Přehled katalogu
- 966 Firmy celkem
- 4.5 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 73% S fotografiemi
Nalezeno 966 výsledků
Procházejte veganská restaurace v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 966 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.5/5 na základě 517,964 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje veganská restaurace z měst jako Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj a dalších.
“Náhodný výběr podle recenzí, velká spokojenost s jídlem, prostřednictvím a obsluhou.”
“Takovou druhou hospůdku najdete jen velmi těžko. S manželkou nás nadchnul přátelský až rodinný přístup a s tím spojená atmosféra. Milovníci rumů si přidejte ještě 6tou hvězdičku :)”
“Toto je fantastická restaurace, s přítelem jsme byli naprosto nadšení. Doporučila mi ji kolegyně, potom jsem si přečetla recenze a říkala jsem si: může být vůbec všechno tak dokonalé? A tak jsme se rozhodli přesvědčit se osobně. Atmosféra je tam opravdu úžasná, restaurace je velmi útulná a pohodlná, i přes to, že má menší prostor. Obsluha je na nejvyšší úrovni. Upřímně řečeno, s takovou obsluhou jsem se v Česku ještě nesetkala. Číšníci jsou velmi slušní, pozorní k detailům a dokonce jsem si myslela, že jsou to majitelé, protože v zahraničí jsme se s takovou péčí setkali jen v rodinných restauracích. Je velmi příjemné vidět lidi, kteří mají takový přístup ke své práci. Zvláštní poděkování kuchaři — taková fantazie! Z jednoduchých a v Česku ne úplně populárních surovin vytvořit restauranční jídlo… Bylo pro mě překvapením vidět v jídelním lístku pohanku nebo kroupy — ale bylo to neuvěřitelné. Byla jsem překvapená i nadšená: kombinace chutí, barev, prezentace. A nejvíc nás překvapila polévka z kapra. S přítelem nemáme rádi polévky ze sladkovodních ryb, ale po hlavních chodech jsme se rozhodli ji přece jen objednat — a nelitovali jsme. Právě v tomto podniku ji připravili tak, že jsme ji jedli s potěšením a skoro jsme se s přítelem pohádali, protože jsem plánovala jen ochutnat, ale nakonec jsem ji chtěla sníst celou. Kdybych mohla dát více hvězdiček, určitě bych to udělala. Jsem velmi vděčná celému personálu, který v této restauraci pracuje.”
“musím jen pochválit! hráškový krém byl famózní, neměl chybu, cizrnový kotlík taktéž a okurková limonáda byla moc dobrá a osvěžující. obsluha byla milá a ochotná. káva byla také super. doporučuji! ”
“Pěkné prostředí, výborné jídlo, neošizená porce, posezení venku, příjemná a rychlá obsluha.”
“Musím říct, že jsem snad nikdy nebyl tolik unešenej z jídla, jako tady. Měl jsem Masala papadum jako předkrm a butter chicken s rýží a sýrovým naanem. Když si dáte pálivé jídlo, tak je to opravdu dost pálivé, což mi ale nevadilo. Kromě toho, že je jídlo nádherně naservírované, tak i skvěle chutná. Porce se na první pohled nezdají, ale jsou opravdu velké. Obsluha je velice ochotná a i přes to, že nás bylo 8, tak s tím nebyl žádný problém a jídlo bylo hotové rychle. Rozhodně tuto restauraci navštívím znovu, až budu příště v Chebu [26.10.2025, 13.20]”
“Výborná restaurace nedaleko kolonády. Výborná usměvavá obsluha, která umí doporučit jídlo či pití, ale i vkusně vtipkovat. Jídlo naprostá fantazie - takto se to má dělat. Určitě doporučuji návštěvu.”
“Dnes jsme byli na obědě v této indické restauraci a vše bylo naprosto výborné (jídlo, obsluha, restaurace).. Vřele doporučuji.”
“Osobně doporučuji. Moc rádi se sem vracíme. Servírování je formou bufetu, tak že velmi rychlé. Není potřeba čekat až Vás někdo obslouží. Indické omáčky jsou za mě velice chutné a na co se vždy těším je když mají indické placky purí. Též musím vyzdvihnout pana majitele (nebo provozní?) který je vstřícný a milý. Děkuji za tuhle dle mě netypickou restauraci v Lbc.”
“Výborná Indicko-Nepálská restaurace. Příjemná atmosféra, milá obsluha, výborné jídlo a hlavně velké porce.”
“Naprosto 100%, jídlo bylo úžasné a obsluha příjemná, mohu jen doporučit, určitě přijdu znova.”
“Velmi příjemný podnik s milou obsluhou, je možné sedět jak uvnitř, tak na hezké venkovní terase. Velký výběr jídla za adekvátní ceny. Jidlo bylo připraveno do 15 minut a chuťově bylo super.”
“Jídlo jsem si nechala dovézt. Vše bylo moc dobré. Líbilo se mi, že menu obsahuje polévku s vlastnoručně vyráběnými houstičkami (ty byly úplně luxusní!), hlavní jídlo, salát i dezert. Prostě všechno a za dost dobrou cenu.”
“Moc příjemné malé bistro s vegetariánským jídlem. Na výběr každý den polévka a dvě hlavní jídla, k tomu několik druhů salátů a různé smažené karbanátky a zelenina. Platí se dle váhy jídla. Ve špičce bývá problém najít místo, wc v patře na klíč u pokladny, není úplně dobře odvětraná kuchyň. Ale poměr cena výkon skvělý a vždy si pochutnám. Navíc dobrá poloha, blízko k nádraží i náměstí.”
