Recenze

  1. Josef Šnapka ★★★★☆

    Poloha a Pokoje ok. Sauna a bazény v pořádku. Obsluha při rezervaci 2 dny předem si něco domluvíte a na místě na recepci o ničem nevědí. Parkování by mohlo být tedy lepší, nabíjení spíše marketing jedno místo zabrané kuželem a druhé zablokované starou škodovkou.

  2. MartinPolasek450SE ★★★★★

    Jezdíme zde již několik let, protože to je oáza klidu, pohody a relaxu. Čisté pohodlné pokoje, krásný wellness, sauny, masáže. Špičková kuchyně, která musí uspokojit každého /když i moji vybíravou osobu/. Každé jídlo je propracované a chutně udělané. Lahodí i oku. Usměvavý personál, který je vždy při ruce a ví co dělá. Luxusní výběr na baru, který jsem ještě nezažil nikde jinde. Bohaté snídaně z vybraných surovin a mnoho je z vlastní výroby - to jsem se doptal. Na odjezd si můžete objednat tradiční Valašský frgál - chyba kdo to neudělá!.

  3. Jiří Tischler ★★★★☆

    Pokojské super, noční recepční dost pokulhával za vysokým standardem ostatního servisu. Naopak servis denni recepce proběhl na 1* Někteří barmani restaurace nebyli dost zapracovaní a v podstatě veškerý servis z baru byl docela pomalý. Kuchyně - naprostá pecka. Chutě jsou samozřejmě subjektivní, ale já jsem se tady dotkl svého absolutního gastronomického uspokojení. Pripadal jsem si, jako bych týden nejedl. Dostal jsem se do stavu, ze jsem chtěl vše ochutnávat. Sauna - lepší průměr. Celkem prostorná spíše postavená na vizuální, než funkční efekt. Sauna na Horalu mi je provedením příjemnější. Saunovací rituály velice fajn, dal bych 7 bodů z 10. Masáže příjemné, ale... ...6 z 10. Miluji thajské masáže. Tady bych to nazval: neurazilo, ale nenadchlo. Ovšem mměl sem možnost zkusit pouze jednu masérku a jsem v téhle oblasti velmi náročný konzument. Pokoj jsme měli, nadstatndardní, prostorný s volně stojící vanou s výhledem do údolí - fakt super!

  1. Silva Sankova ★★★★★

    Úvodem chci napsat, že hotel Horal jsem chtěla navštívit už několik let, ale vždy z toho z nějakého důvodu sešlo, takže když jsem zjistila, že Lanterna patří pod tuto síť, byla jsem nadšená, protože díky tomu jsem se mohla dostat i na Horal. Musím říct, ze jsem dle některých recenzí byla rozpačitá, ale skutečnost předčila má očekávání ve všem. Online check-in ještě před příjezdem je dnes už častá věc a díky tomu poté vše jde jako po másle. Moc milý personál na recepci. Celý hotel krásně, ale nenuceně voní. Pokoj, krásný, čistý, spousta úložného prostoru. Bohatý minibar. Asi 4 druhy tvrdého alkoholu i slivovice, víno, nealko, čokoládky. Čaj Leros, bohužel chyběla nějaká káva, škoda. Psací stůl s pohodlnými křesílky. Úžasná, pohodlná postel. I přes velké teplo, na pokoji bylo příjemně. Na pokoji byly již připravené wellness tašky. Česká kosmetika Alchemist mi rovněž udělala velkou radost. Fén i s nástavcem na kudrnaté vlasy. Neměla jsem bohužel polopenzi, tak jsem si ji alespoň na jeden den zaplatila za 700,- bez pití. Není to málo, ale upřímně se to vyplatí víc, než zaplatit za klasickou večeři. Levné to tady prostě není, to si nebudeme nalhávat. Bufet je jedním slovem...úžasný. Všechno tak výborně vychucené. Saláty, hlavní chody, předkrmy i deserty. Veškerý personál moc milý a slušný. Restaurace nádherně zařízená Účet lze zaplatit hromadně, na konci pobytu. Snídaně rovněž perfektní, každý si vybere a ti, co si rádi pospí, ocení, že jsou až do 11 hodin. V okolí je spousta turistického vyžití. Já navštívila rozhlednu Miloňová, která je otevřena 24hod denně. Za sebe doporučuji jít spíš brzy ráno, cesta je do prudkého kopce. Nejkratší okruh je 1,6 km dlouhý, a stojí to za to. V okolí hotelu jsou i různá odpočinková místa. Wellness..nemám slov. Voda má všude kolem 30 st, což bohužel není v jiných hotelech samozřejmostí, vířivé zóny. Jediná věc, co mě tady nepříjemně překvapila, tak whirpool bazén v takové potemnělé části je pouze bez plavek. Jakože proč? Já opravdu nejsem zvědavá na nahé cizí lidi a sedět od nich pár cm. Zvlášť, pokud to není oddělené na ženy/muži. Tomuhle místu jsem se myslím, nejen já vyhýbala. Do Wellness hotel Horal se dostanete ideálně autem, nebo speciálním busem. Naprosto skvěle vybavené, velké, spousta termálních míst, i bazén na dobré zaplavání si. Je zde i zdravý Ugo bar, perfektně vybavené klimatizované fitko. Spousta lehátek. Úžasně strávený čas. Těch pár dnů byly dokonalé pro úžasný odpočinek Těším se na příští návštěvu.

