Přehled katalogu
- 68 Firmy celkem
- 4.1 Průměrné hodnocení
- 94% S recenzemi
- 72% S fotografiemi
Nalezeno 68 výsledků
Procházejte butik v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 68 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.1/5 na základě 4,230 recenzí a hodnocení.
“Navštívili jsme pobočku v Opletalově ulici a musím říct, že skvělé. Mě i mamce poradili a ani ne za 15 minut jsme odcházely obě se dvěma úžasnýma podprsenkama. Paní co přinesly nám opravdu sedělo úplně parádně, ani u jedné se nestalo, že by něco nesedělo. Za sebe opravdu doporučuji.”
“Skvělý výběr šatů a doplňků, profesionální pomoc se stylingem.”
“Super zboží pro každou velikost!!!”
“Atmosféra je opravdu vytříbená a pohodlná a prodavačka byla velmi milá a okamžitě nás uklidnila. Ceny jsou dostupné a spravedlivé a obchodní asistent byl velmi pozorný k našim požadavkům a byl schopen nám laskavě nabídnout ty nejlepší rady. Celkově je atmosféra opravdu příjemná. Je vhodný pro všechna pohlaví a velmi inkluzivní.”
“Moc děkuji za příjemně strávené 3 hodiny hýčkání. S kamarádkou jsme si to moc užily.”
“Nejprve jsme o restauraci měli trochu pochybnosti kvůli nižšímu hodnocení, dnes jsme ale dostali skvělé jídlo (sandwiche byly opravdu poctivé a chutnaly skvěle) od velmi milé obsluhy, která vyhověla všem našim přáním. Domácí limonády jsou taky bezva a určitě doporučujeme.”
“Vstřícnost, profesionalita, ochota personálu. Nádherné, moderní i nadčasové kousky ve všech velikostech a pro všechny věkové skupiny . Seženete zde nejen oblečení, ale i obuv , pásky, kabelky , punčochové zboží, bižuterii, brýle, parfémy, prádlo . Možná jsem na něco zapomněla, ale seženete vše, co každá žena potřebuje. U mě 10 z 10 a všem doporučuji butik na 100% navštívit”
“Jedinečný salón, kde jsem našla přesně takové svatební šaty, které jsem si vysnila. Minimalistické, jednoduché, ale nádherné a moc pohodlné, každý mi je na svatbě chválil a celý den jsem se v nich cítila moc dobře a krásně. Zároveň moc děkuji Ivě za celý proces výběru a zkoušek, tak milý a zároveň profesionální přístup a komunikaci jsem už dlouho nikde nezažila. Určitě všem nevěstám doporučuji, ale i těm, co hledají krásné společenské šaty, které jsem si ve chvilkách taky se zájmem prohlížela :) Přeji Ivě a Elišce, ať se jim daří, protože jde vidět, že to dělají srdcem.”
“Velmi milá a přátelská obsluha ve všem s úsměvem poradí. Mají také krásný výběr věcí. Nejvíce se mi však líbí časté akce formou módních přehlídek. Na instagramu a facebooku můžete sledovat všechny důležité informace nebo kousky z obchodu. Vždy když tento obchod navštívím aspoň něco malého jsi odnesu:) Mohu jen a jen doporučit.”
“Do salónu Anna Bonn se pravidelně vracím už delší dobu a pokaždé odcházím naprosto nadšená. Profesionální přístup, precizní práce a cit pro detail jsou zde samozřejmostí. Absolvovala jsem PMU rtů, očních linek i obočí a všechny výsledky byly vždy dokonale provedené, přirozené a přesně podle mých představ. Paní Anna je neuvěřitelně šikovná, pečlivá a dokáže skvěle poradit, takže se během zákroku cítím v naprostém klidu a důvěře. Atmosféra v salónu je příjemná, útulná a vždy odcházím s pocitem, že jsem o sebe opravdu kvalitně pečovala. Salón vřele doporučuji každému, kdo hledá špičkové služby v oblasti permanentního make-upu. Já jsem vždy maximálně spokojená a určitě budu chodit dál. ❤️✨”
“Paní návrhářka je top. Jsou zde krásné a nadčasové šaty, halenky, kabáty nebo kalhoty. Vše z kvalitních materiálů a lichotivých a zajímavých střihů. Koupila jsem zde nádherné červené šaty, které mi perfektně sednou a všichni mi je chválí. Dovedou zde totiž skvěle poradit. Určitě se brzy vrátím. :-)”
“Obchod přesně podle mého gusta! Narazila jsem na něj náhodou při procházce a už teď je mi jasné, že se budu pravidelně vracet! Krásné prostředí, milá obsluha, která mi ochotně pomohla s výběrem.. Myslím, že je jasné, kde bude letos Ježíšek nakupovat.)))”
