Přehled katalogu
- 712 Firmy celkem
- 3.6 Průměrné hodnocení
- 88% S recenzemi
- 30% S fotografiemi
Nalezeno 712 výsledků
Procházejte dermatolog v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 712 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 3.6/5 na základě 30,384 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje dermatolog z měst jako Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj a dalších.
“K panu doktorovi Kuklovi jsme šli v podstatě „naslepo“, jelikož jsme kdysi jako děti navštěvovali stejnou ordinaci, tehdy pod vedením paní doktorky Zahradníčkové. O to víc jsme byli mile překvapeni – pan doktor Kukla předčil veškerá naše očekávání. Pečuje o naše dvě dcerky s takovou péčí, laskavostí a odborností, že opravdu žasneme. Je to lékař na pravém místě, člověk, kterému můžete důvěřovat nejen profesně, ale i lidsky. Velké uznání si zaslouží také paní sestřička – její přístup je stejně vstřícný a srdce má na pravém místě. V dnešní době bychom takovou úroveň osobního přístupu a péče rozhodně nečekali. Absolutní špička mezi pediatry. Děkujeme, že o naše děti pečujete s takovou láskou a profesionalitou.”
“Není nad to mít čisté a fungující uši. Pan doktor je vtipálek, ale rychle mi pomohl vyřešit akutní problém i bez objednání.”
“Kliniku jsem navštívila v listopadu. Personál se mi moc líbil. Jsem spokojena s kvalitou zákroků. Děkuji. Budu pravidelným zákazníkem.”
“Ráda bych vyjádřila vděčnost panu doktorovi Kufovi za chirurgické odstranění jizvy na mém obličeji. Přestože jsem před zákrokem měla značnou obavu, jizva je teď mnohem méně patrná. Pokud máte viditelnou jizvu na obličeji, tak neváhejte tento zákrok podstoupit.”
“Dlouho jsem hledal dermatologii kde se kromě profesionality, budu také cítit jako klient. Tohle zařízení jsem navštívil na doporučení a už zde zůstanu. Prostředí je moderní, ale zároveň uklidňující a personál skvělý. Paní na recepci milá a nápomocná. Co se péče týče, tak jsem byl na preventivním vyšetření pih a znamének a také odstranění několika kožních defektů. Paní doktorka mi jako novému pacientovi ukázala vybaveni ordinace a podrobně vysvětlila jak bude vyšetření probíhat. Zároveň proběhlo i odstranění výše zmíněných defektů. Zase mi vše vysvětlila a i během zákroku se mnou komunikovala, abych věděl co se bude dít. Po dlouhé době jsem se ve zdravotnickém cítil jako zákazník a ne jako otravný pacient který který jen zdržuje. Toto zařízení nemá smlouvy s pojišťovnami, tak si péči pacient hradí sám, ale vzhledem k tomu, že zákroky byly kosmetické, tak by to pojišťovna stejně nehradila. Trochu jsem se tedy bál kolik nakonec zaplatím a vlastně jsem byl mile překvapen. Nebylo to nic co bych s průměrným platem neutáhl a poměr cena/výkon mi připadal více než adekvátní. Určitě se sem budu rád vracet a už jsem sem objednal i manželku. Za mě opravdu doporučuji.”
“Skvělá paní doktorka, profesionální přístup, vše do podrobna vysvětlí a doporučí co je nejlepší, vždy ve všem ochotná. Některé pisatelky/pisatelé, co píší, že si odskočili k doktoru, nestíhají a že se na ně má čekat, by si měli uvědomit, že paní Žižková je také lékařka a má přesně naobjednané pacienty, a díky tomu se nám nestalo, že by jsme někdy čekali v čekárně, vždy jdeme rovnou a kdo chodí pozdě, má prostě smůlu.”
“Paní doktorka mi pomohla . Proto dávám 5 hvězdiček . Pleť je opět zdravá . Bude-li třeba opět se zde zastavím . A požádám o pomoc . Velmi Vám děkuji .”
“Dlouho jsem nezazil tak lidsky a prijemny pristup. Pani doktorka na uplne jine urovni. Znalosti, pristup a reseni dane situace za me top. Vrele doporucuji!”
“Výborné služby a vždy milý a usměvavý personál! Zvlášť bych vyzdvihl um paní sestřičky Štepánky, co chodím k ní, tak se nebojím odběrů, odebrat krev abych si toho skoro nevšiml jsem nikdy nikde nezažil! Děkuji”
“Není opět ,co dodat,prostě paní doktorka skvělá. Ochotně pomohla i po pracovní době,přejeme mnoho spokojenosti . Srpovi”
“Skvělý přístup paní doktorky k malým dětem. Chodíme už přes rok.”
“Naprosto nechápu jakkoukoli zápornou recenzi. Paní doktorka i sestřička jsou naprosto profesionální, milé a lidské. Přišla jsem strachy bez sebe a veškeré obavy byli naprosto zbytečné. Odstranění znaménka vůbec nebolelo. Naprosto doporučuji všem, kdo má z doktorů strach jako já.”
