Přehled katalogu
- 110 Firmy celkem
- 4.5 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 75% S fotografiemi
Nalezeno 110 výsledků
Procházejte středomořská restaurace v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 110 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.5/5 na základě 139,970 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje středomořská restaurace z měst jako Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj a dalších.
“moc dobré a péče s velkou laskavostí!”
“Tato restaurace je relativně nová a rovnou píši, že úžasná. Vše zde bylo na jedničku s hvězdičkou. Příjemné moderní prostředí, výjimečně chutná kuchyně, obsluha snad nejde ani popsat jak sem se cítil dobře a příjemně. Nechal sem si poradit a objednal si takový malý mix... mleté hovězí, jehněčí, kuřecí maso, falafel, plněné vinne závitky, příloha, saláty, arabský chléb a různé doplňky (omlouvám se názvy si nepamatuji). Maso bylo jemné, skvělé kořeněné, chutné, šťavnaté... lahůdka, příloha a arabský chléb pak jasná volba. Musím se přiznat, že to byl zážitek, který si budu dlouho pamatovat a určitě se najednou vrátím. Libanonská kuchyně je opravdu skvělá a kdo zná trošku středoasijskou kuchyni, tak mi dá jistě v této restauraci za pravdu. Každému kdo má rád výborné jídlo doporučuji tuto restauraci a věřím, že nebudete zklamaní.”
“V rámci poledního menu byly na výběr 2 polévky a 3 hlavní jídla v ceně 150-175 Kč. Vývar s rýží a hráškem byl výborný, stejně tak guláš s knedlíkem a sekaná s bramborovou kaší. Obsluha byla příjemná a nadstandardně vstřícná k potřebám našich malých vnuček.”
“Ačkoliv se v centru Plzně pohybuji často, sem jsem dosud nedorazil. Škoda, o hodně jsem přicházel. Teď jsem to napravil a jsem nadšený. Výborné jídlo, přiměřené ceny a příjemný pocit, že jste vážený zákazník. Škoda, že jsem nemohl ochutnat všechna jídla a dát si i moučník. Snad příště. Tento podnik mohu jen doporučit všem, kteří chtějí ochutnat něco zajímavého.”
“Vše úžasné, od přístupu personálu po jídlo,atmosféru. Doporučuji Tiramisu, kulajdu a i pizzy jsou výborné.”
“Restaurace neurazí, ani nenadchne. Prostě stará dobrá kuchyně za rozumné ceny. Umístění v centru města ideální, kousek na nádraží i kamkoliv jinam.”
“Musím říct, že jsem snad nikdy nebyl tolik unešenej z jídla, jako tady. Měl jsem Masala papadum jako předkrm a butter chicken s rýží a sýrovým naanem. Když si dáte pálivé jídlo, tak je to opravdu dost pálivé, což mi ale nevadilo. Kromě toho, že je jídlo nádherně naservírované, tak i skvěle chutná. Porce se na první pohled nezdají, ale jsou opravdu velké. Obsluha je velice ochotná a i přes to, že nás bylo 8, tak s tím nebyl žádný problém a jídlo bylo hotové rychle. Rozhodně tuto restauraci navštívím znovu, až budu příště v Chebu [26.10.2025, 13.20]”
“Absolutně skvělé místo, ať už na oběd/večeři nebo jen posezení s moc milou obsluhou, kde jsem si na jídle opravdu pochutnal. Doporučuji česnekový krém - česky řečeno “nebe v hubě” se tomu možná z 50% vyrovná. V restauraci je moc příjemná útulná atmosféra, vřele doporučuji :)”
“Jako by se člověk ocitl.v Řecku, úžasná atmosféra restaurace je stylová. Jídlo vynikající velká porce skvělá domácí limonada”
“Moc jme hezky odpočily á byla hezká atmosféra, jidlo moc dobre vino taky a hudba skvělá a ještě i tance to je super moc se nam líbilo všechno, dekujeme obsluze přijemna a ochotna Oleksandra a Zarina , fajn holky, dekujeme za všechno.”
“Velmi kvalitní pokrmy, chutné a zajímavé. Nabídka jak pro masovce, tak pro vegetariány a děti. Obsluha milá, profesionální a vstřícná. Nic není problém, jak v kuchyni, tak na place; a toho si v Čechách velmi vážíme. Dalo by se tu třeba týden non-stop a neomrzelo by se to.”
“První a rozhodně ne poslední návštěva této zajímavé restaurace, klidné prostředí, bez shonu a nějakých zbytecnych emocí, jakoby člověk na chvíli vypnul a vychutnával si exotické pochutiny , vše čisté.”
“Velmi příjemné překvapení když jsem hledal nějaký podnik na oběd ve městě. Příjemná obsluha a prostředí, rychle vyřízená objednávka a jídlo samotné bylo dosti dobré za příznivou cenu.”
“من تجربتي، أوصي به لكل من يبحث عن نكهة عربية أصيلة ومكان فخم.. الاهتمام بالتفاصيل واضح، و الطعام مُتقن و مصنوع بحب. I definitely recommend it to anyone looking for authentic Arabic flavors and an elegant setting. The attention to detail is evident and the food is prepared with care and love. Jednoznačně doporučuji všem, kteří hledají autentické arabské chutě a elegantní prostředí. Důraz na detaily je patrný a jídlo je připravováno s pečlivostí a láskou.”
“Velmi milé a příjemné překvapení s restaurací a personálem, já a moje drahá polovička jsme měli výročí a rozhodli jsme se navštívit tuto restauraci a neudělali jsme chybu, měli jsme mix pro dvě osoby, abychom ochutnali trochu od všeho, a bylo to moc dobré a také jsme ochutnali dezert a seděli jsme na venkovní zahrádce na čerstvém vzduchu a počasí bylo hezké a ne zima. Myslím, že určitě bude další příležitost navštívit tuto restauraci.”
