Přehled katalogu
- 101 Firmy celkem
- 4.0 Průměrné hodnocení
- 86% S recenzemi
- 53% S fotografiemi
Nalezeno 101 výsledků
Procházejte butik v Moravskoslezském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 101 výsledků v Moravskoslezském kraji. Průměrné hodnocení 4.0/5 na základě 24,623 recenzí a hodnocení.
“Velmi příjemný butik !! Krásné oblečení perfektní obsluha i úžasná paní majitelka!! Jsem naprosto nadšená a za mé vše na velkou 1 S*******... za vše velmi ďékuji a móc se ťéším na další návšťévu a koupení si dalšího krásného kousku do svého šatniku♡♡♡♡”
“Jak zde přijdu jsem vždy spokojená”
“Výborný výběr a velice ochotné jednání. Popletl jsem adresu a vše vyřešeno bez problémů. Díky”
“Módní a krásné kousky . Každý si vybere a ještě k tomu velmi vstřícný personál. Patřím mezi velmi spokojené zákaznice. Určitě opět ráda zavítám.”
“Super majitel, dobré pití a sýry. Doporučujeme jako suprler výlet..”
“Nejkrásnější kavárna v Opavě spojená s prodejem Italské konference, šperků, ...”
“Výborné sýry; velmi ochotná a milá obsluha při pomoci s výběrem (vyšší pán, návštěva prodejny 15.10.25)”
“Velice nevšední zážitek pocití každý, kdo projde zadními dveřmi u přírodního bazénu do úžasné chalupy. Propojení ducha domu, lidí co za ním stojí a gastronomie je v naší české kotlině ojedinělé. Doporučuji všem co hledají něco opravdu výjmečného”
“Velký výběr sýrů, příjemná obsluha,která umí poradit. Dnes jsem opět neodolala a vešla do prodejny. Odcházela jsem s lahůdkovou maďarskou klobasou a sýrem. Kousek šunky dostal od obsluhy5i můj psí kamarád Buddy.”
“Velmi příjemný hotel v odlehlé části Čeladné, bez auta se tu dostanete složitě. Ovšem je polohován v příjemném klidném prostředí v lůně přírody, kde jsou skvělé výchozí polohy pro turistiku. Do blízkého města se bezproblémově dostanete rychle autem, ale v zimě k hotelu, když nasněží může být problém vyjet. Pokoje jsou perfektně čisté, jsou v různých stylech od moderních po starší. V pokojích najdete občas sem tam nějaký menší nedostatek, jako lehce poškrábané stolečky nebo na chodbě vrzající podlahy na chodbě. Hlavní budova je velmi pěkná a moderní s krásným výhledem. Příjemné i jen tak pro večerní povídání při hře světel a svíček. Snídaně je formou švédských stolů, které najdete i v jiných hotelech, ale oproti jiným zde mají opravdu perfektní pečivo a je to spíš větší standard. Jinak pokud máte polopenzi, tak jídlo na večeři, tak to je opravdu perfektní a chutná skvěle, kdy je bohaté na různé chutě, které spolu ladí dohromady. Wellness je na budově s pokoji, takže nemusíte přecházet nikam. Sauna je menší, takže si tam nelehnete, ale pro dva ideální. Na závěr obsluha a personál je velmi příjemný. Cenově se pohybujeme výš, ale rozhodně jsou i o dost dražší. Takže pobyt zde určitě doporučuji.”
“Moc milá paní, ktera Vám pomůže s výběrem, příjemné voňavé prostředí a pěkné ceny. Moc doporučuji :)”
“Perfektní služby. Sleduji pořad Móda bez Mola pravidelně. Jeho obrovskou výhodou je to, že kupující vidí veškeré zboží na reálných ženách různých typů postav a ne pouze nafocené na modelkách a může si tak udělat představu o tom, jak zboží bude vypadat na něm. Navíc je vždy perfektně vysvětleno, z jakého materiálu zboží je, jak ho zkombinovat apod. Paní Gabriela a její tým jsou neskutečně pozitivní osoby, které je radost sledovat. Co se týče objednávek, zboží mi bylo doručeno vždy v pořádku a úhledně zabalené. Mohu všem vřele doporučit!!!”
