete objednat taktéž hallumi sýr, kuřecí maso a další vegetariánské pokrmy. Každá z těchto variant je podávána buď ve wrapu, pita chlebu, či na talíři. Dresingů je na výběr hned několik lákavých druhů jako tzatziki, tahini, česnekový, kari s mangem a chilli. Jídlo je vhodné na cestu s sebou, ale je zde i pár míst pro sezení.”
“Úžasné bistro s fajnovou majitelkou a výborným jídlem.”
“Před týdnem jsem zde uspořádal oslavu. Na všem potřebném jsem se s majiteli dokázal dohodnout. Vše vyšlo na jedničku. Jídlo dokonalé a ostatní služby 100%. Doporučuji”
“Nejlepší řecká restaurace v Praze. Super obsluha, skvělá atmosféra hlavně venku ve vnitrobloku, a jídlo fantastický! Děkujeme moc”
“Koleno s přesně takovou křupavou kůží, o které se zdá. Ale nejen koleno, ostatní pochutiny jsou šmakulózní. Pivo jako křen. Rychlá, příjemná a profi obsluha.”
“Za mě naprostá spokojenost, nejlepší Shawarma v centru Prahy, cena je v pohodě, otevírací doba je skvělá a hlavně obsluha je mega fajn, můžu jenom doporučit 10/10”
“Best falafelova bistro! 1000/10%. Jsou čisté i čerstvé jídlo! Je dobrá cena!”
“Po sérii nepříjemných zkušeností v několika místních podnicích, které už kolem půl sedmé odmítaly vařit nebo se k nám chovaly dost odměřeně, nám doslova zachránila večer indická restaurace. Z podniků, kam jsme volali, byli jako jediní ochotní ještě vařit a přijali nás s upřímnou vstřícností. Bylo až trochu paradoxní, že největší pohostinnost jsme ve Špindlu našli právě tady – a o to víc si toho vážíme. A k tomu všemu: jídlo bylo vynikající. Poctivé, plné chuti a porcí, že jsme měli, co dělat to celé sníst.”
“Restauraci jsme s rodinou navštívili 21.09.2025. Zajímavý, resp. netradiční výběr pokrmů, z nichž některé se dají objednat ve veganské nebo bezlepkové variantě. Měli jsme těstoviny s hlívou, špenátem a sušenými rajčátky a bylo to výborné. Skvělá bezkofeinová káva, servírována na podložce z korku, což bylo velmi praktické. Hnědý cukr k dispozici dle chuti. Bohatý výběr koláčodortů, vesměs s ovocem. Milá a rychlá obsluha. Je příjemné, že i když si někteří ostatní dali jídlo v sousedící hotelové restauraci, mohli jsme sedět všichni pohromadě na jakémkoli místě v zahrádce a paní z bistra nám oběd přímo donesla až na místo. Na WC k dispozici mýdlo i papírové utěrky (event. je škoda, že je zde jen 1 dámské WC, ale to už je detail). Děkujeme moc, měli jsme také díky Vám krásný nedělní den a budeme na něj dlouho vzpomínat:-) Vřele doporučujeme návštěvu!”
“Úžasné bistro! Příjemná atmosféra, personál extrémně milý a vstřícný. Burgery byly výborné, dělají si i domácí hranolky. Byly jsme opravdu nadšení. Můj malý syn dostal zadarmo džusík a hranolky. Dokonce nám pro něj udělali nealko shot. Majitel si s námi chodil povídat. Takto milý servis jsme dlouho nikde nezažili. Moc doporučuji! Máme to sem kousek a určitě se vrátíme. ❤️”
“Výborné jídlo. Úžasný servis který Vám ochotně poradí co si vybrat z menu. Krásný interiér.”
“Dobrá shawarma, doporučuji. Aslan a Nazar nám udělali tzv. wrapy v topu! Dá se sedět i venku.”
“Rozhodovala jsem se mezi 4 a 5 hvězdičkami. Restaurace je opravdu pěkná, útulná, obsluha je extrémně příjemná, poradí, pokud potřebujete pomoc s výběrem. Asi to není úplně místo na večeři, pokud se chcete najíst, protože porce jsou malé(nebo si toho musíte objednat hodně). Měli jsme studené a teplé mezze, salát i hlavní jídlo. Za velikost té porce jsem přemýšlela, jestli nedat 4 hvězdy, protože tohle není první libanonská restaurace, kde jsem byla, která je provozována někým, kdo je opravdu z Libanonu... Nicméně, chuťově výborné, určitě tam mají jídlo, které si v Praze jen tak neobjednáte a koncept je to určitě super, pokud si přijdete dát víno a k tomu ochutnat různé druhy jídla. Na večer určitě doporučuji si udělat rezervaci, protože je místo malé. Mají i stoly udělané podél okna, kde sedíte jen vedle sebe podél stolu ba barových židličkách, takže pokud vám tohle nevyhovuje, určitě při rezervaci zmiňte, že chcete k "normálnímu" stolu.”
“FR : Excellent restaurant, une équipe au top et une ambiance plus que parfaite. Rien à redire ! En : Excellent restaurant, great staff, and a more than perfect atmosphere. Nothing to complain about! Cz : Výborná restaurace, skvělý tým a více než perfektní atmosféra. Není co vytknout!”
“Chačapuri bylo moc dobrý, gruzínská limonáda taky. Porce byla veliká, asi by se z ní najedli i 2. Interiér jednoduchý, dost retro židle.”
“Oslavili jsme tady promoce, pan majitel byl velmi příjemný, sestavil nám kompletní menu včetně skvělého dezertu a typického černého čaje s čerstvou mátou. Byli jsme naprosto spokojeni, doporučujeme všem. Určitě bychom navštívili znovu.”
“Velice příjené a klidné místo v odpoledních hodinách. Dobrá obsluha a jídlo u kterého jsme zavzpomínali na gastronomii Marrákéše, když jsme ji navštívili. Jako sladká tečka byla baklawa.”
“Dnes jsme z kamarádkou navštívili tuto restauraci, byli jsme nadšeni atmosférou. Moc nám chutnalo červené víno a chačapuri Agarian. Určitě přijdeme znovu.”
“Skvělý zážitek. Tradičně výborné jídlo jak jsme zvyklí i z jiných poboček. Příjemný personál, který hned jakmile spatřil, že vcházíme s kočárkem, se nás zeptal, zda nechceme využít jejich dětský koutek. Všichni tři jsme si návštěvu opravdu užili.”