Přehled katalogu
- 966 Firmy celkem
- 4.5 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 73% S fotografiemi
Nalezeno 966 výsledků
Procházejte veganská restaurace v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 966 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.5/5 na základě 517,964 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje veganská restaurace z měst jako Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj a dalších.
“Tato návštěva byla zároveň mým prvním setkáním s Indickým jídlem. Výsledek předčil očekávání. Uvnitř to vypadá jako v jakékoliv jiné restauraci, ale příjemná obsluha a skvělé jídlo bylo pro mě příjemným překvapením. Už se těším na další návštěvu a další úžasné jídlo.”
“Už třetím rokem na vánoce, je pro mě tahle restaurace jasnou volbou. Vždy jsem spokojen. Ochotný a aktivní personál, konstantně kvalitní kuchař, čisté prostředí a vzhledem k poloze i rozumní ceny. Nemám výhrady.”
“Když chcete příjemný gurmánský zážitek, je Promenáda skvělá volba.”
“Všechno bylo výborné, přišli jsme bez rezervace a i tak jsme měli místo. Jídlo výborné, nealko drinky taky, ceny vyšší. (Měla jsem dojem že v guláši jím "real" maso, až jsem se lekla. Fakt top)”
“Vždycky když mám v poledne cestu kolem, stavím se na oběd nebo si něco odnesu. Jídlo je moc dobré, nesnaží se za každou cenu nahrazovat maso, naopak vymýšlí všemožné nápadité a dobře ochucené variace. Pan majitel je super.”
“Podnik, který konceptem ani kvalitou zrovna tady určitě nečekáte. Skvělý výběr nápojů, pokrmů, snídaní, zkrátka všeho, co očekáváte spíše od kaváren v Praze, než v Kašperkách. Určitě doporučuji navštívit i hodně náročným strávníkům.”
“Příjemné posezení,dobré jídlo a super vdolky. Raději si zamluvit rezervaci”
“Přisedli si ke mě cizí borci viz. Foto. Koukali tak protivně že jsem jim radši zaplatil oběd, ani nepoděkovali.”
“Naprosto skvělá veganská jídla, zejména plněný paprikový lusk. Vřele doporučuji.”
“Slavili jsme zde 4. narozeniny našeho syna a chtěli jsme, aby to byl parádně užitý den – a přesně to se podařilo! Velmi doporučuji toto místo všem, kteří hledají krásné prostředí, milý a ochotný personál. Na přání nám připravili výborný catering, možnost byl i dort a postarali se také o krásnou výzdobu. Měli jsme k dispozici prosklený prostor s výhledem na Kačák, což dodalo oslavě příjemnou atmosféru, i když počasí úplně nepřálo. Děti byly nadšené – hrály si v dětském koutku, mohly jít krmit zvířátka na farmičku, pozvali jsme i paní na malování na obličej a v rezervovaném prostoru jsme dětem připravili různé hry. Program šel snadno vymyslet a celé to probíhalo v opravdu krásném a útulném prostředí. Oslava předčila naše očekávání a paní majitelku obdivuji za to, co zde vybudovala. Moc Vám děkujeme! Lajtkepová Markéta”
“Vyzdvihnu polední menu. Polévku nabíráte z mísy = kolik naberete, tolik sníte. Konečně chutné jídlo od 149 Kč/menu. Poměr kvality a ceny opravdu super. Rekonstrukce adekvátní na obecní restauraci. Není třeba přemodernizovaný interiér bez duše jako většina zařízení v dnešní době. Hosté zde chodí rádi aneb tady se dělá práce s láskou.”
“Zašel jsem si na zkoušku do národa na oběd, nyní pod vedením rodiny Chmelových. Perfektní. To nemělo chybu. Pravda, cena trochu vyšší, žádná levná hotovka pomalu na stojáka na vixlajvantu, ale rád si připlatím za kvalitu a úžasné prostředí. Chtít oslavu na úrovni, tak v Prostějově jedině zde.”
“Příjemné prostředí i obsluha, výborné jídlo, akorát ten koláč ke kávě mohl být více upečený.”
“Úžasná restaurace v nádherném prostředí. Jídlo je tu naprosto famózní.”
“Po přečtení recenze s přirovnáním k nemocniční stravě jsme s návštěvou restaurace vahali. Cesta do wellness resortu nás přiměla se zde zastavit na oběd. Neskutečně jsme si pochutnali a tak jsme se po wellness zastavili i na večeři, opět obrovské nadšení, předkrm i hlavní jídlo výborné, skvělé drinky, pivo, káva. Rozhodně návštěvy nelituji a i když to sem máme daleko, rádi se sem opět vrátíme.”
“Velmi příjemný podnik; jedná se o plnohodnotnou restauraci, nikoliv bistro. Interiér je stylově vyzdobený, čistý, pohodlné sezení. Je k dispozici dětský koutek. Obsluhují mladí provozovatelé s úsměvem a vstřícností. Jídelní i nápojový lístek obsahují především asijské speciality, ale také české produkty. Ceny jsou vzhledem ke kvalitě příznivé. Dal jsem si pouze polévku s kuřecím masem, zeleninou a houbami, byla chutná a velmi vydatná; kombinace s hlavním chodem by byla spíš pro silné jedlíky. Podnik nemá webovou prezentaci, na současné adrese je pouze formulář k zaslání zpráv. Na vstupu je piktogram se zákazem psů; vzhledem k zaměření podniku na rodiny s dětmi je to omluvitelné.”
