Přehled katalogu
- 2,330 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 95% S recenzemi
- 40% S fotografiemi
Nalezeno 2330 výsledků
Procházejte kavárna & coffee shop & bar v Ústeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 2,330 výsledků v Ústeckém kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 537,709 recenzí a hodnocení.
“Velmi příjemná kavárnička u hlavního náměstí v Žatci. Obzvlášť chválím slečnu baristku! Vynikající káva.”
“Super kavarna, vzali nas i kdyz chteli uz zavirat, kvuli vypadku proudu. Byl tam super majitel a obsluha, vsicni velice hodni a mili. Pan majitel nam nabidl i dortiky zdarma, protoze chladnicka nefungovala a dorty by se zkazily”
“Dneska jsem s tříletou dcerou navštívila tuto herničku. Paní, která se starala o jídlo a pití byla hrozně milá. Jídlo komentovat nemohu, neměly jsme jídlo, ale nabídku mají pestrou. Hernička je krásná, spoustu hraček, až asi moc, nebyl tam prostor aby si děti s hračkami mohli pořádně hrát. V herničce je taky veliká prolézačka už pro větší. Parkování je hned u vchodu, ale bylo dost plno. Tuto herničku určitě ještě někdy navštívíme. ❤️”
“Příjemná atmosféra. Obsluha tež přijemná. Vynikající zákusky.”
“Krásná kavárna s dobrou kavou a milou obsluhou. Pro lidi co jsou ubytování v kameních lázních ideální místo.”
“Párkrát jsem již navštívila a vždy naprostá spokojenost. Výborná káva, dezerty i drinky a navíc milá obsluha. Plus je krásné prostředí.”
“Moderní a velmi příjemná kavárna s opravdu profesionální a příjemnou obsluhou. Skvělé zákusky, ale i výborné snídaně. Součástí je i velké vnitřní dětské hřiště, které je mimo hlavní místnosti a tak vás nebude rušit a dále menší venkovní hřiště.”
“Přišli jsme na pivo a nakonec pili celý večer speciál od Vinohradského pivovaru, který má bar často v nabídce. Obsluha nám o pivu řekla několik zajímavých info.”
“Rádi bychom se podělili o naši velmi pozitivní zkušenost s Bistro a Cafe Fláje, které navštěvujeme pravidelně a opakovaně zde využíváme i možnost ubytování v apartmánech nad bistrem. Jedná se o naprosto mimořádné místo v srdci panenské přírody, kam se vždy rádi vracíme. Samotné bistro nabízí skutečně vysokou gastronomii. Přestože cestujeme po celé republice, nikde jsme nenašli tak výjimečnou kombinaci kvalitního ubytování a skvělého jídla jako právě tady. Vše je doplněno o přátelskou, domácí a zároveň vysoce profesionální atmosféru a personál, který se o hosty stará s opravdovou péčí. Letos jsme na tomto místě strávili celé Vánoce a byl to nezapomenutelný zážitek. Klid, příroda, výborné jídlo a pocit, že člověku opravdu nic nechybí. Určitě se sem budeme vracet. Bistro a Cafe Fláje můžeme vřele doporučit každému, kdo se na Fláje vydá. Ať už jen na kávu, oběd, nebo klidně na několik dní. Je to místo, které si vás získá.”
“Výborná snídaně, výborné kafe, krásný prostor. Jen to trochu kazí akustika,v horním patře jsme slyšeli detailně rozhovor pánů zespod, pár stylových správně umístěných akustický panelů by pomohlo. Dvě výborné snídaně, dvě kávy a dva nápoje dohromady 800 s dýžkem.”
“Šli jsme na jistotu, protože kavárnu známe z Ústí nad Labem a pravidelně tam chodíme. Velké plus za venkovní sezení, jinak vnitřní sezení na mne působilo trochu ponuře .”
“Dnes jsme měla pracovní schůzky ve vaší restauraci. Pak jsme si dala moc dobrou minutku vepř.panenku, opravdu jsem si moc pochutnala. Posilam pozdrav a díky do kuchyně. Děvčata z obsluhy byla raké moc příjemná a usměvavá.”