“Ubytování naprosto výjimečně! Pokoje jsou pohodlné a tiché a obsluha velice vstřícná. Snídaně také docela skvělá”
“Moc příjemné prostředí s dobrou kávou. Obsluha byla příjemná a neváhala nám při výběru kávy poradit. Doporučuji.”
“Včera jsme navštívili Jarmark na Horním Sklenově poprvé a byli jsme naprosto unešení. Úžasná atmosféra, nádherné stánky, výborné jídlo. Zastavili jsme se na kávu u Vašeho kouzelného stánku a dali jsme si výborné honzovy buchty a jablkový štrůdl. Na oběd jsme zamířili přímo do Ráje na kyselici, která nám sedla. Úplně nás to naladilo na Vánoce a odjížděli jsme s krásnými pocity domů. Moc děkujeme❤️”
“Rychlá reklamace,výměna ihned na místě a bez čekání za nový kus. Vstřícná a ochotná prodavačka.”
“Ubytování na jednu noc super. Pěkné a čisté prostředí. Milá paní na recepci, kde jsme mále přijeli pozdě ale po telefonické domluvě by se nic nedělo a klíče bylo možné vyzvednout v restauraci či ve schránce s kódem. Pokoj velmi zajímavě zařízený, malinký a vybavený. Veškerý servis jak v luxusním hotelu. Večerní večeře byla škoda, že jsme musely na obsluhu dlouho čekat neboť zadní část restaurace si hůře hlídali ale pak se to snažili maximálně vynahradit. Pivo - luxusní. Jídlo za mě ještě lepší nebylo co vytknout. Ranní snídaně byla také dobrá. Nemám co vlastně vytknout. Zajímalo by jaké je dané místo v letním období když je možné využít dvůr a místo se nachází u velmi frekventované komunikace.”
“pěkné historické náměstí s bohatým kulturním programem jako třeba jdou historické slavnosti na konci prázdnin”
“Když chceme strávit více času nakupováním, tak je na prvním místě toto nákupní centrum. Je tu i možnost dobře poobědvat, velký výběr restaurací, parkování vždy v pohodě.”
“Já tam nechodím pro kosmetiku. Já tam chodím Maličké kočičce Acolmiztli Dženďušce pro kapsičky. Holt má ráda Winstona. Zejména rybí kapsy s omáčkou... Ale i kosmetiky je tam hodně.”
“Slečna Veronika Š., nejenže byla nádherná a krásně nalíčena, ale byla také velmi ochotná a nápomocná. Vysvětlila nám skincare, doporučila krém a vybrala odstín makeupu. Doufám, že se zase potkáme. Top!”
“Abych pravdu řekl oceňuji personál jako za nedoceněný , tyhle ženy se usmívají celou dobu co jsem stál ve frontě , a usmívali se když sem tam byl vícekrát po sobě ... Jezdím tam každý den neboť zimní stadion navštěvují se synem který má tréninky každý den a večer , tak si čekání trávím procházkou po obchodě a všímáme si lidí a chování personálu . Opravdu Respekt před dámami co tam pracují . Jen co mě dokáže vytočit je to že mají parkoviště pro rodinky s dětmi a oni nemají kde zaparkovat neboť si tam zaparkuji mladí bez dětí nebo samostatní řidiči!!! Tohle by měla řešit ochranka která venku stojí !!!! Jinak za mě super . Vedení by mělo vzít na vědomí že parkování pro rodiče s dětmi je pro ně, ne pro každého a od toho mají ochranky !!!! Děkuji”
“Velký výběr zboží, spokojenost, příjemný personál”
“Ráda bych se podělila o svou zkušenost s parfumerií Douglas Avion Ostrava. Přiběhla jsem v neděli, téměř před koncem otevírací doby a potřebovala pomoc ohledně parfému. Paní jménem Ivetka (snad jsem to v rychlosti dobře přečetla... šik blondýnka s krátkým účesem zkrátka :-)... byla velice milá a hlavně ochotná mi pomoct. Ještě jednou tímto moc děkuji a rozhodně se vrátím zpět :-)”