Přehled katalogu
- 33 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 61% S fotografiemi
Nalezeno 33 výsledků
Procházejte italská restaurace v Ústeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 33 výsledků v Ústeckém kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 16,142 recenzí a hodnocení.
“Dnes jsme byli na obědě v této indické restauraci a vše bylo naprosto výborné (jídlo, obsluha, restaurace).. Vřele doporučuji.”
“Oběd, jednoduché menu, trochu zmatená číšnice, ale hezké netradiční prostředí. Záchodky v pohodě. Moc hezká výzdoba.”
“Návštěva 29. 11.2025, krásné prostředí a ochotná obsluha. Kulinářský zážitek famózní. Jídlo i zákusky na jedničku! Velká spokojenost. Děkujeme.”
“Skvělé chutné jídlo, moderní gastronomie, platba kartou, příjemná a vstřícná obsluha, přívětivé ceny.”
“Navštívili jsme tuto restauraci. Jsme mile překvapeni. Prostředí působí velmi příjemně, obsluha milá a vstřícná. Jídlo skvělé. Můžeme jen doporučit.”
“Moc milá a pohotová obsluha Výborné pivo a jídlo snad ještě lepší Prostředí čisté a voňavé Zkrátka jsme si večeři v sobotu v podvečer užili, žijeme na Praze 1 a takhle fajn prostředí tam chybí.”
“Skvělý kafe – výběr ze tří na mlýnku. Super muzika i celková atmosféra. Kdyby byl i nějaký vegan zákusek, neměl by podnik chybu.”
“Úžasné místo. Moc ochotná obsluha, která nám připravila poslední volné místo v jinak beznadějně plné restauraci. Ten prostor není moc velký, takže doporučuji si udělat rezervaci. Co se týká jídla, tak jejich pizza je naprosto úžasná a dlouho jsem si tak nepochutnal. Moc děkujeme za skvělý zážitek. Určitě se brzy vrátíme”
“Na Pizza Napoletana v Lounech jsme narazili úplnou náhodou, i když ve městě žijeme už spoustu let. Do teď jsme o tomhle místě vůbec nevěděli. Byli jsme mile překvapeni – dali jsme si dvě pizzy a obě byly opravdu výborné. Místo je v relativně nové čtvrti s pěkným výhledem do okolí a malým hřištěm, takže ideální i s dětmi. Ceny příznivé, atmosféra pohodová a ti dva kluci, co pizzu připravují, působí sympaticky. Rádi se sem vrátíme. Škoda, že v Lounech není víc takových podniků.”
“Zvenčí nenápadná restaurace, místňáci ale 100%znají, uvnitř moderní s nádechem Itálie, čisťounko, s výbornou rodinnou atmosférou, provoz trochu jinak než jsme zvyklí - stálý lístek na dřevěné desce, speciality dne přijde poreferovat majitel, moc dobré jídlo, jsme nadšení - budeme se určitě rádi vracet”
“Na pizzerii jsme narazili víceméně náhodou při průjezdu městem. Hned na začátek nás oslovilo příjemné chování a ochota obsluhy i pěkně prostředí. Interiér vypadá pěkně a malá zahrádka se čtyřmi stoly je taktéž velice příjemná. K jídlu jsme měli jak pizzy, tak lososa s brambory z pece. Oboje naplnilo očekávání a byli jsme spokojení. V pizzerii je možné platit kartou, k dispozici je i zábava pro děti. Celkově velmi dobrá pizzerie, zjevně provozovaná s láskou (tipuji rodinný podnik). Velká spokojenost.”
“Vynikající jídlo a neuvěřitelný personál Vždy vám pomohou a poradí s výběrem pokrmu. Doporučuji tuto restauraci”
“Menší, útulný interiér s relaxační hudbou. Obsluha výborně poradí s výběrem čaje a k dispozici je i možnost zapůjčení stolních her. Určitě doporučuji – ráda sem chodím vyčistit hlavu. Nabídka jídel je menší, ale pochutinky nechybí, stejně tak i studené nápoje. Lze platit kartou i hotově. Určitě doporučuji můj nejoblíbenější čaj Honeybush.”
“Velmi příjemné prostředí, milá obsluha a dobré jídlo. Ceny jako všude dnes. Všude čisto.”
“Moc atmosférní místo. Piješ čaj s dortíkem a jsi úplně spokojený. Taky můžete nabít mobil”
“Podnik navštíven poprvé a určitě né naposledy. Úžasná rodinná atmosféra, vynikající jídlo i obsluha. Celý večer jsme si moc užili a určitě se vrátíme zpět.”
“Nejlepší pizza v Žatci, poměr, cena výkon jsou bezkonkurneční”
“Je to nejlepší restaurace tam kam rád chodím. Obsluha příjemná a velmi milá. Zeptá se na vše tak, aby byl zákazník spokojen za mě velké plus. Kuchařka má vždy velmi chutné a dobré jídlo. Myslím si ,že do budoucna budu s radostí vždy chodit do tohodle podniku. +skvělá cena za jídlo +příjemná obsluha ( velmi sympatická a komunikativní) +užasná kuchařka +příjemný prostředí +před jídlem dostane člověk malý předkrm Za mě 5 hvězd.”
“Velmi dobré jídlo, moc jsme si pochutnali. Točená Plzeň. Příjemné moderní prostředí a sympatická obsluha. Také káva je výborná a jako sladkou tečku doporučuji limetkový cheesecake. Mňam!”
“Pizza na dovoz. Při objednávce mi bylo řečeno hodinu (dovezeno po 45min) pizza výborná.! Dovezena teplá, těsto nadýchané chuťově výborné. (Jedna z malá kde sem dojedl i okraje což normálně nedělám) Quattro formaggi výborná. Sýr takový jaký tam má být. Diavola con pollo sem měl bez kuřecího masa. Nejsem toho favorit. Základ spíš sladší než slanější ale kombinace dobrá. Takže můžu jen doporučit”
“Velice příjemné prostředí, milá obsluha a dobré jídlo. Rozhodně doporučuji navštívit.”
“Pizerie v krásném prostředí,velice pěkně zrekonstruovaný historický dům.Jídlo bylo vynikající,obsluha příjemná a ochotná.Určitě se sem ještě vrátím.”
“Jako vždy vynikající, my také moc děkujeme”
“Byli jsme se poprvé a určitě ne naposled. Jakou předkrm jsem se dala carpaccio . Bylo výborné a pak jsem si dala pizzu sicilianu to byla taky moc dobrá. Určitě jsem zase přijedeme.”
“Vynikající kuchyně, excelentní kuchař, pravidelně zde obědvám a nic nemá chybu! Vynikající poměr cena: výkon. Určitě lze doporučit bez obav!”
“Obsluhoval nás mladík, sympatický usměvavý. Jde vidět,že ho práce baví. Děkujeme”
“!Sladká pizza! s jahody, banány, kinder bueno plus plněné okraje nutelou. :))) Děkuji za super gastro zážitek.”
“Jídlo, které jsme si dali, bylo naprosto výborné. Stejně tak pivo, které bylo doneseno ve vychlazených pulitrech. Příjemná obsluha a atmosféra. Určitě přijdeme znova.”
“Při návštěvě pizza xxl jsem byla dost mile překvapena. Pizza byla skutečně dle nabídky,obsluha milá, ochotná a vstřícná. Atmosféra byla taky na 1*. Všem kdo má rád dobrou pizzu,vřele doporučuji.”