Přehled katalogu
- 551 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 49% S fotografiemi
Nalezeno 551 výsledků
Procházejte sushi restaurace v Ústeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 551 výsledků v Ústeckém kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 176,372 recenzí a hodnocení.
“Čago belo! Tak tuto skvělou, úžasnou, čistou restauraci MOHU JEN A JEN DOPORUČIT! Lidičky v této úžasný restauraci najdete super Jídla a ještě o to víc Suprovější lidičky! Takže za mě prostě pecka! Díky za Vaší práci!”
“Dokonalá hospoda a ještě víc dokonalá parta lidi, kteří se dokážou vždy bavit. Je to tam úžasný! Žádná jiná hospoda v jirikove na bzendu nema!”
“Párkrát jsem zde byl si dát pár jídel, hlavně závitky. Dnes jsem dal něco většího a to byly nudle s krevetami. Porci posuďte sami z fotky, neskutečně velká. Takže jsem měl jak oběd, tak i večeři rovnou. A cena za toto jídlo? Jenom 150kč. Velká porce, hodně krevet a žádné šetření. Tak to má být. Ceny a porce skvělé. Čisté prostředí uvnitř restaurace.”
“wow, tohle mě příjemně překvapilo, konečně něco "fresh & cool", vypadá to jako designový snack/café bar v moderním kontajneru, a je to přesně podle mého gusta, ideální zastávka před výletem do okolí, měli jsme po dlouhé době kvalitní kafe, já měl flatwhite a kámoš dopio, domácí koláč supr, .. ale českou klasickou kuchyni nečekejte ... v okolí výletujeme často a ze všech okolních gastro zastávek to bylo zatím to nejlepší. Počasí bylo na draka, vichr a déšť, tak jsme využili i vytápěné odpočívárny co k tomu patří, tam jsou dobíjecí zásuvky na telefony a tak podobně. Moc milá obsluha, dostali jsme tipy na destinace v okolí”
“No nebudu lhát ,mají nejlepší sýrovou pizzu široko daleko.. Na přání vykouzlí vše i úsměv na tváři :) Maximálně doporučuji”
“Jsem překvapen - po dlouhé době čistota v pobočce a k tomu nešizenej kebab - big up”
“Pivo výborné. Atmosféra taky. Posezení taky , dobré .Obsluhoval nás, sám, pan majitel , velmi svižně. Doporučuji všem, milovníkům dobrého piva. Ceny příznivé.”
“Restaurace s příjemným prostředím, velice profesionální a milou obsluhou. Jídlo bylo vynikající, porce naprosto dostačující. Nebylo co vytknout, prostě velká spokojenost :)”
“Po návštěvě této restaurace jsem byl velice spokojen. Obsluha velmi všímavá, jídlo top vše jak má. Ceny odpovídají kvalitě, a jídlo chutná a vypadá opravdu skvěle. Doporučuji”
“Nejlepší kebab v mostě na 200% doporučuju, krásná velká porce, výborná obsluha, výborné omáčky, chodíme sem často a vždycky naprosto spokojený.”
“Včera jsem si objednal langoš. Byl velmi dobrý. Chtěl bych tímto poděkovat pracovníkovi pizzy amore.”
“Tak tady je krásně. Žádné špinavé Asia Bistro. Tady jen a jen čisto, skvěle vychucená jidla. Jako pecka. Česká obsluha, na stolech bezdrátové nabíjení telefonů.. jídlo úžasné, plné bylinek.”
“Zatím nejlepší poke bowl, jaký jsem jedla. Vše na 1* a mohu jen vřele doporučit. Budeme se vracet :-)”
“Na pizzerii jsme narazili víceméně náhodou při průjezdu městem. Hned na začátek nás oslovilo příjemné chování a ochota obsluhy i pěkně prostředí. Interiér vypadá pěkně a malá zahrádka se čtyřmi stoly je taktéž velice příjemná. K jídlu jsme měli jak pizzy, tak lososa s brambory z pece. Oboje naplnilo očekávání a byli jsme spokojení. V pizzerii je možné platit kartou, k dispozici je i zábava pro děti. Celkově velmi dobrá pizzerie, zjevně provozovaná s láskou (tipuji rodinný podnik). Velká spokojenost.”
