Přehled katalogu
- 341 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 70% S fotografiemi
Nalezeno 341 výsledků
Procházejte italská restaurace v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 341 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 279,885 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje italská restaurace z měst jako Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj a dalších.
“Slečna Kateřina nás obsluhovala velmi dobře, jídlo výborné, velké porce.”
“Milá obsluha, příjemná atmosféra a výborné “Bún bò Nam Bộ”. Hezky vyvážená chuť, dostatek masa a zeleniny. K naprosté dokonalosti chybí už jen o trochu víc arašídů, které by mohly být drcené.”
“Milá a ochotná obsluha, jidlo výborné ačkoliv hamburger skrz zeleninu trochu studený ale přesto chuťově výborný. Hranolky, bulky i tararka domácí, rozhodně si nestěžuji a doporučuji.”
“Skvělá pizzerie! Pizza byla opravdu čerstvá, těsto perfektně propečené a suroviny chutnaly fantasticky. Obsluha byla milá a rychlá, a atmosféra v restauraci velmi příjemná. Určitě se sem vrátím a doporučuji všem, kdo mají rádi kvalitní pizzu.”
“Fajn restaurace, rádi se sem vracíme na dobrou pizzu, mají italského kuchaře. Příjemná obsluha, jídlo a pití výborné. Doporučuji”
“Po dlouhé době super oběd a restaurace bez předchozího doporučení. Byli jsem Zámku Kozel a kde si dat oběd, zněla otázka. Toto bylo kousek a vše bylo super. Parkování, obsluha a hlavně jidlo .vrátíme se.”
“Vždy příjemný lidé na recepci Snídaně jako v sedmém nebi”
“Výborná italská zmrzlina v centru na náměstí v Kojetíně. Příjemné ceny a mnoho druhů ma výběr. Ceny přijatelné a můžete posedět i na náměstí.”
“Skvělý podnik ve Volyni. Opravdu dobrá italská zmrzlina. Pan zmrzlinář je velmi milý.”
“Dnes jsme byli na obědě v této indické restauraci a vše bylo naprosto výborné (jídlo, obsluha, restaurace).. Vřele doporučuji.”
“Skvělý výběr a jednoznačně báječná obsluha!”
“Velká paráda za malou cenu, doporučuji navštívit”
“Vždy když jsem si objednal špagety, byly moc dobré. Myslím, že jsou i domácí protože tu texturu a hrubost těstovin, jsem nikdy před tím nezažil. Moc doporučuji, bohužel to snadno přehlídnete.”
“Výborná obsluha , Klárka je moc milá a vždy nám vyjde vstříc i když je obědový nával a k tomu skvělé jídlo , vždy se rádi vracíme”
“Je to správná restaurace byl jsem s rodinou po druhé a určitě znovu navštívíme. Děkuji Petr”
“Nejlepší restaurace široko daleko. Což je na jednu stranu smutné, ale zaplať pánbůh aspoň za jednu. Nicméně velmi příjemné a krásné prostředí které si na nic nehraje. Obsluha příjemná a milá. Ovšem nejlepší je zde jednoznačně jídlo. Velmi kvalitní gastronomie, žádné pokusy ale tradiční česká jídla se špičkovou kvalitou. Ale i výborné těstoviny a ryby. Nabídka akorat každý si vybere. Ceny odpovídající a za kvalitu jídla vlastně nízké.”
“Zastávka na oběd během putování Brdy. Jídlo bylo super. Za mě velké díky a klobouk dolů paní servírce za její přístup k řešení problému s účtem.”