“S kamarádem jsme si před promocemi objednali jednu Prosciutto pizzu. Za mě téměř neměla chybu: kvalitní suroviny, silná chuť, tenké těsto, okraj mohl být tenčí. Milá a klidná obsluha, příjemné prostředí.”
“Chodíme do Globusu na BAR, kde vám kuchaři a nebo kuchařky, záleží na směně přímo před vámi uvaří oběd. Měli jsme už všechno, co si na tomto baru můžete dít a nikdy nezklamali. Za kuchaře to chce obzvláště vypíchnout jejich nervy, protože jsou tam v práci neustále a myslím si, že by jim vedení mohlo dát ještě další kolegy na směnu, musí toho mít plné zuby. Za mne tedy úplně super parta lidí. Díky a držíme palce a jak budeleme v Olmiku, na oběd jedině za váma parto!! A k samoobslužnému bufetu, no některé ceny jídel jsou strašně cenově přemrštěné, ale někdo si to dá. Jejich vepřový řízek je TOP a málo kde ho umí udělat takto výborně. Polévky, které jdou koupit i následně v prodejně ve sklenicích si kupujeme domů, protože jsou taky moc fajn. Gulášová a Dršťková úplně TOP.”
“Výborné jídlo a úžasná jahodová limonáda Kdo má rád tak akorát hustou rajčatovou polévku, rozhodně doporučuji Tomato soup Dále jsem zkusil Acchari tikka, kde dostanete 6 úžasných kuřecích prsíček na rozžhaveném podnosu s křupavou zeleninou. Příště bych si k tomu ještě dodal naan nebo rýži, ale záleží na každém. Nějakým způsobem jsem se dal do řeči v angličtině, ale zaslechl jsem, že není problém si objednat i česky. Zaparkovat se dá v pohodě přímo v uličce nebo na place u hlavní cesty. Tak dobrou chuť!”
“moc dobré a péče s velkou laskavostí!”
“Výborné jídlo za rozumné ceny. Příjemná obsluha a celková atmosféra. Výborné indické placky.”
“Nečekaně úžasná atmosféra a kvalita jídla v blíkosti Alberta. Je to jako vstoupit do jiné dimenze chutí a zážitku. Oblíbila jsem si sushi menu pro jednu osobu, kterou si užívám po třetinách. Pohádka umocněna pohledem do otevřené kuchyně, kde vše vzniká před očima zákazníka.”
“Navštěvuji mnoho indických restaurací a tahle patří k těm nejlepším.Nejčastěji si objednávám phall a je prostě pecka především s česnekovým naanem. Obsluha jak se na indickou restauraci patří vyjde ve všem vstříc a je přátelská . Vaří až do zavírací doby . Není co vytknout možná jen že je lepší mluvit s obsluhou anglicky. Moc doporučuji vracím se sem kdykoliv můžu.”
“Výborné jídlo. Polední menu s polévkou za 164 Kč. Možnost platby kartou a přes Qerko. Příjemné prostředí. Možnost posedět venku.”
“V tomto veganském penzionu jsme byli ubytovaní 4 noci a určitě se rádi zase vrátíme. Moc jsme si užívali pestré snídaně a večeře, pokaždé jsme měli možnost ochutnat něco jiného a vždy to bylo chuťově i nutričně opravdu vyvážené, z kvalitních surovin a uvařené s láskou. Takže za nás bomba :) Jinak v penzionu panovala rodinná atmosféra, majitelé i jejich děti se k nám všichni chovali velmi přátelsky. Děkujeme a těšíme se, že si to zase někdy zopakujeme.”
“Restaurace byla prázdná,, porce Onion Bhaji byla tak pro skupinu minimálně 4- 6 lidí, vynikající. Hlavní jídlo chicken jalfrezi bylo moc dobré, včetně česnekového naanu. Mohu doporučit. Skvělý poměr cena - kvalita.”
“Naši svatbu jsme svěřili do rukou týmu U nás doma a byla to ta nejlepší volba! ❤️ Skvělé jídlo, milá obsluha, naprosto bezproblémová komunikace a vstřícný přístup od začátku do konce. Všichni hosté si catering nemohli vynachválit – a my taky ne! Děkujeme, že jste byli součástí našeho dne a postarali se o to, že všechno běželo hladce (a chutnalo skvěle).”
“Wow,jídlo bylo super,moc dobrý,užili jsme si to a aj naše malá dcera a to je co říci,měli pro děti nebo naopak, já mám rád extra pálivé a tady se nám dostalo vše,malinko holkám chyběla nějaká výzdoba a hudba by neuškodila a já chápu jak to vypadá v jejich končinách ale jídlo bylo fakt moc dobré”
“Velmi příjemná veganská restaurace kousek od D1 a Humpolce. Široká nabídka veganské kuchyně s jídly, na kterých si pošmáknete. Cvrkot i o víkendu hovoří za kvalitu a vyhlášenost podniku sám o sobě. Vřele doporučuji návštěvu.”
“Příjemná a ochotná obsluha ❤️ Výborné jídlo, moc ráda se sem vracím.”