“Pekna indická restaurace za nas vse super jidlo nam vsem chutnalo porce dost velke a chutove skvele obsluha milá a restaurace působila čistým a dobrým dojmem”
“kdyz jsme byly v Litomericich nechali jsme si toto bistro ujit, ale na burger festivalu sem je ozkousela diky prvotni objednavce trio jsem ochutnala vsechny burgro buchty...chedar s onion ty jo pri zakousnuti famozni mnam maly jidelni orgasmus druhy byl kimchi koriandr no tak jeste vetsi pecka protacela sem oci tou uzasnou chuti, posledni byl quakamole a ananas ten mne tolik nenadchl, uzasna usmevava obsluha ( 3 panove) druhy den jsme zaskocili znovu zdali to poprve nebyl omyl..no nebyl, skvele jsme probrali co a jak a odchazeli s bozim pocitem v briskach...v Plzni nevyhrali, ale pro mne byli vyherci absolutni a to jsem ochutnala i ony vyherni.... ta jejich houska je skvela ta sladkost mne tam krasne pohladila po "dusi" a az pojedu do Litomeric jiste se stavim a na dalsi burger akci jdu na jistotu”
“Recenze na výborný kebab Pokud hledáte místo, kde si vychutnat opravdu výjimečný kebab, rozhodně byste neměli minout [název podniku nebo stánku, pokud je znám]. Po návštěvě tohoto podniku mám jasno – kvalita, chuť a přístup k přípravě jsou zde na špičkové úrovni. Začněme samotným základem – masem. Bylo dokonale šťavnaté, křehké a krásně dochucené, což svědčí o pečlivé marinaci a správné přípravě. Každé sousto bylo lahodné a plné autentické chuti. Co mě potěšilo nejvíce, bylo to, že maso nebylo mastné ani přesušené, což bohužel u mnoha kebabů bývá problém. Omáčky a dresinky hrály další klíčovou roli. Nabídka zahrnovala klasické varianty jako česneková, bylinková a pálivá omáčka, ale také zajímavější příchutě, například lehce nakyslou tahini nebo jogurtovou omáčku s koriandrem. Omáčky byly dokonale vyvážené a podtrhovaly chuť masa, aniž by ji přehlušovaly. Nezapomnělo se ani na zeleninový salát, který byl čerstvý a křupavý. Rajčata, okurky, zelí i cibule byly nakrájené na jemné plátky a ochucené tak, aby celek působil lehce a osvěžujícím dojmem. A teď k samotnému základu – pečivu. Kebab byl servírován v domácí tortille nebo čerstvém chlebu, který byl jemný, lehce opečený a krásně držel všechny ingredience pohromadě. Co mě také velmi mile překvapilo, byla velikost porce. Kebab byl bohatě plněný, ale přitom snadno konzumovatelný – žádné zbytečné vypadávání ingrediencí. Obsluha byla rychlá a přátelská, a i přes větší počet zákazníků vše probíhalo hladce. Celkově hodnotím tento kebab jako jeden z nejlepších, jaké jsem kdy měl. Poměr cena/výkon byl bezkonkurenční, a pokud si chcete pochutnat na opravdovém kebabu, vřele doporučuji tento podnik. Dávám 10/10!”
“Není co vytknout. Ceny jsou přijatelné, obsluha velmi milá a ochotná, atmosféra super. Asi jsem více očekával od jídla, přece jen mohlo být dochucení lépe, ale každý máme chutě jinak. Doporučuji si předem na stránkách udělat rezervaci, většinou je už po otevíračce plno a stoly jsou zabrané.”
“Výborná obsluha, nejlepší utopenec a hermelín. Určitě doporučuji!”
“Byl jsem zde asi pětkrát za posledních 10 let a při každé návštěvě mi přišlo, že je celková kvalita zase lepší než minule. Jak je možné, že každou návštěvu působí prostředí jak po čerstvé rekonstrukci, jidlo je zase o úroveň lepší a obsluha je pokaždé s úsměvem? Rozhodně doporučuji!”
“Bistro jsem navštívila poprvé, a musím říct, že Beef bowl mě opravdu zaujal. Pánové byli moc milí.”
“Na základě doporučení jsme se sem vypravili po návštěvě Olympie a bylo to velmi příjemné prekvapeni. Hot dog byl super,fotku jsme nestihli bohužel pořídit a trhání maso s hranolkami nemělo chybu.”
“Přátelská atmosféra, dobré pivo i jídlo a příjemné ceny.. Děkujeme!”
“Je to vlastně okénko s venkovním posezením ve dvoře, ale pizza teda vynikající. Po několikaté návštěvě bych řekl, že se kvalita ještě trochu zvyšíla. Těsto pěkně upečené a přísady neošizené. Moc jsme si pochutnali. Měli jsme Capriciosa a Slaninovou a Diablo. Suroviny kvalitní, ve slaninové byla dokonce pancetta, což teda čumim :-). A obsluha moc milá. Doporučujeme!”
“Vynikající jídlo a neuvěřitelný personál Vždy vám pomohou a poradí s výběrem pokrmu. Doporučuji tuto restauraci”
“Do restaurace jsem se vypravil po druhé na steak a podruhé jsem se nad jídlem rozplýval, tak jsem si řekl, že je musím vychválit. Dal jsem si i polévku, kterou měli ten den gulášovou a byla excelentní. Následoval rib-eye steak s hranolkami a jejich demi-glace a to byla symfonie chutí. Ochutnal jsem i dezert, což byl žloutkový řez a nikdy jsem lepší nejedel. Nemůžu opomenout ani krásné a moderní prostředí a hrozně milou a profesionální obsluhu. 10/10”
“Jídlo perfektní, milá a příjemná obsluha, jídlo rychle max 20 min, za mě nejlepší Asijská restaurace v Žatci”
“Všechny ostatní podniky, které se snaží v Litvínově dělat pizzu Vám nesahají ani po kotníky. Je dobře, že se držíte čistě jen toho konceptu s pizzou a nevymýšlíte navíc žádné další zbytečnosti, protože v jednoduchosti je krása a tady to platí dvojnásob, těsto perfektní, na ingrediencích jde vidět, že nejsou laciné a rychlost dovozu? Bezkonkurenční! A děkuji za to, že jako jedni z mála dovážíte i k nám do Černic!”
“Velice milý přístup, parádní ceny a jídlo bylo výborné. Rozhodně navštívíme zase.”
“Příjemná atmosféra pro kolempřespávající lezce.”