Přehled katalogu
- 2,057 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 97% S recenzemi
- 39% S fotografiemi
Nalezeno 2057 výsledků
Procházejte veterinární lékárna v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 2,057 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 783,021 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje veterinární lékárna z měst jako Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj a dalších.
“Profesionální přístup. Hezké jednání se zvířaty.”
“Moc děkujeme za profesionální péči o našeho pejska Tamba a velmi příjemný a přátelský přístup. Vaše klinika a tým jste super!”
“Nejlepší pan doktor,vždy poradí a pomůže úplně se vším.Náš pes (50 kg)se k němu prostě těší,vždy odcházíme spokojení!”
“Paní doktorka, že které je cítit krásný vztah především ke zvířatům a ne k výdělkům. Naše zvířata se u ní po chvíli přestanou i třást. Je opravdu výborná, vřele doporučuji.”
“Perfektní přístup, velice milý pan veterinář profesionál ve svém oboru. Máme s ním dlouholeté zkušenosti a mohu jen doporučit.”
“Dobrý přístup ke zvířatům i lidem ale vysoká cena, ale to je všude”
“Dobrý den všem, Veterina Pavly Seifertové je pro mně a mé kočičí lásky požehnáním ! Dostala nás vlastně všechny tři z nejhoršího. Moje 16ti letá holka je v kondici, jakou už dlouho neměla - diabetička po těžké operaci nekrotizované tkáně po nevyvedené operaci na jiné veterině, která měla zoubky úplně v pr…., pani doktorka a p.doktorka přes zoubky ji doslova zachránili v posledních minutách. Následná starostlivost byla a je neuvěřitelná. Ověřování , prověřování a laskavý přístup. Včetně sestřiček. Druhá holka 12 let, léta léčená úplně nesmyslně a teď konečně nastavená a léčená jak se má. Jsem mooooc vděčná, že se nás ujaly. Velké díky!!!!”
“To je ta nej veterinární ordinace. Moc příjemné atmosféra naše Amy se poprvé nebojí jít dovnitř. Prostě dokonalost.”
“Milá, šetrná, pečlivá paní doktorka. S mazlíky už jenom sem!”
“Děkuji moc veškerou péči a přístup. Maximálně doporučuji a budeme navštěvovat paní doktorky a pana doktora nadále.”
“Již dlouho navštěvuji pana doktora i paní doktorku s našimi kočkami, a oba jsou dle mého názoru profesionálové, starostliví i šetrní. Mohu jedině doporučit.”
“Jak se říká :"Malá velikostí, ale velká činy." Myslím tím ordinaci. I v malém prostoru se nechá udělat spousta dobrá a zázraků, pokud to dělají lidé srdcem a jsou i odborníky na svém místě. Děkujeme paní doktorce i sestřičce za obětavý přístup při záchraně našeho čtyřnohého přítele. Staroušovi se ulevilo a už chodí.”
“Přivezli jsme našeho miláčka Alexandra malého, mají skvělý přístup ke zvířatům, za nás skvělý doktor i sestřička❤️”
“Mimo ordinační hodinu mě pan doktor přijal. Milý přístup. Spokojenost”
“Paní doktorka, je skvělá odbornice na pravém místě. Je vidět, že zvířátkům pomáhá ráda. Má lidský přístup.”
“Čištění bolestivých zubů proběhlo bez problémů a za rozumnou cenu. Navíc vstřícný a milý přístup paní doktorky. Děkujeme..”
“Prostory čisté, vzdušné,světlé. Veterinární péče skvělá, paní doktorka je erudovaná, vnímavá, empatická. Děkujeme!!!”
“Jsem zde spokojena.. Vstřícnost, vysvětlení, dobrý přístup.. a pokud mohu, vždy doporucim dalsi majitelům svych miláčků”
“Paní doktorka je úžasná, dříve se nám starala jen o naše čtyřnohé mazlíčky ale naše smečka se pak rozrostla i o tři lamy a paní doktorka nemá vůbec žádný problém přijet a postarat se i o ně. Věnuje jim opravdu skvělou péči. Doporučuji všemi deseti a jsem ráda, že se na ni můžu kdykoliv obrátit.”
