Recenze

  1. Marie Castillo ★★★★★

    Úžasné bistro! Příjemná atmosféra, personál extrémně milý a vstřícný. Burgery byly výborné, dělají si i domácí hranolky. Byly jsme opravdu nadšení. Můj malý syn dostal zadarmo džusík a hranolky. Dokonce nám pro něj udělali nealko shot. Majitel si s námi chodil povídat. Takto milý servis jsme dlouho nikde nezažili. Moc doporučuji! Máme to sem kousek a určitě se vrátíme. ❤️

  2. radek urban ★★★★★

    Fantastický burger, maso udělané medium, slanina vypečená do křupava, skvělé omáčky, steakové domácí hranolky, vše výborné. Obsluha příjemná. Není co vytknout.

  3. Ladislav H. ★★☆☆☆

    Rozhodně nedoporučuji. Obrovská reklama na pivo za 60 Kč. Ve finále pivo za 80 Kč, protože jsme se nepodivali do napojoveho listku. Obyčejná past na turisty!

  1. Ivan Langhamer ★★★★★

    Vynikající obrovské hamburgery.. příjemný personál, a vždy plno .. takže občas se musí počkat až se uvolní místo ,ale za to čekání to stojí! Great tasty hamburgers ! 100 recommend! Always come over for a big tasty delicious meal !

  2. HeJKáLeK ★★★★☆

    Dostal jsem poukázku jako dárek na 2x burger :) když jsem vešel do restaurace docela jsem se lekl jak to tam vypadá a jaký je tam ruch ale hned po chvilce jsem si na to zvyknul velmi příjemný personál. A když donesli burgery a ochutnal jsem mužů říct že jeden z nejlepších burgeru které jsem kdy měl. Moc doporučuji.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Sad Man's Tongue Bar & Bistro?

Sad Man's Tongue Bar & Bistro se nachází na adrese Konviktská 7, Staré Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko

Jak se dostanu k Sad Man's Tongue Bar & Bistro?

Trasu k Sad Man's Tongue Bar & Bistro najdete zde odkaz

Advertisements