Přehled katalogu
- 966 Firmy celkem
- 4.5 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 73% S fotografiemi
Nalezeno 966 výsledků
Procházejte veganská restaurace v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 966 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.5/5 na základě 517,964 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje veganská restaurace z měst jako Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj a dalších.
“Moc dobré jídlo! Měli jsme Křehké kuře s rýží a Kuře Zuo Gong. Doporučuji!”
“Poctivá vietnamská restaurace jak má být. Vše co jsme ochutnali bylo super. Vynikající Pho, i sushi moc dobré. Bun bo nam bo naprostý luxus. Doporučuji.”
“jídlo vynikající (měli jsme fajitas a salát), krásné prostředí restaurace, venkovní zahrádka, řezané pivo, co víc si přát”
“Velice jsme si zde pochutnali, obsluha příjemná, doporučujeme a určitě se zde zase stavíme.”
“Opravdu nás velmi překvapila tato restaurace a to MILE. Obsluha velice příjemná, usměvavá a profesionální. Skvělá nabídka jídel, myslím že si zde vybere opravdu každý. Po dlouhé době jsme dostali opravdu skvěle ochucena jídla, úžasný a poctivý vývar, každé jídlo krásně naservírované a opravdu chutné. Příjemné a čisté prostředí. Určitě jsme zde nebyli naposledy. Opravdu nerozumím negativním recenzím. Všem vřele doporučujeme navštívit.”
“Jedním slovem excelentní. Nenápadně se tvářící restaurace z exteriéru skýtá velmi hezký asijsky tématický interiér. Dal jsem si BunBo a bylo opravdu výborné, pěkná porce a arašídový dip byl pro mě novinka, ale kombinace to byla výborná. Obsluha v pohodě, stůl hezky prostřený, možnost platby kartou. Dal bych i 6 hvězdiček, až pojedu okolo vždy se rád zastavím.”
“Po návštěvě ZOO, jsme chtěli někam na DOBRÉ jídlo. Podle recenzí jsme šli po pár typech na náměstí ve dvoře, jenže kde mělo být otevřeno to vypadalo jako by tam už 10 let nevkročila ani pavoučí noha, protože tam všechny mouchy chcíply nudou. A při návratu jsme nalezli zlatý hřeb !! Krásné prostředí v pasáži, kde na jedné straně je restaurace a na té druhé kavárna. Jako kdybychom se z náměstí kde chcíp pes ocitli v ráji. Příjemná obsluha a jídlo kterému nebylo co vytknout a tankové pivo. Moc rád se sem zase vrátím a vám doporučuji tento příjemný podnik navštívit !”
“Hezké místo, milá obsluha, skvělé jidlo...”
“Hezké prostředí, skvělé jídlo, rychlá obsluha. Nutno rezervovat místo. Ceny vzhledem k zdražování velmi rozumné. Fajnpark je velmi vhodný pro návštěvu rodin s dětmi.”
“Celkem pěkný interiér. Obsluha rychlá ( také zřejmě proto, že v poledne tu bylo všehovšudy 6 lidi), příjemná,jen si tolik nehrát s mobilem. Bún bó Nam Bó dobré. Restaurace za návštěvu určitě stojí”
“Dnes skvělý zážitek při degustaci Sushi! Děkujeme.”
“Jídlo je výborné a čerstvé, obsluha velmi milá, porce tak pro dva, ceny velmi příjemné :) Jediné co mi trochu vadilo bylo rádio, které bylo zbytečně nahlas, ale na požádání obsluha bez problémů ztlumila volume. Určitě to zkuste.”
