Přehled katalogu
- 318 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 93% S recenzemi
- 41% S fotografiemi
Nalezeno 318 výsledků
Procházejte ústní chirurg v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 318 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 13,999 recenzí a hodnocení.
“Příjemná slečna na recepci, paní doktorka vše vysvětlila, odpověděla na dotazy, byla moc milá. Za mě skvělý přístup i služby.”
“Do této ordinace chodím už řadu let i s celou rodinou. Pan doktor i sestřička jsou vždy velmi milí, profesionální a ochotní poradit. Dokážou rychle pomoct, vše srozumitelně vysvětlí a vždy se snaží najít to nejlepší řešení. Oceňuji jejich přístup, trpělivost i lidskost. Jsme maximálně spokojení a můžeme je s čistým svědomím jen doporučit.”
“K MUDr. Smrčkovi chodím už nějakou dobu a nemohu si jeho péči vynachválit. Díky klidnému, empatickému a vlídnému přístupu pana doktora se cítím v ordinaci v klidu a s pocitem, že jsem v těch nejlepších rukou. Mám za sebou osm extrakcí, z toho dvě chirurgické, a všechny proběhly naprosto hladce a bez komplikací. Děkuji za skvělou péči a všem doporučuji.”
“Naprosto úžasný přístup všech. Dlouho jsem neviděla takhle skvělý a ohleduplný přístup k pacientům. Všichni milý dokonce v ordinaci sranda což před větším a dost bolestivým zákrokem je k nezaplacení. Tleskám.”
Premium Dental Care v Praze je místo, kam jsem přišla s velkým respektem a možná i trochou obav. Čekala mě totiž dlouhá cesta.
Smile Centrum ve Vysočanech je místo, kde velmi oceňuji přístup pana doktora Oleksii Bezvershenka. Vysvětlí aktuální postup a je šetrný.
“Naprostá spokojenost, milý pan doktor, milá sestřička, profesionálni a lidský přístup.”
“Jsem na dovolený na druhý straně Lipenský přehrady, po asi dvaceti letech mě chytil zub, volal jsem asi pěti zubařům do Krumlova, dalším do Budějovic - všude plno, vzal mě až tady, paradoxně je to nejblíž. Luxusní přístup, ochota, empatie (musel bych za svým zubařem do Prahy), zub mám opravenej i když jen provizorně, ale za tu úlevu 5 hvězd! (6 nejde).”
“Skvělý zubař i sestřička. Už bych jinam nešla.”
“Chodím k paní zubařce Kossiové a nemůžu si vynachválit, parádní přístup jak paní zubařky tak i sestřiček..a samozřejmě, profesionalita na svém místě!”
“Čistě a moderní prostředí, všichni moc hodní a ochotní, a to i když jsem byla vystrašena . Určitě mohu doporučit a děkuji za služby.”
“Nejlepší zubař, se kterým jsem se setkal. Pan doktor je nesmírně zkušený, milý a vstřícný.”
“Paní doktorka Rohová úplně úžasná, i sestřička. Moc děkuji za dnešní vyřešení akutního problému! Jsem moc vděčná. Sabina P.”
“Doporučuju. S výsledkem dentální hygieny jsem velmi spokojený. Nikde jinde jsem neměl pocit, že se mi věnovali s tak detailní péčí jako na této klinice.”
“Moderní vybavení, osobní přístup a bez bolesti! Podařilo se mi u zákroku usnout :-D doporučuji.”
“MUDr. Zolárek je nejlepší stomatolog, jakého jsem kdy měla. Vřele doporučuji i bojácným pacientům jako jsem já. Pan doktor vše vysvětlí, ošetření je maximálně bezbolestné. Zubní asistentka Jitka moc milá. Oba profesionálové ve svém oboru.”
“Moc děkuji celé klinice za jejich velmi empatický a profesionální přístup. Tuto kliniku jsme měli doporučenou jako nejlepší a nejzkušenější za účelem operace hrázkové kýly a musím říct, že této pověsti dostála. Byla jsem informována o všem před samotnou operací, byly dělány i kontrolní odběry krve před samotnou operací (přesto, že prvotně byly hodnoty jen nepatrně zvýšené). Ihned po operaci jsem byla informována a pejsek se ještě mohl probouzet na klinice pod dohledem a ne doma, jak je to téměř všude zvykem. Především moc děkuji panu doktoru Pomahači za výborně provedenou práci, jeho přístup a konzultace v době rekonvalescence . Jsem moc ráda, že existuje klinika, kde je zvíře na prvním místě. Byla jsem opravdu moc spokojená a pokud by nás čekala v budoucnu operace jiná, určitě jste první volba.”
Zubní klinika v Praze je místo, kde dávám 10 z 5 hvězdiček. Spokojenost je maximální.
Dentální centrum v Praze je místo, kam děkuji panu doktoru Yugayovi. Překonal jsem letitý strach ze zubaře.
Stomatologie v Praze je místo, kam jsem přišla s akutním problémem o víkendu. Zub začal bolet v pátek večer.