“Krásné, nové, čisté a pohodlné ubytování, výborné jídlo, jen doba čekání na jídlo byla trochu dlouhá a měli by na to hosty upozornit předem. Obsluha byla příjemná a ochotná.”
“Skvělé jídlo, obsluha neskutečně milá a rychlá.. a pivo…nejlepší ❤️ perfektně natočené.. prostě radost.”
“Stodola na Šumavě se stala naším útočištěm před deštivým Halloweenským počasím. Jídlo bylo skvělé a jako bonus nás nadchla milá a usměvavá obsluha v kostýmech. Bylo vidět, že je práce baví a atmosféra byla díky nim hned lepší. Byly jsme nadšení a dcery obsluhu odměnily vlastnoručním obrázkem. Těšíme se na další návštěvu.”
“Zcela náhodou jsme narazili na tento poklad. Úžasná denní se specialita, děkujeme (Sabish). I polévka chuťově vynikající, porce nás zasytily, příjemné malé ambiente. Přijdeme znovu. P.s. jen bych uvítala, kdyby kuchařka držela pita chléb v rukavicích. Jinak vše Super.”
“V této restauraci jsem byl podruhé a všechno mi moc chutnalo. Kuchyně je vynikající, obsluha skvělá. Až podruhé přijedu do Prahy, určitě se tam podívám a ochutnám něco velmi chutného (boršč je velmi chutný , vína jsou opravdu dobrá, chačapuri je skvělé, kebab je vynikající).”
“Nejlepší a nejchutnější arabské jídlo v České republice. Obsluha je vynikající, jídlo je velmi lahodné, pořádek a čistota jsou nadstandardní. Podle mého názoru zaujímá první místo mezi arabskými restauracemi v Česku.”
“Malé zapadlé bistro se dvěma stolečky, ale vynikajícím jídlem, na jaké jsem nikde jinde v Brně nenarazil. K tomu super limonády a čaj, autentická atmosféra a klid. Rozhodně se sem stavte, pokud rádi objevujete novou kuchyni.”
“Skvělý industriální styl prostoru, kde přes decentni hlasitost hudby a množství stolů a stolečku je intimita a pocit uvolněnosti a příjemného pocitu rozhodující. Jídlo a pití naprosto uchvacující, obsluha všímavá, milá a nevtiravá. Rozhodně doporučuji a určitě sem ještě zavítame. Moc děkujeme..❤️”
“Těšili jsme se na první Novoroční večeři , kterou jsme si zde rezervovali. Trochu nás znejistěla dnes přidaná recenze, kde píší o stísněném prostoru s malými okny. Vstup do restaurace nás ale uchvátil svojí atmosférou. Gotickému prostoru dominují opravdu gigantická, několik metrů široká a přes 3 patra vysoká okna a prý pres 500 let starý ohromný zvon. Obsluha byla velmi pozorná a nevtíravá. Z objednaných pokrmů jsme byli nadšeni. Jídla byla opravdu dokonalá co do sladění chutí i velikosti. Dokonalé!! Chodime na Nový rok na večeři jíž leta pravidelně a snažíme se vybírat vždy něco zvláštního, ale tato návštěva je z přehledem ta NEJLEPŠÍ a zážitek je NEOPAKOVATELNÝ ! I cena nás nijak nepřekvapila. Po 20% slevě, která nám byla nabidnuta, je podle nás PŘÁTELSKÁ. Pokud toužíte po něčem, co nikde jinde nenajdete, a chcete mít z večeře opravdu zážitek, je tento KLENOT to pravé a my jej opravdu doporučujeme. Děkuji za krásný večer.”
“Nejlepší sushi v okolí. Rozhodně mohu jen a jen doporučit.”
“Zastavili jsme se na cestě do Polska v tomto restauraci. Číšník - Ukrajinec, Anastasija, byl velmi ochotný a laskavý. Byla velmi pozorná. Ostatní číšníci byli také velmi ochotní a flexibilní! Místo se nám líbí! Služba i jídlo se nám líbily! Objednali jsme si 1 kg vepřových žeber s přílohami: rozmačkané brambory a zeleninou. Bylo to lahodné! English: We stopped at this restaurant on our way to Poland. The waiter, Anastasiia, who is Ukrainian, was very helpful and kind. She was very attentive. Other waiters were also very helpful and flexible! We like the place! We enjoyed the service and the food! We ordered 1kg of pork ribs with side dishes: mashed potatoes and vegetables. It was delicious!”
“Interiér restaurace je velmi příjemný a atmosféra skvělá. profesionální obsluha byla opravdu pozorná a přátelská. Ochutnali jsme téměř vše z nabídky a byli jsme nadšeni – jídlo představovalo dokonalou harmonii chutí, všechno bylo luxusní a skvěle sladěné. Steaky z vybraného masa fámozní. Food styling byl elegantní a opravdu potěšil i naše oči. Vše na vysoké úrovni. Určitě doporučujeme každému, kdo v Karlových Varech hledá místo, které je skvělou volbou!”
“S výběrem hotelu na přespání během vánočních trhů jsme byli nadmíru spokojeni, na trhy je to kousek, hned pod Špilberkem, kde byla krásná světelná expozice. Pokoj, služby a snídaně výborné. Parkování u hotelu za 500 - v centru Brna asi v pohodě, vedle v parkovacím domě by nás to vyšlo na víc peněz. Celkově velká spokojenost!”
“Velmi milá obsluha, výborné jídlo a příznivé ceny.”