“Absolutní spokojenost. Jídla chuťová velmi dobrá. Kouzelný prostor restaurace nabídne intimní atmosféru, kde jsme se pak dobře slyšeli a cítili “jako ve své bublině”. Obsluha je velmi příjemná, dala nám tak akurátní péči. Opravdu nemám co vytknout. Jen se připravte, že se zde téměř nedá zaparkovat.”
“Výborné jídlo za adekvátní cenu, milá obsluha, krásné prostředí. Byli jsme s 15ti měsíční dcerkou, takže velké plus dávám za dětský koutek, mínus za to, že nejsou k dispozici dětské židličky (ale to se věřím rychle změní :-)). Určitě přijdeme znova!”
“Personál byl zdvořilý, pozorný a velmi vstřícný.”
“Velmi příjemná obsluha, jídlo naprosto vynikající. Krátké čekání na jídlo, celkově skvělý servis. Jezdíme sem pravidelně a vždy maximální spokojenost se vším.”
“Přivábilo nás hodnocení 4,7 a nelitovali jsme. Jídlo i nápoje super, pohledná a sympatická obsluha. Poměr cena výkon paráda. Příjemné i pro děti - barmanka nám zatopila v kamnech. V televizi hrála Italská hudba se záběry ze Sardinie - nejdříve jsem čekal, že nás TV bude spíše rušit, ale fungovala skvěle pro zabavení pozornosti dítěte a člověka nabudila koukat po letenkách do teplých krajin. Jediné co bych vytkl je šeredná a zbytečně velká reklama na Starnet na baru a další vizuální smog v podobě A4 letáků na baru - kazí to dojem z pohledu na bar. Jinak příjemné prostředí a atmosféra - rádi se vrátíme!”
“Co se obsluhy týče, takto milý a ochotný personál je již dnes takřka vyjímkou. Atmosféra co na člověka mezi dveřmi dýchne je skvělá, ale…! Co se gastro zážitku týče… ten byl až na finální dezert do-ko-na-lý od začátku do konce. Doporučil bych tedy makronky, které byly bohužel dost suché a drolivé, obměnit třeba za ty od “Máminy makronky”, které jsou chuťově o řád dál, a pak není co vytknout. Kuchař co nám chystal zbytek jídel má zlaté ruce! Návštěvu rozhodně doporučuji!”
“Dal jsem si kebab a byl jsem naprosto spokojen. Jidlo dobre, super ceny”
“Příjemna restaurace s milou obsluhou a vynikajícím jídlem. Moc děkujeme, určitě jsme zde nebyli naposledy.”
“Vynikající a chutné jídlo, usměvavá oblusha a přijatelné ceny. :) Vzhled interiéru malinko pokulhává,ale nic extra špatného.”
“Skvělá indická restaurace, vše bylo skvělé a chutné. Momos perfektní a kulfi také.”
“Restauraci jsme navštívili při příležitosti výročí a velmi jsme si pochutnali . Jako předkrm tygří krevety , které byly dokonale dochucené . Steak s foie gras bezchybně připravený. Závěrem dezert ,který byl naprosto luxusní jak vzhledem tak chuti všech komponentů . Obsluha milá a vstřícná . Vřele doporučuji .”
“Příjemná obsluha, profesionální přístup k zákazníkovi, široký vyber jídel a rychlost servírovaní. Měli jsme zde svatbu a pani připravila výborné pohoštěni pro hosty. Byli jsme nadmíru spokojeni a rádi se vracíme. Dekujeme”
“Vegetarianska restaurace, kde maji kazdy den menicko skladajici se z: polevky, hlavniho jidla (sabdzi), co je nejcasteji nejaky zeleninovy mix s ryzi, zeleninoveho salatu, domaciho peciva (obcas sladke, obcas slane) a ovocneho vlasneho caje. K tome je mozne si dat vdy kolik chcete. To vse za 119 a jeste si muzete pridat. Ma to nejaky presah do spiritualna (Hare Krisna), ale nikdo vam tam zadnou “viru” nenuti. Jenich smysleni ma spise dopad v tom smyslu, ze jidlo delaji s laskou a chutna opravdu skvele. Na jidlo sem chodim asi 15 let.”
“Kvalitní a chuťově výborné jídlo.”
“Restauraci jsme si vybrali pro naši svatbu a nemohli jsme si vybrat lépe. Přáli jsme si svatbu v Praze, současně ale obklopeni přírodou a žádný kýč, ale lokaci, kde se podaří navodit uvolněnou atmosféru. Počasí začátkem září vyšlo perfektně a místo bylo na sklonku léta kouzelné, uklidňovalo nás však, že v případě nepříznivého počasí by se tady dala vymyslet i různá záložní řešení. Obřad jsme uspořádali v lese u potoka, pouhých pár desítek metrů od vstupu do restaurace, oslava se pak konala v areálu, který pro naši akci uzavřeli. Chtěl bych obzvlášť vyzdvihnout, jak celý tým restaurace perfektně fungoval. Na jídlo jsme slyšeli jen samou chválu, bary jely bez jediného zádrhelu až do noci a vše šlapalo, aniž bychom se o cokoliv museli starat, takže jsme si celou akci se svými nejbližšími mohli naplno užít. Bylo to nezapomenutelné, ještě jednou moc děkujeme!”
“Omezený druh jídla ale za to zajímavé variace. Příjemné prostředí a milá obsluha...”