“Kreativita v každém kousku oděvu, variabilita modelů při nošení, naprosto perfektní střih a zpracování, kvalitní materiály, nadčasová elegance, která se neokouká a neomrzí, česká značka, český výrobce ...to je Leeda. Děkuji celému týmu za příkladný servis, který mi byl poskytnut - dvoje šaty jsem si odnesla z butiku hned, třetí mi ušili na míru a dle požadavků upravili. Posílám ještě jednou velké poděkování, určitě se k vám budu ráda i nadále vracet. Ať se daří.”
“Velmi příjemný servis. Skvělá a ochotná asistentka. Vyhlídla jsem si předem na webu více kabelek a vzápětí se dotázala na dostupnost na prodejně. Jakmile jsem se dostavila na prodejnu, slečna mi všechny kousky ochotně vyskládala k prohlédnutí. Byla milá, ochotná a já odcházela spokojená s novým kouskem ☺️. Děkuji !”
“Jejich kávu piji už dlouhodobě, mají pěkný výběr, vždy příjemná obsluha a káva k nákupu, takto by služby měly vypadat :)”
“Perfektní personál prodejny :), skvělá, přátelská atmosféra. Děkuji mockrát”
“Krásné šaty, příjemné prostředí, profesionální přístup. Děkuji a těším se na další nákupy ve Vašem butiku. Dominika ❤️”
“Úžasný personál, milé, ochotné a vstřícné dámy. Velký výběr kvalitního oblečení, většinou z Itálie. Velký výběr velikostí, včetně těch pro prostorově výraznější dámy. Doporučuji”
“Naprostá spokojenost - pokud je to možné, nechávám si posílat všechny balíčky už jen sem. Velice vstřícný personál, nadstandardní přístup. Děkuji, že tu jste - po té hrůze, co předvedli Babybare, kterým byl i statut Zásilkovny odebrán a to zcela oprávněně.”
“Rezervace kabinky se vyplatila:) Nádherná nabídka, spoustu velmi moderních střihů a látek. Ceny jsou skvělé! A obsluha byla velmi příjemná!”
“Krásné šaty podle střihů z 40-50.let ze směsí ale i z hedvábí. Fajn komunikace s majitelkou i obsluhou. Vyšší pořizovací cena, ale paráda, co v nich uděláte vám to několikrát vrátí;)”
“Pěkný malý obchůdek se spoustou kachen. Skvělé, pokud jste sběratel.”
“Skvělý servis a úžasný výběr hodinek. Děkujeme za vřelou ukázku hodinek značky AP. Těšíme se na další návštěvu tohoto skvělého butiku a určitě musím poděkovat také panu K. Krjukov za výbornou ochotu nám ukázat modely značky.”
“Objednala jsem si cukroví na Vánoce a už jsem nevydržela a ochutnala a je výborné!❤️ Co však ještě musím pochválit, tak i balení a paní, co mi cukroví předávala. Byla příjemná a usměvavá a to už se v dnešní době vidí málokdy. Takže za mě veliká spokojenost!❤️”
“Skvělá parfumerie. Super ceny, velký sortiment a vždy rychlé doručení. Nakupuji pravidelně.”
“Vynikající šicí studio, zakázky jakékoliv složitosti. Individuální přístup, italské látky.”