“Velké poděkování pan doktor velmi vstřícný.ochotny .moc děkuji.”
“Dnes v noci jsem akutně sháněla veterinu, která má pohotovost...a jsem nesmírně ráda za to, že jsem mohla s rodící fenkou okamžitě přijet, jelikož porod štěňátek nebyl zpočátku vůbec úspěšný a fenka mi porodila bohužel dvě mrtvá štěňátka, volala jsem na doporučení tuto kliniku. Přístup od počátku ač už po telefonu s panem doktorem Žákem, označení kliniky v nočních hodinách majáky, abych jí nepřehlédla...po příjezdu příjemný pocit z toho, že neotravuji v noci jsem se začala uklidňovat. Lékař provedl veškerá potřebná vyšetření a po konzultaci a následném příjezdu pana doktora Šťastného provedli císařský řez fence a zachránili jak především jí samotnou,tak i dvě štěňátka. Za to jsem nesmírně vděčná a vážím si toho!! PROTO OPRAVDU NEVÁHEJTE KDYKOLIV VOLAT PRÁVĚ TUTO KLINIKU,KDE BUDETE Z CELÉHO TEAMU CÍTIT TO, ŽE JSOU TU PRÁVĚ PRO VAŠE MILÁČKY AČ PŘIJEDETE O PŮL NOCI JAKO JÁ! Dnes”
“Doktor je šikovný. Ochotný i přijet na návštěvu. Naši Doně odoperoval ošklivý zánět dělohy. 10. den je chlupáč čiperka. Děkujeme”
“Mého kocourka osetrovala paní doktorka, bohužel nevím jméno. Její přístup byl rychlý, svižný. Hnes jednela. Měla jsem srazeneho kocourka. Ráno to nevypadalo tak zle, dostal antibiotika a ještě 2 injekce. Odpoledne nás chtěla vidět na kontrolu znova. Bohužel stav se zhoršil a i na RTG. Kocourka jsem nechtěla trápit, takže už spinka. Ale chci vám říci, že mi ho několikrát rentgenovali, dala léky, pak odpoledne i kyslík, aby se mu ulevilo, měl zraněné plice...pak uspani. Samozřejmoste jsem platila. A ta cena mě velmi POZITIVNĚ zaskocila. Opravdu doporučuji i lidem, jako jsem já, co si nemohou vyskakovat, aby se tam kvůli penězům nebáli jít. Já platila velmi nízkou cenu. Sestřička byla milá a usměvavá. Snažili se s lékařkou mě i utesit ale i jednali fér. Vše mi na RTG ukázala a vysvetla. Takže DOPORUČUJI a zaslouží si 5 hvězdiček!”
“Moc děkuji všem na klinice za skvělý přístup a nadstandartní péči ❤️”
“Bili jsme pátek ulekaře spejskem na vyndávání stehů, měli jsme radost a řekl že to má krásné.Také Vám přejeme hodně zdravíčka.”
“K panu doktorovi jezdím už roky s pejsky a maximální spokojenost.”
“Jsem velice spokojená už k němu chodím léta.Pan doktor je velice milí,příjemný a šikovný.Je vidět ,že ví co dělá.Ochoně vše vysvětlí a poradí”
“Paní doktorka i sestřička jsou odbornice a mají úžasný přístup ke zvířátkům...”
“Spokojená s pomocí obou veterinářů. Místo dobře přístupné z hlavní ulice a zároveň klidné pro výstup se zvířetem z auta.”
“Výborná paní doktorka. Skvělý příštup k lidem a samozřejmě i k zvířatům. Velmi milá, poradí. Pokud to půjde, tak vždy jen k paní doktorce.””