Přehled katalogu
- 296 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 49% S fotografiemi
Nalezeno 296 výsledků
Procházejte sushi restaurace v Libereckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 296 výsledků v Libereckém kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 118,899 recenzí a hodnocení.
“Klasicka retro restaurace. Dobre ceny. Chutné jídlo dobře porce. Omezená otevírací doba.”
“Moc krásný KD, kde se nám s Divadelním spolkem Jirásek z Rokytnice n. J. báječně hrálo. V hospodě točí výborné pivko.”
“V restauraci jsme byli opakovaně a vždy jsme byli spokojeni. Pestrá nabídka asijských specialit za velmi příjemné ceny, neuvěřitelně vstřícný a milý personál. Personál, který si pamatuje vaši poslední objednávku ( po třech týdnech) a dokáže vám doporučit něco podobného pro obohacení kulinarskeho zážitku. Navíc, restaurace je přímo v centru - v sousedstvi radnice - poblíž několik možností pro parkování. Doporučujeme!”
“Naprosto úžasná restaurace.Jídlo vynikající,obsluha velmi milá a přijemná.Rozhodně doporučujeme.”
“Suprová zahrádka. Zahrádka,pergola,ohniště,klid.”
“Tady jsem vybíral mezi restaurací Zatáčka a restaurací Nostalgie, což je tahle. Nostalgie to vyhrála díky exteriéru a interiéru, který se mi velice líbil a který má krásný nádech starých dob, takže název restaurace rozhodně není náhoda! Sedl jsem si venku, kde bylo útulně a klidně, dal jsem si kuře na paprice s těstovinama a malé pivo. Nemohu nic vytknout, normální poctivá hotovka, která můj žaludek a mysl vrátila do dob minulých.”
“Vždy skvělé jídlo, rychlost a ochota.”
“Konečně skvělá restaurace ve Vysokém. Byli jsme tam už spoustykrat, obsluha nadstandardně milá a rychlá (a je vidět, ze jsou tam stále stejní lidi, cenim nízkou fluktuaci v gastru), jidlo je vždy nadprůměrně dobré, menu se porad mění. Ryby jsou vždycky top! Poměr cena/výkon odpovídá. Jsem rada, ze je tu konečně kam chodit! Navíc tu nikdo necpe politickou agitku (jako U medvěda).”
“Kvalitní jidlo, dobra obsluha, chlazené dobré pivko. Doporučuji!”
“Po několika schodech sestoupíte do restaurace. Příjemné prostředí, větrané, čisté. Stolky s pohodlnými židlemi, na stole jak příbor tak i hůlky, dochucovací přípravky. Na jídelním lístku jídla celé Asie. Čína, Vietnam, Thajsko... Jídlo mi chutnalo, bylo lehce pikantní, děti by sice řekly že to pálí, ale chuť byla vyvážená, cena, kterou jsem platil kartou byla běžná v místě a čase. Přijímají i stravenky. Zase sem někdy zajdu až budu mít čas. V restauraci jsem neobjevil Wi-Fi, což beru jako výhodu, přišel jsem jíst ne čumět do mobilu. Obsluha byla rychlá a pozorná u stolu. Na jídlo jsem čekal asi 15minut. Za mně spokojenost a můžu doporučit.”
“Jídlo bylo opětovné výborné, příjemná atmosféra a personál. Zase se určitě vrátíme.”
“Moc super místo Plzeň z 10bodu Dávám 9,5”
“dvě návštěvy během víkendu a vždy jsme odcházeli s maximální spokojeností. Velké porce výborného jídla at jsme si dali cokoli.”
“Mohu vřele doporučit. Sice velmi zastřešené bistro, ale čisté a jídlo velmi chutné za velmi slušnou cenu.”
“Perfektní! Nejlepší sushi, jaké jsem kdy jedla. Předkrmy, poke, ramen - vše prostě luxusní!”
“Paradni objev. Asi to nejlepsi co v okoli lze navstivit. Pekny, soucasny interier. Skvela obsluha na urovni, mila, napomocna a ochotna. A jidlo - naramne dobre. Vychucene, vymazlene, porce tak akorat. Jedna z nejlepe pripravenych chobotnic co jsem mel. Dobre vino a kava. Rad doporucuji, a tesim se az tam zas budu moct stravit nejaky cas :) Doporucuji rezervaci predem.”
