Přehled katalogu
- 1,150 Firmy celkem
- 3.6 Průměrné hodnocení
- 80% S recenzemi
- 54% S fotografiemi
Nalezeno 1150 výsledků
Procházejte butik v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,150 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 3.6/5 na základě 125,201 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje butik z měst jako Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj a dalších.
“Paní moc příjemná! Koupila jsem si nike mikinu nosim ji furt miluju ji ! Doporucuju moc .”
“Úžasný servis od prodejce, milý, velmi komunikativní pan s velkými znalostmi o kávě :) 10/10”
“Dobře zašitý pivní bar na konci kolonády. Skvělá obsluha, pivo za normální ceny. Rádi se sem budeme vracet.”
“S odkazem na zdařilou rekonstrukci byla tato původně hájovna (pocházející snad ze šestnáctého století) vyhlášena Stavbou roku Libereckého kraje. ... Památkově chráněná roubenka je zajímavá také svým křížovým půdorysem.”
“Nádherné ubytování v srdci přírody, kde jsou vítané všechny věkové kategorie i čtyřnozí parťáci. Jídlo bylo famozní! Moc jsme si pobyt užili a pokud chcete zažít něco jedinečného, zavítejte sem také! Děkujeme paní Radce a zdravíme! ♡”
“Krásné prostředí. Servis a jídlo skvělé, ale už se nám tu i stalo, že když je plná restaurace, není to úplně 100%. Vzhledem k množství hostů se to dá pochopit. Doporučuji rezervaci.”
“Dobře zásobena prodejna, ochotný personál, bezbariérové”
“Skvělý výber, normální ceny a příjmají platby kartou, konečně je ve Všechovicích normální obchod”
“Rychlá a milá komunikace, zboží dle popisu (úžasné a dlouhotrvající vůně), nadstandartní péče o zákazníka. Velká vstřícnost a skvělá komunikace obchodu. Vysoká kvalita a nízká cena - není co vytknout. Moc děkuji a určitě doporučiji!”
“Moc bych chtěla poděkovat za skvělý včerejší nákup. Dlouho jsem nenarazila v obchodě na tak skvělé prodavačky, které mrknou a vidí. Díky jejich naprosto profesionalnimu přístupu jsem odcházela na několik pokusů a u pokladny jsem byla 3x .... Nicméně odvezla jsem si skvělé kousky a těším se, až budu mít zase cestu kolem.”
“Obchod můžu jedině doporučit. Vstřícný přístup, cokoliv jsem si vymyslel vzali v potaz a zkusili udělat návrhy k mé spokojenosti. Kdo hledá hodinky, tady určitě neprohloupí.”
“Krásné místo! Cestovali jsme s dítětem, na pokoji byla přichystána postýlka, nočník a dokonce i vanička.”
“Děkujeme za úžasný pobyt, velké díky patří hlavně skvělé recepční Magdaleně -> nejlepší služby,hotel i snídaně! Doporučujeme na 100%!! ♥️ Určitě se vrátíme!! :)”
“Mimo to, že se zde nachází pramen, tak je zde i momentálně "Haryho Bistro". Doporučuji ochutnat i cokoliv z "Haryho" nabídky. S ženou jsme si dali burger s hranolky, který by určitě mohl konkurovat leckterým burgrárnám. Opravdu jsme si pochutnali.”
“Nádherná vyhlídka na hřeben Javorníků.”
“Nádherný výhled a nenáročná trasa od Parkoviště.”
“Jezdíme zde již několik let, protože to je oáza klidu, pohody a relaxu. Čisté pohodlné pokoje, krásný wellness, sauny, masáže. Špičková kuchyně, která musí uspokojit každého /když i moji vybíravou osobu/. Každé jídlo je propracované a chutně udělané. Lahodí i oku. Usměvavý personál, který je vždy při ruce a ví co dělá. Luxusní výběr na baru, který jsem ještě nezažil nikde jinde. Bohaté snídaně z vybraných surovin a mnoho je z vlastní výroby - to jsem se doptal. Na odjezd si můžete objednat tradiční Valašský frgál - chyba kdo to neudělá!.”