“Chválím zde především kávičku vznikající na kvalitním kávovaru, výsledek je kvalita chuti a samovýrobu čerstvých zákusků a dalšího občerstvení za přijatelné ceny oproti jiným kavárničkám , zákusky vydrží i doma. Obsluha milá mladší , ale ochotna řešit problémy i zákazníků co jdou pouze pro balíčky do zásilkovny, kterou kavárnička provozuje a bohužel se sní nese zbytečná recenze na balíčky klientů zásilkovny, které se dají vyřešit např. při kávičce v aplikaci zásilkovna a nebo na infolince zásilkovny. Ráda tam chodím s klukama posedět. Aplikaci zásilkovny též dost využiji a balíček si nastavím jak potřebuji ....ze zkušenosti bych řekla, že majitelka velice ochotná a snaží se vyhovět jak zákazníkům kavárničky s výbornou kávou, tak i klientům zásilkovny s případnými komplikacemi, které se zde dají pořešit pouze v omezeném rámci možností. Prostředí velice klidné a hezky vybavené. Doporučuji tuto kavárničku jak pro pochutnání, tak i pro ideální atmosféru při posezení u kávičky či vína.”
“Výborná káva i snídaně, velký výběr domácích limonád.Příjemné prostředí a moc milá obsluha.”
“Dobrý den, nemáte někdo kontakt na majitele baru nebo někoho děkuji”
“Skvělá káva a společnost. Vřele doporučuji.”
“Souhlasím, že přesně gohle Litvínov potřeboval. Držím.palce a těším se na další kávu.....”
“Pecka podnik, pecka hudba, příjemné ceny. Nikdy jsme žádné potíže s obsluhou neměli. Navštěvujeme s kamarády pravidelně.”
“Příjemná kavárna s výběrovou kávou od Industra. Výborné zákusky - vyrovnaná chuť, zajímavé kombinace a akorát sladké, ne přeslazené. Příjemná obsluha. Doporučuji!”
“Dobrý den jeden z nejlepších káv co jsem nikdy v životě ochutnával obsluha Velmi příjemná”
“Krásná kavárna v Obchodním domě v Mostě. Ceny v pohodě. Obsluha milá a usměvavá. Zákusky výborný a káva lahodná. Velký výběr zákusků a kávy, ale také baget, vín a mnoho dalších.”
“Personál i prostředí super drinky vynikající”
“Příjemná malá kavárna s úžasnou atmosférou a dobrou kávou s dezerty ❤️”
“Velice hezké prostředí, jídlo dost dobré, obsluha velice příjemná. Doporučuji všem, kteří mají kolem cestu.”
“Na toto místo jsem narazila náhodou a jsem za to moc ráda. Paní majitelka je velice milá, sympatická a neskutečně empatická. Než Vám sestaví cvičební plán, popovídá si s Vámi, (máte pocit, jako když si povídáte s dobrou kamarádkou) a podle toho se každému individuálně věnuje. Není to žádné obyčejné skupinové cvičení pro ženy. Nejvíce oceňuji ten lidský, upřímný a férový přístup. Člověk má pocit, jako by tam patřil už několik let. Příjemná atmosféra a hezké prostory, hodina cvičení uteče ani nevíte jak. Profesionální přístup, zatím mi nikdy nikdo neporadil a nepodpořil mě při cvičení, jako právě paní Simonka. Několik let jsem hodně posilovala, ale porod sekcí mi tuto cestu uzavřel a nejde se tomu již tolik věnovat. Proto jsem ráda za místo, kde procvičím celé tělo a zároveň se ho naučím vnímat jinak než silovým tréninkem a ještě se mohu i zastavit a užívat si chvilku klidu pro sebe.”
“Kavárna se uzavřela a znovu otevřela. Je tu opravdu krásná atmosféra se,, Zeleným výhledem" pro maminky s dětmi nejlepší, maminky si dají kávu a od dětí, co se rozeběhnou, mají klid. Doporučuji.”
“Moc milé místo s vynikající kávou, chai latté a domácími dobrotami. Perník byl famózní!”