“Naší svatební hostinu jsme uspořádali v restauraci Rango a nemohli jsme si vybrat lépe. Krásné prostředí v podzemí vytvořilo nezapomenutelnou atmosféru, kterou si hosté dodnes pochvalují. Raut, který jsme nechali sestavit personálem, byl naprosto skvělý – pestrý, chutný a krásně připravený. Stejně tak hlavní chod byl vynikající a potěšil i ty nejnáročnější hosty. Personál byl po celý večer nesmírně přátelský, příjemný, ochotný a profesionální. Spolupráce s manažerem i manažerkou probíhala naprosto bezchybně – skvělá komunikace, vstřícnost a perfektní organizace. Rango můžeme vřele doporučit všem, kdo hledají výjimečné místo pro svatbu či jinou slavnostní příležitost, nebo jen jako restauraci, kam zajít na výborné jídlo.”
“Moc fajn záležitost. Středomoří v srdci Vinohrad, hezké místo uvnitř, příjemná obsluha, která poradí. Nabídka menu včetně vinného listu je pestrá, určitě si vybere každý, kdo má tento typ kuchyně rád. Ryba i chobotnice byly skvěle připravené. Budete-li mít cestu kolem, určitě zkuste.”
“Naprosto vynikající jídlo. Byli jsme zde na menu v rámci restaurant week a menu bylo skvělé a tak akorát velké. Všechny chody vynikající. Oceňuji nabídku menu s masem a bez masa, potažmo s rybou. Obsluha byla velmi příjemná a pozorná. Rozhodně doporučuji.”
“Je to krásnè blízko od zámku Kozel.Bylo denní menu asi s 6 položkami. Polévka vývar,velice dobrý.Svíčková,klasika také dobrá a krásně servírovaná .Ještě jsem měla domácí malinovku ale tím že tam bylo hodně ledu a bublinek tak mi příštích asi 5 hodin bylo špatně od žaludku ale to je asi individuální.Jinak servírka velice hodná a příjemná usměvavá obsluha.Hezké nově udělané prostředí.Hezký zážitek (:”
“Rajčatová polévka - 10/10 Steak - 10/10 Aperol - mňam Dezert - maková zmrzlina s horkými švestkami luxus”
“Oběd, jednoduché menu, trochu zmatená číšnice, ale hezké netradiční prostředí. Záchodky v pohodě. Moc hezká výzdoba.”
“Návštěva 29. 11.2025, krásné prostředí a ochotná obsluha. Kulinářský zážitek famózní. Jídlo i zákusky na jedničku! Velká spokojenost. Děkujeme.”
“Skvělé chutné jídlo, moderní gastronomie, platba kartou, příjemná a vstřícná obsluha, přívětivé ceny.”
“Nejlepší pizza v libereckém kraji! Těsto je naprosto výborné, žádná tenká sušenka, jak se často stává. Pizza je skvěle naložená ingrediencemi, takže si opravdu vychutnáte každé sousto. Jako malé bezvýznamné plus potěší hezký vzkaz na krabici. Pro pizzu už opravdu chodím jen sem.”
“Výborně jídlo trošku dražší ale hodně se najíte s ISIC kartou 10%sleva cením měl jsem carbonara byly moc dobře ale mě osobně moc nejeli ale věřím že někdo kdo ji karbonara si určitě pochutna mají hodně druhů jídel i dezerty polévka a saláty”
“Na doporučení jsem vyzkoušel tuto restauraci a byl jsem velmi prekvapen úrovni jidla, obsluhy a celkově atmosféry podniku. Servis velmi milý, příjemný.”
“Tahle restaurace je skutečný klenot! Od prvního okamžiku mě nadchla atmosféra – útulná, příjemná a s krásným detailem v každém rohu. Jídlo? Jeden velký zážitek! Čerstvé suroviny, dokonalá chuť a originální kombinace, které mě úplně dostaly. Personál byl pozorný a usměvavý, takže jsem se cítila vítaná. Jestli hledáte místo, kde si nejen pochutnáte, ale i odpočinete, rozhodně sem zajděte.”
“Dlouhodobě skvělá jídla, rychlý servis a příjemné prostředí. Dnes jsme si pochutnali na svatomartinské huse a poctivém moravském víně od Milana Spevaka.”