“V Grandhotelu Tatra jsme byli s rodinou ubytováni přes Vánoce. Hotel dominuje Velkým Karlovicím a název “Grand” je určitě příhodný, už zdálky při příjezdu hotel září do okolí. Byl krásně a vkusně dekorován vánočními motivy a to jak interiér, tak okolí hotelu. Atmosféra byla skutečně kouzelná. Všude v hotelu bylo velmi čisto a apartmán Grand byl prostorný, hezký, měl krásný výhled a také byl naprosto čistý. Měli jsme pěkně měkké ručníky, pohodlné postele, dvě velké TV a k dispozici prémiovou kosmetiku Nuxe. Děti zde měly svoji vlastní dětskou kosmetiku a dostaly na přivítanou roztomilé kachničky. Jak župany, tak pantofle byly připraveny pro dospělé i děti podle věku a předpokládané velikosti. Někdo si zde dává skutečně záležet, to velmi cením. Je pravda, že v apartmánu tohoto typu za tuto cenu bych očekával kromě sprchy též vanu, která zde ovšem nebyla, i když by se to stavebně vyřešit zřejmě dalo. Restaurace byla opět krásně vyzdobená a naprosto čistá. Byl zde i jakýsi bar, ovšem ten jako by byl upozaděn na úkor lobby a moc k návštěvě nelákal. Snídaně byly velmi dobré, s lokálními produkty a s prémiovým nádechem. Slabinou zde bylo jen umístění automatu na kávu, který byl schován za sloupem a byl těžko přístupný, obzvlášť, když bylo kolem více hostů. Vedle celkové atmosféry a čistoty restaurace zde musím jako další highlight vyzvednout místní kuchyni. Vše, co jsme zde měli v rámci vánoční polopenze i á la carte, bylo skutečně znamenitě a nápaditě připraveno z velmi kvalitních surovin. Skvělý tataráček se zauzeným žloutkem, fantastická fazolová polévka, divočák se šípkovou omáčkou…vše skutečně excelentní. Bravo kuchyni! Servis na restauraci byl milý a přátelský a i docela efektivní, ovšem scházelo trochu finesy, aby to ladilo s vysokou kvalitou podávaného jídla. Pokud jste měli to štěstí a obsluhoval vás přímo místní pan sommelier, bylo všechno perfektní. To se ovšem nedá říct o všech a někdy se nám na stole například válely nepotřebné příbory, nebo sklenice a přístup byl trochu rozpačitý. Také management restaurace je trochu zvláštní - pokud si jeden večer po diskuzi s panem sommelierem objednáme 2 dražší láhve vína, proč nám není tento expert automaticky k dispozici další večery? Nám by to bylo milejší a restaurace by jistě víc vydělala. Co se týče zahraničního personálu z Filipín, všichni byli velmi milí, usměvaví, úslužní a snažili se mluvit česky, což musí být dost obtížné, takže to oceňuji. Bohužel jsem byl svědkem několika rasistických poznámek od ostatních hostů, což mi přišlo velmi líto, nicméně chápu, že Češi i Slováci před sebou mají ještě pár generací cestu, než pochopí, že svět nekončí jejich okresním městem. Oceňuji také čistý a krásný bazén a wellness, hernu pro děti, vánoční aktivity (malování, vyrábění atd…) a skvělý večerní koncert v lobby. Škoda jen, že když jsem 2 dny před příjezdem do hotelu volal a chtěl informace o tom, jaké aktivity zde budou a kdy (protože byly slíbené v rámci vánočního pobytu), abych podle toho naplánoval další výlety, velmi milá recepční mi nebyla schopna informaci poskytnout. Přišla nakonec s dobrým řešením, tedy příslibem, že mi později zavolá jakási paní manažerka a všechno mi poví, což se bohužel nikdy nestalo. O nenafouknutém skákacím hradu v 1. patře hotelu se již nebudu více rozepisovat, ale zmíním skvělý přístup, kdy manželka zapomněla svoji kosmetiku v koupelně a hotel nám jí ochotně pošle i do zahraničí! Děkujeme moc! I když výše zmiňuji jisté menší nedostatky, celkově můžu hotel vřele doporučit jak rodinám, tak párům jakékoliv věku. Skvěle se vyspíte, znamenitě se najíte, odpočinete si v příjemném a čistém wellness a bude o váš dobře postaráno. Pokud management zapracuje na lepší personalizaci servisu i mimo pokoj, tenhle hotel by klidně mohl být v kategorii 5*.”