  2. Lenka82 ★★☆☆☆

    V hotelu jsme ubytováni již po několikáté. Úroveň tohoto hotelu pobyt od pobytu klesala vzhledem k obměně personálu. Ale obsluha v restauraci. To je mazec.

  3. Zama Fama ★★★★★

    Jeden z hotelů ve skupině Valachy (Lanterna, Horal, Galik, Pod Javorem), úmyslně volený kvůli poloze, klidu a službám. Moc hezký z venku, ale zejména uvnitř. Byli jsme zde s dítětem, ale přesto, že zde v tomto směru schází fakticky cokoli, co by využilo, není již úplně malé a nevadilo to (a hned za hotelem je alespoň sluneční terasa a pěkná lesní stezka strašidýlek + řada fajn turistických tras (a pro kačery keška). Pokoje zjevně renovované a velmi pěkné. Byť se úklid zjevně snaží, ne vše ale bylo úplně OK (nalezeny staré obaly od nějaké předchozí konzumace pod matracemi; ty m.j. za mě až příliš měkké). V pokojích pěkné technické přípravy na připojení vlastního technického zařízení, pokud chcete, a jsou klimatizované. Stran stravování - nemám výhrad, jídlo velmi chutné a bylo jej dost, i když bych možná ocenil více krajových specialit (třeba i moderně připravených). Snídaně i večeře jsou formou bufetu, v rámci polopenze je možné si odpoledne zajít na tzv. "aperitivu moment" kde dostanete každý vždy jedno sladké a slané malé pokušení. Rozdělení na dvě restaurace (Lanterna a Vyhlídka) je však spíše formální. Konají se zde však i degustační setkání a také cimbálové, swingové večery a nebo jsme zažili živou klavírní interpretaci - což bylo moc fajn. Ostatně byť reprodukovaná, tak tlumená, hudba Vás ve společných prostorách provází téměř všude - je to příjemné a nerušivé. Stran konzumace nápojů bych řekl, že přístup je trochu chaotický (jednou navedeno na pokoj, jednou odkaz, že se vše uhradí společně s večerní konzumací, ale pouze v jednom případě konzumace potvrzena podpisem klienta - to příliš důvěry nevzbuzovalo). Personál ale vždy milý, velmi vstřícný a usměvavý, pokaždé připravený vyjít vstříc požadavkům. Bazén hned u recepce s průhledem na ni (lze odstínit), vedle SPA zóna. Stran SPA zóny moc nechápu požadavek na bezplavkovou účast ve vířivce, v sauně, zvlášť je-li hodinově oddělovaná pro různé skupiny, bych to ještě chápal, ve vířivce nikoli a lidem s nějakými tělesnými (nikoli zdravotními) handicapy tohle úplně příjemné být nemusí. Turistické hole vám zde zapůjčí zdarma, pro kolo ale musíte na Hotel Horal. Tam a zpět vás, v určené časy, a podle info také, po případné telefonické dohodě , odveze zdarma hotelový BUS, není to ale daleko (cca 3-4km), takže se můžete projít nebo využít vlastní dopravu. Na Horalu pak můžete využít zdarma celou jejich wellness část (naopak to však nejde a klienti Horalu do SPA zóny Laterny údajně nemohou. U hotelu je místo pro opékání a za našeho pobytu se zde instalovala nabíječka elektronu, takže za jakých podmínek bude případně hostům k dispozici, nevím. Celkově, i přes uvedené výhrady, musím ale říci, že čas strávený v hotelu se nám velmi líbil, klidně přijedeme znovu a můžeme hotel s klidem doporučit.

  1. Daniel Bendl ★★★★☆

    Při příjezdu nás uvítal milý personál na recepci a hladoví po dlouhé cestě jsme vyrazili na večeři, kde nás absolutně zklamala politika hotelu o obsazování stolů, která závisí na ceně objednaného pokoje, což jsme při objednávaní ubytování netušili. Přidělený stolek vám zůstane po celou dobu vašeho pobytu a to i v případě, že je hotel poloprázdný. Tuto situaci jsme řešili a i přesto, že číšník nám odpověděl, že s tím nelze nic udělat, vedoucí směny nám vyšel vstříc a vše bylo již ok. Doporučil bych vedení hotelu, aby od tohoto nastavení upustilo. Pochopil bych dva nejlepší stoly přiřazené ke dvoum nejlepším pokojům, ale zbytek nedává smysl a akorát hosty vytáčí. Degustační menu a jídlo ala carte za tu cenu nestojí ale stravování v rámci polopenze je perfektní. Vyzdvihnul bych celkově personál hotelu, který se vám snaží vyjít maximálně vstříc a díky kterému nemohu dát špatnou recenzi.

  2. Markéta ★★★★★

    Krásný a čistý hotelový rezort s velmi příjemným a usměvavým personálem v blízkosti kouzelné přírody. Oceňuji proklientský přístup a perfektní služby. Jídlo bylo luxusní, chutné a na vysoké úrovni. Wellness krásný, klidný a relaxační. Výřivka přímo na pokoji byla skvělým bonusem, stejně jako klimatizace. Celkově nádherný pobyt, rádi se sem vrátíme. Všem doporučuji!

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Spa hotel Lanterna?

Spa hotel Lanterna se nachází na adrese Leskové 659, 756 06 Velké Karlovice, Česko

Jaké je telefonní číslo Spa hotel Lanterna?

Můžete kontaktovat Spa hotel Lanterna na čísle +420 571 477 300

Jak se dostanu k Spa hotel Lanterna?

Trasu k Spa hotel Lanterna najdete zde odkaz

Advertisements