Obsluha velice příjemná. .Takovou ****u jsem dlouho neviděl ..Odnese talíř a zeptá se vše v pořádku a odejde ani nepočká na odpověď ..při placení stížnost na studené kaffe. Prej sem si měl říci když to přinesla... následně řeči směrem ke kolegyni stojí metr vedle .stojí metr vedle mě a myslí si, že ji neslyším ??? Tak to je prudce inteligentní bytost... .prý jsem si měl říci, že bylo kafe studené. .Pokud čekám na kaffe 13 minut ..A přinesou jej studené. ..nehodlám investovat dalších 13 minut na čekání. .To že obsluha chodí mezi lidmi v nějakém domácím oblečení neusmeje se a ještě je špinavá. ..no sem už nikdy ..Dort harlekyn šlehá já na vrchu umělá chuť .. . No hrůza děs ..
Fotografie
Recenze
-
Milan Selektor ★☆☆☆☆
-
Eva Šmrhová ★☆☆☆☆
Hrůza! Obsluha pomalá, neochotna a celkově drzá. Kafe jsme dostali až po 35 minutách a ještě k tomu studené?!Naposled jsme navštívili tuto kavárnu.
-
Lenka ★★★★☆
Zákusky vynikající, pěkné prostředí, příjemné posezení. Obsluha sice příjemná, ale nepůsobí dobře, když se společně v hloučku vybavuje na baru o osobních věcech. Horkou čokoládu se šlehačkou by bylo vhodné podávat ve větším hrnku, šlehačka teče všude okolo a nemáte šanci si ji v klidu vychutnat. Celkově hodnotím pozitivně, pochutnali jsme si.
-
Marek Gabaj ★☆☆☆☆
Přišli jsme do kavárny a za námi přišla starší paní se starším pánem a dvěmi dětmi já s přítelkyní jsme ještě vybírali dort a tak jsme řekli ať jdou před nás, že ještě vybíráme oni nechtěli tak jsme se nakonec rozhodli si vybrat Mechový dort a Schwarzwaldský dort, řekli jsme to servírkám a oni nás poslali si sednout a že přijdou nás obsloužit za chvíli k nám přišla servírka že Schwarzwaldský dort nemají ale když jsem přišel tak tam byl jeden až dva kousky. Takže až nám přinesla objednávku tak jsem se jí zeptala kde se objednávají dorty, řekla že pán si nedokázala zapamatovat název dortu. Tak jsem jí řekl že jsme přišli před ním tak nechápu proč on má ten dort a ja ne, když jsem přišel předním. Když jsme šli platit tak se mě paní zeptala že byl nějaký problém, Tak jsem jí to všechno řekl a ona mi na to řekla že má účtu ke starším. Tak jsem jí na to řekl že zákazník jako zákazník a nepřijde mi v pořádku upřednostňovat někoho kdo si to nedokáže jen zapamatovat.
-
Hana Lerchova ★★★★★
Vynikající! Od příjemného prostředí s pohodlným sezením přes milou obsluhu k vynikající snídani! Děkujeme. Rádi znovu navštívíme při cestě do Teplic
-
Lerchova Reality s.r.o. ★★★★★
Vynikající! Od příjemného prostředí s pohodlným sezením přes milou obsluhu k vynikající snídani! Děkujeme. Rádi znovu navštívíme při cestě do Teplic
-
Julius Pokoš ★★★★★
Ta mladá blond slečna je velmi sympatická, a velmi ochotná a vstřícná. Tímto bych chtěl poděkovat za perfektní služby teto kavárny. Mohu jen doporučit.
-
Kamila Novotná ★★★★★
Šli jsme na jistotu, protože kavárnu známe z Ústí nad Labem a pravidelně tam chodíme. Velké plus za venkovní sezení, jinak vnitřní sezení na mne působilo trochu ponuře .
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa CORADIA CAFE - Olympia Teplice?
CORADIA CAFE - Olympia Teplice se nachází na adrese Olympia Teplice, Srbická 464, 415 01 Teplice-Teplice 10, Česko
Jaké je telefonní číslo CORADIA CAFE - Olympia Teplice?
Můžete kontaktovat CORADIA CAFE - Olympia Teplice na čísle +420 601 302 000
Jak se dostanu k CORADIA CAFE - Olympia Teplice?
Trasu k CORADIA CAFE - Olympia Teplice najdete zde odkaz