“K panu doktorovi jezdíme s celou rodinou a jsme velice spokojeni. Vždy vše krásně vysvětlí. Každé ošetření probíhá naprosto bezbolestně. Všichni jsou velice příjemní a empatičtí.”
“Mám velmi dobré zkušenosti s perzonálem z EDCLINIC z Kostelce nad Černými Lesy! Všechny se chovali profesionálně a pokaždé byly příjemný! Tu společnost všem doporučuji!”
“Ze zubařů jsem měl vždy hrůzu. Každopádně po pár návštěvách u pana Wofka je hrůza i bolest pryč ! Doporučuji všemi deseti. A samozřejmně nádherný areál s parkováním před vchodem.”
“Sestřička a paní doktorka velmi milá. Paní doktorka ví co dělá byla profesionální a velmi fajn přístup. Pomohla mi a poradila co dál. ( A omlouvám se za kňučení) Mohu jen doporučit. Pohotovost funguje na 100%”
“Rád bych z celého, opravdu celého srdce poděkoval Zubní ordinaci v Prachaticích a celému jejímu týmu. Těžko se mi hledají slova, protože to, co jsem tady zažil, nebyla jen odborná péče – byla to lidskost, pochopení a opravdová laskavost v těch chvílích, kdy ji člověk potřebuje nejvíc. Přicházel jsem se strachem, nejistotou a obavami. A odcházel jsem s pocitem klidu, bezpečí a dojetí. V této ordinaci se ke mně nechovali jako k pacientovi, ale jako k člověku. S úctou, trpělivostí a láskou. A to je něco, na co se nezapomíná. Z celého srdce bych chtěl poděkovat panu doktorovi Tišlerovi. Nejen za to, že mi vytvořil krásné, nádherné zuby, ale hlavně za jeho obrovskou trpělivost, laskavost a klid. Byl ke mně hodný, milý, vstřícný a vždy mi dodával pocit jistoty, i když jsem se bál. Věděl jsem, že jsem v dobrých rukou – a ten pocit je k nezaplacení. Velké a upřímné poděkování patří i celému týmu ordinace. Je znát, že svou práci dělají srdcem. Díky vám jsem zvládl i velmi náročné chvíle a dnes odcházím nejen s novým úsměvem, ale hlavně s hlubokou vděčností a slzami dojetí v očích. Neskutečný dík. Opravdu neskutečný dík. Děkuji za lidskost, trpělivost a péči, která mi navždy zůstane v srdci. Na vás nikdy nezapomenu. Tuto ordinaci doporučuji z celého srdce každému.Štepán Jaroš”
“Prošla jsem v Praze několik zubních soukromých pracovišť,kde jsem se setkávala většinou ne s velkou ochotou a dlouhými objednacími termíny.Měla jsem zájem o snímatelné zubní náhrady + teleskopické náhrady.V Praze toto nikdo neprováděl,až přes internet jsem našla Zubní kliniku Zvolánek Dental v Plzni.Objednala jsem se.Zde jsem se setkala od recepce,po sestřičky a techniky s nesmírnou laskavostí,chtěla bych vyzdvihnout profesionální práci, jemné a něžné paní doktorky Peškové.A sám pan doktor Zvolánek je velký profesional, velmi pečlívý, nesmírně zručný a příjemný.Nelituji cest do Plzně na kliniku pana doktora,naopak,jsem šťastná,s jakou profesionalitou mi byli zhotoveny náhrady. Když protetické problémy, jen pan doktor Zvolánek a jeho tým,moc a moc jim děkuji za vstřícnost, nesmírnou laskavost a profesionalitu.Zuby díky této klinice mám nádherné a hlavně funkční.”
“Pan Dr. Volf , mladý doktor ze super přístupem. Po prvé sem zažil doktora s lidským přístupem. Děkuji vám , i vašemu personálu SUPER”
“Celá rodina jezdíme do Dentanely víc než 10 let k paní doktorce Hejdukové. Jsme velice spokojeni hlavně s jejím přístupem k dětem, umí jim v klidu vše vysvětlit a připravit je na zákrok tak, aby neměly strach. Kromě preventivních prohlídek pravidelně navštěvujeme i zubní hygienu a opět skvělý přístup k nám všem a výborně odvedená práce. Služby Dentanely rozhodně doporučujeme. Za nás 10 z 10!!!”
“Skvělá klinika, šikovní lékaři a milé sestřičky. Vytrhnutí 8ek bez problémů, dentální hygneina na 1*! Můžu jen doporučit. :)”
“Služeb téhle kliniky využívám už pár měsícu a jsem naprosto spokojen. Perfektní recepce, žádné velké dotazníky, co člověka otráví jako je tomu jinde. Tady jedna strana a máte klid. Byl jsem u pana doktora Kendry, za účelem odstranění vyrustků na čele a krku. Velmi přijemný přístup, perfektní výsledek. Po měsíci a půl, kdybych nevěděl, tak ani v zrcadle nenajdu kde to bylo. Můžu opravdu jen doporučit a doporučení dávám rád i osobně svým známým.”