Přehled katalogu
- 1,725 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 96% S recenzemi
- 48% S fotografiemi
Nalezeno 1725 výsledků
Procházejte pivovar v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,725 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 836,295 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje pivovar z měst jako Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj a dalších.
“Náhodou jsem narazil,na dovolené,a musím říct že tak skvělé pivo jsem už dlouho nepil, husté, medově zlatavé,Parádní chuti!!!Doporučuji všem,absolutně se to nedá srovnávat se sousednim pivovarem v Poličce,a ostatními velkovýrobnami!”
“Moc děkujeme. Byl to super zážitek.”
“Krasný lokál, výborné pivo. Cyklo devítka je tak dobrá, že se u ní dá vydržet. Ležák 12 taky moc chutnal. Soft Porno ale chutnalo ještě víc. Texaský mazel je pořádné silné pivo. Bůček jsme si museli dát napůl a byl neskutečný, stejně jako křidýlka. Hermelín byl dobrý, ale o týden později by byl ještě lepší. Jediný drobný nedostatek: objednává se jen u výčepu. A ceny jsou naprosto v pořádku. Dá se platit kartou.”
“Úžasná atmosféra a skvělé jídlo – rozhodně doporučuji svíčkovou a kančí burgr! K tomu velmi chutný burčák a krásné prostředí, které celé návštěvě dodává jedinečné kouzlo.”
“Hodně příjemné místo a velice sympatický minipivovar. Jeho produkt jsem pil - krátce po zahájení provozu - v poděbradské pivnici. Po návštěvě přímo zde - v létě 2020 - musím konstatovat, že i místo tady opravdu skvělé. Dělají spodně kvašené pivo poctivě na tři rmuty. I svrchně kvašená piva opravdu na vysoké úrovni. K dispozici i vlastní pivní nealko limonáda. Velký výběr suvenýrů: od etiket až po trička. Nadto i nadmíru příjemná procházka ze zastávky vláčků (na znamení). MICHAL STEIN”
“Výborné pivo, jídlo a obsluha. K tomu i příjemné posezení.”
“Úžasné exkurze stála za to vysvětleno vše o pivu jsem se dozvěděl úplně vše otázky pan průvodce zodpověděl všechny děkujeme za vše úžasný personál dokonalost sama”
“Včerejší exkurzi v pivovaru jsme si s manželem moc užili. Seznámili jsme se s celkovým postupem výroby. Shlédli jsme varnu, spilku, kde kvasí mladina, ležáckou místnost, kde pivo zraje. Nahlédli jsme pod pokličku pivních speciálů. Ochutnali jsme výtečná piva přímo z tanků a také specialitu v přilehlé restauraci. Průvodce byl skvělý. Prostě srdcař. Obsluha velmi příjemná. Fandíme a držíme palce, aby další plány vyšly, co nejdříve.”
“Krásný moderní pivovar, kde vaří výborné spodňáky a excelentní svrchňáky a jako letní bonus lahodné kyseláče. Na stěně vedle výčepu krásná sbírka pivovarských cedulí.”
“Perfektní prohlídka pivovaru se spoustou zajímavých informací. Moc děkuji paní průvodkyni. Možnost nahlédnout do kompletního provozu se školou čepování piva + jako bonus nádherná vůně ve varně. Vše doporučuji.”
“Skvělé skvělé pivo. Nesrovnatelně lepší chuť oproti velkým pivovarům. Světlý ležák premium je perfektní dvanáctka i z láhve, polotmavý Klostermann potřebuje originální sklenici a musí být na čepu, pak je dokonalý. Král Šumavy je skvělý i doma, jen je hodně silný. Otavský zlatý je na mě málo chmelený, ale pořád vylepší, než mainstreamová piva.”
“Pivovar Němčice mohu jen doporučit. I přes to, že jsem poptal sudové pivo na poslední chvíli, tak jsem se setkal jen s dobrou. Pan Ševčík byl velice vstřícný a rychle jsme se na všem domluvili. Všechna piva v nabídce mi podrobně popsal a tak samotny výběr již pro mě nebyl žádný problém. Samotné vyzvednuti a vraceni sudu s chladicím zařízením proběhlo jako po másle. Vše bylo čisté, v dobrém stavu a tak jak jsme se domluvili. Zavěrem k pivu, vzal jsem si desítku a nakonec všem moc chutnala. Ideální pivečko, když si člověk chce popovídat s přáteli a zároveň se neopit jak zákon kaze.”
“Přednáška o Číně byla od cestovatele Jakuba uspokojující (s Jirkou Kolbabou se to nedá srovnat), atmosféra výborná a občerstvení nemělo chybu.”
“Výborné řemeslné pivo, příjemná obsluha. Zajímavé prostředí.Není problém bezhotovostní platby. Děkujeme.”