“Čisto, bez čekání, jídlo bylo vynikající, příjemná obsluha. Vrátíme se rádi znovu.”
“Dnes jsme navštívili restauraci Chlum s rodinou a byli jsme opravdu moc spokojení. Porce byly tak akorát – ne přehnaně velké, ale rozhodně jsme se najedli do sytosti. Menu je šikovně sestavené a bylo vidět, že kuchař přesně ví, co dělá – všechno bylo výborně dochucené a hezky naservírované. Měli jsme vepřovou panenku s kroketami a speciálně jsme si objednali pepřovou omáčku, s čímž nám bez problémů vyhověli. Dále jsme ochutnali vepřová játra na roštu s hranolkami a domácí tatarkou – všechno bylo čerstvé a chuťově perfektní. Velká pochvala patří i obsluze – číšník byl velmi příjemný, působil profesionálně a bylo znát, že má zkušenosti i znalosti. K tomu výborné pivo Bernard a příznivé ceny, které nás mile překvapily. Na takhle nenápadném místě by člověk nečekal tak příjemnou restauraci s tak dobrým jídlem a servisem.”
“Luxusní sushi, příjemné prostředí, byl jsem velmi spokojen.”
“Nadšení – doporučuji! V této sushi restauraci jsme měli velmi příjemný zážitek (ostatně jako vždy). Za prvé, rádi jsme počkali delší čas, protože jsme neměli rezervaci a obsluha nás na to předem řádně a mile upozornila. Vegetariánské možnosti byly tak akorát, protože na sushi se přeci chodí zejména kvůli kvalitní čerstvé rybě. A aby toho nebylo málo, až po jídle nám došlo, jak dobře jsme se najedli. Obsluha byla milá, komunikativní a zajímala se. Kvalita sushi rozhodně odůvodnila dlouhé čekání – bylo v nejhorším případě nadprůměrné.”
“Milá a vstřícná obsluha, ceny za jídlo rozhodně stojí za gastronomický zážitek. Byli jsme velmi spokojeni při každé návštěvě a tuto restauraci doporučujeme. Bonusem navíc je výhled na jezero ♥️”
“Mňaminka vedle mňaminky, doporučuji volat dopředu kvůli místu, bývá opravdu plno, ale zas se vyplatí počkat, protože je to vážně výborné jídlo.”
“Velmi příjemná restaurace s úžasnou obsluhou. Nečekejte žádné steaky nebo pizzu, ale naprosto perfektní poctivou českou kuchyni. Přítel si dal výpečky a já svíčkovou. Dostali jsme na ochutnání bramborový salát, vše bylo skvělé a bez jediné chyby. Paní za barem byla výřečná a celý, už tak skvělý zážitek, nám zpříjemnila. Nelze platit kartou, ale na to vás už při vstupu upozorní dvě cedule i paní za barem. Určitě se někdy vrátíme.”
“Velmi milí majitelé, ochotni pomoci se vším a výborné bohaté snídaně a chutná jídla. Čisto a klidné prostředí.”
“Doporučuji. Hezké prostředí, výborná kuchyň a milá obsluha. Za mě nej nej “Pomalu pečený vepřový bok na česneku a tymiánu s kroupami a dušenými jablky”.”
“Výborné jídlo, příjemné prostředí”
“Nejlepší Plzeň, polévky a to počasí.”
“Bylo už pozdě, ubytování v hotelu ala suchý bar. Náhoda, našel tento bar, uzavření bylo na spadnutí. S příjemným úsměvem na mé přání, zda můžu ještě pivko, mladý muž svolil. Posadil na bar, v salónku probíhala oslava narozenin. Ta atmosféra, posezení, příjemná obsluha a kulisa, prostředí , už se málo tohle k vidění. Pozdě večer, v cizím městě, ale cítil se tam, dobře. Díky mladému muži za obsluhu”
“Velmi dobré jídlo, pozorná obsluha. Jediné co, tak v topení mohlo být o polínko více l.”