Přehled katalogu
- 551 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 49% S fotografiemi
Nalezeno 551 výsledků
Procházejte sushi restaurace v Ústeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 551 výsledků v Ústeckém kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 176,372 recenzí a hodnocení.
“Jídlo bylo pro mě velice chutné. Obsluha je trochu zmatená. Někdy neví kdo co si objednal a celkově je to chaotické. Bylo by dobré si určit kdo co má dělat.”
“Pivo jako křen! Obsluha TOP! Pavel na Hrad! ❤️”
“Zastavili jsme se na oběd, byli jsme spokojený a vřele doporučujeme”
“Hezké místo, super obsluha a velmi chutné a hezky vypadající jídlo. Rozhodně to tady můžu doporučit.”
“Malý prostor na WC záchod je těsně u dveří”
“Navštívili jsme tuto restauraci. Jsme mile překvapeni. Prostředí působí velmi příjemně, obsluha milá a vstřícná. Jídlo skvělé. Můžeme jen doporučit.”
“Skvělé jídlo a moc milý personál. Pho i bún bò neměly chybu, ráda se vrátím.”
“Maji zde vynikajici pulene pivo. Cerne s plzenskou dvanactkou, obsluha umi dobre tocit”
“Nový provozovatel to zde vede k lepšímu. Příjemná obsluha,atmosféra. Posezení na terásce je skvělé + dětské venkovní hřiště je velké plus. Určitě se sem vrátíme.”
“Výborná klasická Česká hospoda. Kde nejste nikdy sám. Velmi dobře natočené pivo a čisté trubky. Obsluha ochotná a usměvavá. Ostatní hosté se s vámi dají rádi do řeči. Doporučuji výbornou jedenáctku.”
“Děkujeme Zuzce A Sabině za pěkné prožitý večer. Velmi příjemná obsluha a jídlo naprosto dokonalé.”
“Jídlo bylo naprosto skvělé a plné výrazných chutí.”
“Nebyla jsem přímo v restauraci, ale objednala jsem si jídlo přes foodoru a vše bylo v pořádku :)”
“Nemám co vytknout, z jídel si vybere každý.. ( starší) číšník skvělý, vtipný..”
“Chodíme pravidelně a bez chyby! Velmi dobré a za to množství bych řekla levné jídlo.”
“Moc jsme si pochutnali je tu milá obsluha a navíc krásný výhled na řeku.”
“Dnes jsme restauraci navštívili lehce před 15.00,jídla na výběr dost,vše vypadalo čerstvé, spokojenost.”
“Nejlepší restarace na světě, absolutně zbožňuje I atmosféru tohoto podniku.”
“Oblíbené sushi v Kadani. V létě velmi příjemná terasa s výhledem, v zimě příjemná restaurace. Ceny standardní.”
“Tento restaurant je umístěn v arealu firmy, nedaleko menší benzínové stanice a kontroly STK. Restaurant je vkusně vybavený. Vše je hezky barevně sladěné. Stolky jsou pro čtyři nebo šest osob. Příjemný a pohotový personál. Jídlo (bramboráčky) bylo chutné a příjemně mě zasytilo. Jídlo mají v týdenní nabídce na stole jako menu, ale mají i další jidla :-) Posléze jsem za restaurací objevil venkovní posezení u řeky. (Bohužel řeka v těchto parných dnech nenabízí žádnou teplotní útěchu) Za mě palec nahoru... zkuste.”
“Moc milá a pohotová obsluha Výborné pivo a jídlo snad ještě lepší Prostředí čisté a voňavé Zkrátka jsme si večeři v sobotu v podvečer užili, žijeme na Praze 1 a takhle fajn prostředí tam chybí.”
“Krásná, příjemná restaurace s vynikající kvalitou jídla.”
“Tuto restauraci navštěvujeme často,kvalita jídla a služeb je zde opravdu na vysoké úrovni.Za velmi pozitivní považuji to,že se jejich menu vždy po několika měsících o nějaký pokrm obmění (vylepší),takže i při opakované návštěvě si můžete dát něco nového.Je zde i herna pro děti.Personál je vždy velmi milý a pozorný.Děkujeme”
“Za mě super, jídlo bylo výborné. Ceny tak akorát. Absluha byla milá a příjemná mladá slečna.”
“Nový malý děčínský poklad :) Jako nenapadlo by mě, že nejlepší pizzu v okolí vyčaruje stánek, ale je to tak! Zároveň se třemi druhy pizzy jsme zkusili i kávu a tiramisu, a ke všemu můžeme dodat jenom chválu :) Držíme podniku palce. Edit: Ok, to tiramisu je tak dobrý, že jsem to sem musela jít dopsat :D A ta mistička na něj je super!”
“Příjemné posezení a výborná obsluha byl jsem mile překvapen”
“Hezka restaurace s dobrym jidlem. Rychla obsluha a velmi privetive ceny a dostatecne porce. Doporucuji tenhle podnik.”