“Krásná hospůdka, obsluha rychlá, ochotná. Pivo dobré, velké plus za nealko IPA, to je málo vidět. Ceny dobré a mega řízek "sloní ucho" s výborným domácím bramborovým salátem, exkluzivní. Určitě doporučuji!”
“Nový pivovar v Domažlicích! Krásné prostory jen kousek od náměstí. V současné chvíli 4 piva na čepu plus rotující pípa. Jen se tu zatím moc nenajíte.”
“Rádi se zde zastavíme,když tudy projíždíme,a za ta léta,si pořád drží jak kvalitu piva,tak i jídla.Vřele doporučuji řízek,burger a má milovaná žebírka s rozpečeným chlebem.Nikdy jsme odsud neodcházeli hladoví,ale vždy dobře najedení a spokojení.Obsluha je vždy milá a vstřícná,je tu vždy plno,ale snaží se Vàm místo najít,nebo i hosté se sešoupnou aby uvolnili místo dalším.Ceny jsou v pořádku.Stojí za to si projít okolí,krásný je zámek a park s rekordní lípou.”
“I když je H2 z centra trochu z ruky, rozhodně se sem vyplatí zajet! Jídlo i pivo výborné, milá a rychlá obsluha, krásná letní zahrádka i interiéry. Místní kuchaři opravdu umí vařit a kuřecí steak byl přímo mňam! Seděli jsme v 1. patře na ochoze (vhodné pro uzavřené skupiny) a ani tam obsluha díky výtahu na jídlo nevázla. S radostí moc doporučuji a rád se vràtím!”
“Skvělé, skvělé! Už po několikáté. Takhle chceš aby vypadala skutečná revitalizace starých nádražních budov. Respekt ke geniu loci, skvělé pivo ( tentokrát "konopná 11" ) i jídlo ( už po několikáté talián a dnes k němu i kroketa z husích žaludků ) . To chceme všude!”
“Příjemné prostředí,výborná obsluha,dobré jidlo za přijatelné ceny.Doporučuji.”
“Krásně zapadlý pivovárek. Pivko dobré, k jídlu bohužel nic ale nevadilo. Rád jsem ochutnal. Obsluha příjemná”
“Ubytování na jednu noc v rámci konference. Naprostá spokojenost. Místo s příběhem a atmosférou. Pohodlné postele, čisto, velmi vstřícný personál. Tady se moc ráda vrátím a doporučuji návštěvu.”
“Hezké místo, příjemná obsluha, skvělé jídlo a pivo. Určitě se vrátíme.”
“Vše perfektní, milá obsluha, jídlo vynikající, dobře vychucené a horké, porce dostačující. Pivo výborné. Děkujeme za příjemný večer.”
“Byli jsme tu s vnoučkem a babičkou,pivko moc fajn,čisto,paráda”
“Tuto restauraci jsme během našeho týdenního pobytu na Moravě navštívili hned dvakrát. Absolutně nemáme co vytknout. Restaurace nabízí denní i stálé menu. Někoho možná může odradit menší nabídka jídel, ale myslím si, že je lepší vařit pár jídel opravdu bez chyby než mít širokou nabídku bez chuti. Ochutnali jsme jak ze stálého, tak z denního menu – a vše bylo naprosto skvělé. Jejich piva nám také moc chutnala. Nabízejí více druhů a nejvíc jsme si oblíbili Višňovou jedenáctku, kterou všem moc doporučujeme. Obsluha je skvělá, nic není problém. Restaurace je prostorná a čistá, s možností posezení uvnitř i venku na terase. Platí se zde pouze hotově. Restauraci jsme rozhodně nenavštívili naposledy.”
“Již po páté. Tentokrát 10 Divočák a 12 New Way luxusní provedení.”
“Snídaně uplne v topu! Dali jsme si vejce Benedikt a omeletu! Skvěly! Doporučuji. Milý personál. Pokoj jsme měli “hnědý” a byl uklizený, voňavý … spokojenost :)”
“Výborná dvanáctka,dobrá jedenáctka a solidní,žízeň zahánějící,desítka.A Kounic je taky delikatesa.Škoda zrušené čtrnáctky Comeniusu.Více hořké piva,vařené "na míru"-žádné ck tanky a zlodějské HGB.Poctivý pivovar.Jediné mínus je někdy nestálá kvalitapiv a taky pivovar nejde nijak vidět.Žádný sponzoring sportu,zrušený špičkový ples,na brodskou pouť je jak cizí pivovar schovaný a trasu lemují cizí piva.To je ale asi věc vedení.”
“Během obědu se vydávají pouze polední menu, ale i tak jsme si vybrali. Jídlo bylo rychle na stole, obsluha milá. Pivo jsme měli jako bonus k polednímu menu. Určitě se zase zastavíme ;-)”