“Prostě nádhera. Super prodavačky, pomohou,přinesou, poradí, upřímně ohodnotí. Oděvy na každou příležitost, sestavení kompletního "autfitu" samozřejmostí a když máte štěstí na paní majitelku, rozhodně neodejdete s jedním kouskem. Ceny velmi příznivé. Maximální spokojenost. Vřele doporučuji.”
“Velmi příjemný hotel v odlehlé části Čeladné, bez auta se tu dostanete složitě. Ovšem je polohován v příjemném klidném prostředí v lůně přírody, kde jsou skvělé výchozí polohy pro turistiku. Do blízkého města se bezproblémově dostanete rychle autem, ale v zimě k hotelu, když nasněží může být problém vyjet. Pokoje jsou perfektně čisté, jsou v různých stylech od moderních po starší. V pokojích najdete občas sem tam nějaký menší nedostatek, jako lehce poškrábané stolečky nebo na chodbě vrzající podlahy na chodbě. Hlavní budova je velmi pěkná a moderní s krásným výhledem. Příjemné i jen tak pro večerní povídání při hře světel a svíček. Snídaně je formou švédských stolů, které najdete i v jiných hotelech, ale oproti jiným zde mají opravdu perfektní pečivo a je to spíš větší standard. Jinak pokud máte polopenzi, tak jídlo na večeři, tak to je opravdu perfektní a chutná skvěle, kdy je bohaté na různé chutě, které spolu ladí dohromady. Wellness je na budově s pokoji, takže nemusíte přecházet nikam. Sauna je menší, takže si tam nelehnete, ale pro dva ideální. Na závěr obsluha a personál je velmi příjemný. Cenově se pohybujeme výš, ale rozhodně jsou i o dost dražší. Takže pobyt zde určitě doporučuji.”
“Moc milá paní, ktera Vám pomůže s výběrem, příjemné voňavé prostředí a pěkné ceny. Moc doporučuji :)”
“Perfektní služby. Sleduji pořad Móda bez Mola pravidelně. Jeho obrovskou výhodou je to, že kupující vidí veškeré zboží na reálných ženách různých typů postav a ne pouze nafocené na modelkách a může si tak udělat představu o tom, jak zboží bude vypadat na něm. Navíc je vždy perfektně vysvětleno, z jakého materiálu zboží je, jak ho zkombinovat apod. Paní Gabriela a její tým jsou neskutečně pozitivní osoby, které je radost sledovat. Co se týče objednávek, zboží mi bylo doručeno vždy v pořádku a úhledně zabalené. Mohu všem vřele doporučit!!!”
“Příjemná obsluha, výborná káva, chutná snídaně.. :)”
“Výborné víno a krásné posezení za vinařstvím na zahradě.Doporučuji.”
“Dnešní návštěva opravdu hezké, vzdušné prodejny, s milým personálem a velkým výběrem.”
“Maximální spokojenost, milý personál a krásný výběr květin. Kytice vždy luxusní moc doporučuji.”
“moc doporučuji. v obchodě byla moc milá a ochotná obsluha, uměli poradit s výběrem a zkoušení bylo příjemné. mají tam širokou nabídku krásných šatů za dobré ceny a navíc rádi poradí, jak se o ně starat. dokonce pomůžou i s výběrem šperků.”
“Naprostá spokojenost! Pokoj krásný a prostorný (a mohli jsme být ubytovaní i s pejskem), paní na recepci velmi přátelská, snídaně luxusní a k tomu všemu je hotel umístěn přímo u náměstí. Jestli se budeme do Telče někdy vracet, tak určitě znovu do tohoto hotelu.”
“Perfektní personál prodejny :), skvělá, přátelská atmosféra. Děkuji mockrát”
“Krásné šaty, příjemné prostředí, profesionální přístup. Děkuji a těším se na další nákupy ve Vašem butiku. Dominika ❤️”