Přehled katalogu
- 1,245 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 54% S fotografiemi
Nalezeno 1245 výsledků
Procházejte thajská restaurace v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,245 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 493,657 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje thajská restaurace z měst jako Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj a dalších.
“Stavili jsme se cestou a opravdu se vyplatilo sjet z dálnice. Recenze vypadaly fantasticky a nelhaly. Jídlo bylo skvělé, dorazilo snad do 10 minut po objednání a obsluha byla ochotná a usměvavá. Doporučuji ochutnat jejich jasmínový čaj s ovocem. Někdy se rádi vrátíme.”
“Měli jsme poukaz na tří chodové menu. Vše naprosto vynikající. Závitky top, kachna s teriyaki omáčkou totální bomba, smažený banán byl taky skvělý. Velmi nás návštěva překvapila. Porce obrovská, ceny příznivé, jen obsluha by mohla chodit častěji. Moc děkujeme za chuťové překvapení. Určitě se ještě vrátíme!”
“V rámci poledního menu byly na výběr 2 polévky a 3 hlavní jídla v ceně 150-175 Kč. Vývar s rýží a hráškem byl výborný, stejně tak guláš s knedlíkem a sekaná s bramborovou kaší. Obsluha byla příjemná a nadstandardně vstřícná k potřebám našich malých vnuček.”
“V restauraci jsme byli opakovaně a vždy jsme byli spokojeni. Pestrá nabídka asijských specialit za velmi příjemné ceny, neuvěřitelně vstřícný a milý personál. Personál, který si pamatuje vaši poslední objednávku ( po třech týdnech) a dokáže vám doporučit něco podobného pro obohacení kulinarskeho zážitku. Navíc, restaurace je přímo v centru - v sousedstvi radnice - poblíž několik možností pro parkování. Doporučujeme!”
“Celkem dobra vietnamska restaurace, vhodna predevsim pro ty, kteri preferuji kvantitu. Porce jsou opravdu obrovske, i pomerne chutne. Obsluha je prijemna. Placene parkoviste je naproti pres cestu.”
“Rozhodoval jsem se mezi Tlustou kachnou a U Petra. Zvolil jsem restauraci U Petra a vůbec jsem nelitoval. Podmanivé orientální prostředí a jídlo mě okouzlilo.”
“Opravdu výborné jídlo, řekl bych, že v širším okolí opravdu jedna z nejlepších, ne-li nejlepší asijská resturace. Ochutnali jsme Bum Nam Bo, Udon Teriaky a Gyoza. Vše, jak jsem psal vynikající.”
“Za mě naprosto skvělá restaurace! Jídlo přišlo celkem rychle, velmi milá obsluha a především pokrmy byly výtečné, pochutnali jsme si. Stojí za to! Určitě to není naposledy a prijdeme zas.”
“Obsluha skvělá, jídlo výborné (doporučuji pho, porce byla obrovská, potěšila mě). Ceny do 200 Kč. Velice doporučuji, atmosféra skvělá, záchody čisté.”
“Poprvé jsme vyzkoušeli tento podnik. Naposled. Polévka na fotce byla v pořádku. Polévka Pho Bo bohužel chutnala po jaru. Cítila jsem to já a i přítel, který mi zprvu nevěřil, dokud neochutnal. Dnes jsem hodnocení upravila. Podle studie patříme mezi 10% populace kterým koriandr chutná po mýdle. Restaurace je v pořádku. A na jídlo bez koriandru určitě přijdeme.”
“Velice milá obsluha a příjemné prostředí. Jídlo bylo perfektní. Vše moc dobře ochucené, velmi kladně hodnotím používání čerstvých surovin (ananas a zelené kari to je perfektní kombinace). Asi nejlepší asijská restaurace v Brně, kterou jsem měl možnost navštívit. Určitě se brzo vrátíme.”