“Velké poděkování sestřičce Štěpánce Nečasové ! Vstřícná, milá, ochotná pomoci i nad rámec své práce radou či výběrem vhodných kompenzačních pomůcek. A to vždy s úsměvem! Moc děkuji. Zuzana V”
“Chtěla bych touto cestou moc poděkovat za ochotu mě ošetřit i přesto,že nejsem pacientem AGEL.Onemocněla jsem a můj obv.lékař měl dovolenou a já nevěděla kam se obrátit s prosbou o pomoc.Zavolala jsem na číslo MUDr. Hejnochová .Telefon mi zvedla velice příjemná a ochotná sestřička,která mi okamžitě nabídla pomoc.Jsem moc ráda,že díky takovým to lidem nestrávím silvestr v bolestech.Ještě jednou moc velké díky.”
“Doporučuji! Vyšetření znamének bylo pečlivé a přístup personálu perfektní.”
“Profesionální přístup sestřičky a paní doktorky, srozumitelné vysvětlení další léčby po vyšetření. I když jsem nebyl objednán, tak jsem dlouho nečekal. Nechápu ty recenze s 1 nebo 2 hvězdičkami, tam musí být problém hlavně v chování pacienta”
“Velmi příjemná paní doktorka i sestřička. Přišla jsem na vyšetření bez objednání. Chvíli jsem si poseděla v čekárně, ale s tím jsem počítala. Dostalo se mi vstřícnosti, laskavosti i milého úsměvu, což v dnešní době je zázrak ♥️”
“Dobrý den, v září jsem si objednala on-line jeden typ zboží, které bylo k dispozici na internetových stránkách. Byl mi doručen jiný druh zboží. Po telefonickém kontaktu, kdy jsem reklamovala dodané zboží, tak se mi ihned omluvili a nabídli mi, že si mohu doručené zboží ponechat a vrátí mi celou zaplacenou částku na bankovní účet. Tak se vzápětí i stalo. Firma se zachovala opravdu profesionálně. Velmi oceňuji její vstřícný a aktivní přístup k řešení daného problému.”
“Na kliniku, speciálně k paní doktorce, chodím pravidelně nejen já, ale i moje známé a kamarádky, všechny jsme velice spokojené. Jak s prací paní doktorky Kalinové, tak s prostředím kliniky a milým personálem. Paní doktorka je profesionální, vždy usměvavá a milá. Mohu jen doporučit”
“Za mě nejlepší doktorka široko daleko je MUDr. Šulcová. Děkuji za profesionální péči.”
“Již podruhé během patnácti let operace na ortopedii. Skvělý ochotný personál napříč celým zařízením od pokoje až po sál. Pan doktor Bezvoda má sehraný profesionální tým. Doporučuji”
“Jsem v péči "mého kanaďana", jak mu říkám, asi od roku 2019. Pro mne to od počátku bylo setkáni s medicínou tak, jak si jí představuji: pomoc od utrpení a přitom na špičkové úrovni. Už jsem nebyl jen rodným číslem ve výkazu pojišťoven, pacošem, obětí, ale člověkem, který si chodí za "kanaďanem" nejen popovídat o svých starostech a potížích, ale i je konečně vyřešit. Pod tím javorovým listem sedí parta skvělých doktorů, sestřiček a recepčních a tak se mi nikdy nestalo, že bych dlouho čekal, nebo že by na mě byl někdo nevrlý, protože se ráno polil kávou, nebo nesehnal oblíbený časopis v novinovém stánku. Pro mě ten javorový list tak získal nový rozměr, vedle hokeje a javorového sirupu si jej už budu vždy spojovat s tou nejlepší zdravotní péčí, jakou jsem měl moznost v Čechách poznat. Moc Vám ze srdce přeji hodně spokojených klientů.”
“Dobrý den. Moc děkuji Mudr. Henslerove a její sestřičce za přístup a péči o mojí skoro 99 maminku”
“Již po několikáté jsem byla na maderoterapii u masérky Kristýnky, jsem velice spokojená. Doporučuji.”
“Mohu jen doporučit operaci horních víček. Rychlá rekonvalescence a úžasný výsledek, jsem moc spokojená.”
“Dobrý den, děkuji za perfektní ošetření, rychlé objednání a milý přístup personálu. Byla jsem velice spokojena. Sestřička i paní doktorka Piterková jsou velké profesionálky. DĚKUJI”
“Příjemná MUDr. Vavrečková a sestřičky na očním. Velice přívětivé a trpělivé. Moc děkuji za pomoc.”
“Naprosto úžasný přístup a ochota, nejlepší volba kterou jsem učinil. Empatie a nadstandardní přístup, vše vysvětleno ochotně a srozumitelně. Více než 15 let, myslím že to už JE možné považovat za zkušenost.”
“Dnes jsem navštívila kliniku Pesfect Clinic Brno,chtěla jsem odstranit vystouplé mateř.znamenko na tváři.Byla jsem velmi mile překvapana přístupem mudr.Billicha,věnoval mi maximální péči od konzultace až po provedení zákroku.Ješte jednou děkuji.”