“Dne 27.09.2019 jsem v teto čínske restauraci slavil 45 narozeniny a mohu ji všem doporučit. Jidlo a napoje jsou vynikajíci, mate tady možnost si vybrat co chcete a co nechcete. Obsluha byla přijemna a velice vstřícna ... Majitelka teto restaurace je popularní pani WINI, ktera je velice příjemna a velice vstřícna žena. Komunikuje lamavou češtinou ... Jelikož jidla dělaji na urovni a davaji si na tomhle hodně zaležet musíte ratat s tímhle, že doba přípravy trva 20-60 minut, zaleži kolik je ještě dalších lidi v teto restauraci před vami. Škoda, že zrušili narozeninove menu, asi byl na to velice vážny důvod. Nejvice jsem si pochutnal na tradičním činskem kung pau s ryži a jako dezert jsem si dal k tomu flamingovu zmrzlinu, ktera byla velice výborna. Pivo gambrinus 10 je vynikajíci a doporučuji (správna teplota ze 7 schodu) ...”
“Výborné jídlo a pití, příjemná paní a krásné prostředí!! :)”
“Navštívili jsme během našeho pobytu v Nových Hradech třikrát, jídlo pokaždé výborné, solidní výběr bezmasých pokrmů, velmi ochotná a milá obsluha, především paní servírka je člověk na svém místě, ceny přijatelné. Dogfriendly a příjemné prostředí.”
“Pe delší době jsem s manželkou opět navštívil tuto restauraci, jako vždy v minulosti i nyní velice chutné jídlo a příjemná a usměvavá obsluha....rádi se zase brzy vrátíme!”
“Bún cha, Opět výborné jídlo a skvělá atmosféra”
“Velmi příjemné posezení, milá obsluha. Kávu i borůvkové knedlíky, které byly sice jen 2, ale zabraly celý velký talíř, mohu jen doporučit :)”
“2. Návštěva s pizzou, 5/5* Gambrinus Nepasterizovaná 12 0,5 l 54Kč 0,3 l 45Kč Gambrinus Nepasterizovaná 10 0,5 l 48Kč 0,3 l 40Kč Pilsner Urquell 0,5 l 63Kč 0,3 l 46Kč Velkopopovický Kozel Černý 0,5 l 55Kč 0,3 l 46Kč Radegast Ratar 0,5 l 57Kč 0,3 l 45Kč Radegast ryze hořká 12 0,5 l 57Kč 0,3 l 45Kč”
“Jestli se chcete dobře najíst za dobrou cenu,tak určitě tady. Výborné jídlo a milá obsluha.”
“Mile mě překvapila skvělá kvalita jídla i velikost porce. Byli jsme zde 23.12, kdy už měli jen omezenoi nabídku. Ale i tak, rozhodně jsme nebyli nijak ošizeni. Porce byla poctivá a chutná. Utekli jsme sem z vedlejší restaurace Archway, kde jsme si nevybrali, a rozhodně nelitujeme.”
“Restaurace nabízí široký výběr jídel. Po domluvě lze doladit ostrost i možné přílohy. Vždy nabízí zlevněné menu. Ceny přijatelné.”
“Pěkná asijská restaurace přímo na náměstí v Kroměříži s velkým výběrem různých asijských jídel. Jídlo bylo velmi rychle připravené. Bylo výborné, hezky naservírované a vše za přijatelné ceny. Obsluha byla milá a ochotná.”
“Výborné jídlo, usměvavá a velmi milá obsluha. Interiér jako by se zastavil v čase horské chaty. ✅ Navíc hnedka vedle úžasný kopec na bobování, lyžování (bez vleku :-D )”
“Vždy příjemná a usměvavá obsluha, vždy velký výběr, jediné co je minus je to, že všechno vypadá tak dobře, že si toho vždy naberu kotel a pak se divím, kolik platím a pak to ani nemůžu sníst :D”
“Moc hezký interiér hotelu, izba komfortní, prostranná. Pohodlné postele, dolu v restsuraci podávají snídaně, vaří kuchyň celý den. Bohužel snídaně ne moc velký výběr, očekával bych trosku víc. Jinak jídlo moc chutné. V hotelu vířivka a bowling. Obsluha moc milá, ochotná. Doporučuji určitě. Jenom zlepšit snídaně.”
“jídlo bylo perfektní - velice nás překvapila cena všech jídel - bomba na dnešní dobu, obsluha příjemná”
“Velmi milá slečna, která nas obsahovala. JÍDLO velice chutné.Děkujeme a určitě doporučíme.”