“Nebyla jsem ti snad 15 let, ale pred 2 roky jsem se přistěhovala zpátky a az teď jsem si vzpomněla na tuhle "čínu". Dřív jsme sem chodili s našima na skoro "sváteční oběd". Teď jsme tu byli s partnerem a musím říct, že jsem byla moc milé překvapena. Restaurace byla v sobotu kolem oběda plná (známka dobrého jídla). To sice znamenalo, že jsme si na jídlo museli o něco déle počkat, ale jakmile jsme ho dostali, tak už jsme čekání nelitovali. Kuřecí na kari jsem si trošku dosolila, ale jinak bylo výborné. Smažené kuřecí bylo prostě dokonalé. Křupavé, šťavnaté, trocha zeleniny a ten sos! Naprosto výborné a k tomu i slušná porce. Rádi se vrátíme”
“Slavili jsme zde 4. narozeniny našeho syna a chtěli jsme, aby to byl parádně užitý den – a přesně to se podařilo! Velmi doporučuji toto místo všem, kteří hledají krásné prostředí, milý a ochotný personál. Na přání nám připravili výborný catering, možnost byl i dort a postarali se také o krásnou výzdobu. Měli jsme k dispozici prosklený prostor s výhledem na Kačák, což dodalo oslavě příjemnou atmosféru, i když počasí úplně nepřálo. Děti byly nadšené – hrály si v dětském koutku, mohly jít krmit zvířátka na farmičku, pozvali jsme i paní na malování na obličej a v rezervovaném prostoru jsme dětem připravili různé hry. Program šel snadno vymyslet a celé to probíhalo v opravdu krásném a útulném prostředí. Oslava předčila naše očekávání a paní majitelku obdivuji za to, co zde vybudovala. Moc Vám děkujeme! Lajtkepová Markéta”
“S manželem milujeme indickou kuchyni. Kdyz jsme zjistili, ze otevřeli indickou restauraci v Mostě, byli jsme nadšení. Jidlo je moc dobre, obsluha příjemná, hezke prostředí. Mohu rozhodně doporučit.”
“Vždy skvělé jídlo, rychlost a ochota.”
“Restauraci jsme navštívili 15.11. Byl to skvělý zážitek. Servírka příjemná, milá a ochotná. K jídlu jsme měli skvělou kulajdu, parádní tatarák a noky. Dobrý Krkonoš 12 . Můžu jen doporučit”
“Nejlepší Pho v Jihlavě, moc milá obsluha. Mohu pouze doporučit :)”
“Mohu říct že, rozhodně doporučuji tuhle restauraci, je tam nejlepší Pho bo v celé Praze z mého pohledu, je to tam skvělý, chodím tam velmi často a je to moje oblíbená restaurace v Praze a jsou dobré i ty ceny :>”
“Změna nabídky nás příjemně překvapila, máme rádi thajskou kuchyni. Jídlo skvělé, ceny odpovídající.”
“Dnes jsem poprvé vyzkoušel s určitě přijdu zas. Chutnalo mi. Vzal jsem krabičku i domu.”
“V restauraci je možné sedět uvnitř nebo venku na terase. Parkování je u restaurace zdarma. Můžete platit kartou. Obsluha se nám věnovala. Vše bylo v pořádku. Jídlo vynikající, že jsme se tam po pár dnech vrátili znova. Mohu doporučit.”
“I přes velmi rušnou dobu jsme byli obslouženi s úsměvem. Jídlo výborné a vybere si opravdu každý”
“Jezdíme sem jednou za čas už od doby, kdy jsem byla malá. Jejich křupavá kachna na horkém talíři je fakt něco! A pekingská polévka.. skvělá! Přitom ceny opravdu příznivé a porce velké (občas až moc :D)”
“Vždy naprostá spokojenost, jídlo, obsluha i prostředí vždy perfektní.”
“Každý den super menu a pořád za přijatelnou cenu... výborná obsluha”
“Při příchodu byly obsazené čtyři stoly, dva čekali ještě na jídlo, objednávka proběhla bleskově, polévka přinesena snad do minuty po objednání, hlavní jídlo v zápětí po dojedení polévky. V restauraci je klid, nehraje tam žádná standardní odrhovačka typická pro tyto podniky, všude čisto. Za dvě jídla, polévky, změna přílohy, pití a krabička na odnos nedojedeného jídla 500,- což mi přijde hodně v pohodě, jako bonus příjemná a rychlá obsluha. Jediné trochu negativum je, že je z kuchyně dost cítit příprava jídla.”
“Veliká jídelna, kde se člověk nají za slušné peníze. Polévka, hlavní chod a salát včetně pití za 250,- takže super. Co se týče parkování tak během obědů horší možnost zaparkovat a v restauraci velká fronta a bohužel i v restauraci lidi s nákupními košíky, což silně omezovalo prostor.”
“Dali jsme si dnes svíčkovou bylo to top jídlu nemám co vytknout ale u kasy starší paní protivná a při placení se tvářila jako kdyby měla každou chvíli umřít jediná nevýhoda jídlo skvělý”
“Vynikající jídlo Možnost se levně najíst Hlavní jídla od 129kč do 169kč Polévka 39kč Točené Nápoje 0,5l 35Kč”