Přehled katalogu
- 712 Firmy celkem
- 3.6 Průměrné hodnocení
- 88% S recenzemi
- 30% S fotografiemi
Nalezeno 712 výsledků
Procházejte dermatolog v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 712 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 3.6/5 na základě 30,384 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje dermatolog z měst jako Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj a dalších.
“Pokud chci, aby se mi doktor věnoval na 100 %, tak to nějaký čas zabere...A paní doktorka se všem na 100% věnuje!!Takže za mě maximální spokojenost!! Pacientům naslouchá a nad pacienty přemýšlí jako málokterý doktor v MB. Ze zkušeností celé rodiny mohu jedině doporučit!!”
“Moc příjemná paní doktorka i sestřička. Nechali jsme si s manželkou odstranit znaménka. Rychlé objednání a zákrok zcela bez bolesti.”
“Paní doktorka mi vždy dobře poradila a pomohla, i když se vždy ptám jen mailem. Skvělý člověk, spolehlivá a pečlivá lékařka.”
“Velmi spokojen Profesionální přístup.”
“Pan doktor je profík.A sestřička je moc příjemná”
“Jsem pacientem kliniky a jsem velice spokojeny. Jak chovanim, tak odbornosti tak lecbou a vysvetlenim vsech postupu atd.. Dival jsem se na celou radu negativnich reserzich, mozna to je take o zpusobu komunikace. Pokud je nekdo hned ,,chytlavy,, a vyhledava konflikty tak muze mit problem. Nicmene za mne, klinika je absolutni spicka, nikdy jsem nemel zadny problem ani konflikt, naopak mam jen velice pozitivni zkusenost a kliniku doporucuji vsude kudy chodim... Dekuji vam za vse..”
“Jsem moc spokojená. Jak pan doktor tak sestřičky”
“Krásný den všem, jelikož jsem si přečetla recenze, rozhodla jsem se sem napsat. Na této klinice jsem byla hospitalizována 14 dní a setkala jsem se pouze a jen s profesionálním přístupem, jak lékařů, sester, tak ostatního personálu. Všichni byli moc milí a vstřícní, za což bych je chtěla moc pochválit. Co bych chtěla ještě napsat, že snídaně, obědy a večeře byly opravdu luxusní. Chválím celou kuchyň.”
“Velmi vstřícná, pecliva, ochotna, usmevava, moc mi pomohla, měla na me jen par minut, ale rozhodne jsem se necítila nějak osizena, ba naopak - velmi profesionální a milý přístup. Ještě jednou děkuji paní doktorko! Ps: dle jiných recenzi jsem si docela říkala, ze paní doktorka bude asi pěkný morous, ale opravdu není, muže se stát, ze každý den není posvícení a proto se třeba občas stane ze nemá důvod k úsměvu. Lidi, kteří pracuji s lidmi o tom ví své.”
“Pani doktorka pomohla velmi, trápila jsem se vic jak půl roku, děkuji!”
“Dnes jsem také navštívil ordinaci bez objednání.Velmi příjemná a sympatická paní doktorka Havlíková.Mohu jen doporučit.Děkuji.”
“Chodím k doktorce delší dobu a vždy velká spokojenost! V čekárně ( i když čekáte) tak to pěkně utíká. Nikdy nečekám nijak extra dlouho. Můžu paní doktorku je a jen doporučit.”
“Nejlepší kožní lékařka co znám. Perfektní přístup a skvěle vždy pomůže a poradí. Můžu jen doporučit...”
“Dnes ráno jsem do ordinace paní Doktorky zavolal, jestli bych mohl přijet bez objednání.sestřička mi sdělila, že bez problémů.Cesta mi trvala asi hodinu a v čekárně asi 8 lidí.takový cvrkot jsem ještě neviděl.Za půl hodiny jsem byl venku.Paní doktora mě prohlídla a s naprostou profesionalitou napsala recept.Smekám že ještě v dnešní době existuje takový přístup a ochota.Kožního jsem jinak scháněl 3dny a bez úspěchu.buď neochota nebo termín 3 měsíce.Ještě jednou díky.Václav Mach Jilemnice”
“Pan doktor Rubeš báječný lékař léčil mě s úspěchem ani ve FN mě nepomohli jako on vážím si ho moc a sestřička anděl pacientka Růža Chvojkova”
“Výborná paní doktorka, škoda že končí.”
“Moc hezky přístup,paní doktorka mi hodně pomohla s mým problémem ,moc doporucuji”
“Krásný a vřelý přístup jak paní Doktorky tak sestřičky. Lékařka vše vyslechla a též skvěle vysvětlila. Vřele doporučuji. Děkuji MP”
“S paní doktorkou jsme spokojení. Vždy nám navrhla maximálně šetrný způsob léčby s tím, že kdyby nezabral, tak je možné uvažovat o silnějších prostředcích. Snaží se při léčbě brát v potaz i jinou, než somatickou stránku. V některých případech nám dokonce navrhla, že můžeme zkusit léčbu u ní anebo nám může doporučit "babské rady". Léčba nakonec nebyla potřeba, babské rady zafungovaly :)”
“Příjemná paní doktorka a veliky odbornik.Wifi v čekárny.”
“Za sebe nemůžu říct na paní doktorku i sestřičku nic špatného. S čím jsem potřebovala pomoct, to jsme vyřešily, sestřička dokáže být ostrá, ale vlastně je velmi milá. Paní doktorka se snaží, poradí, pomůže.”
“I přesto, že na kliniku jezdím z Plzně, tak nikam jinam už nechci. Dnes jsem navštívila paní doktorku Rajskou na její nové adrese. Nádherná ordinace, ale s tou největší přidanou hodnotou a to je vždy vynikající přístup a ošetření.”
“S dermo klinikou jsem moc spokojená. Pomohli mi s mými kožními problémy, které mě trápily už dlouho. Profesionální přístup, milý personál a opravdu viditelné výsledky. Mohu jen doporučit!”
“Spokojenost maximální, přístup a péče skvělý, profesionální! Už jsem po několikáté návštěvě a opravdu mohu doporučit! A zároveň děkuju :)”
“Úžasná klinika. Kosmetička Marianna je dobrá profesionálka, patří jí velký dík. Vždy se zde ozvu.”