Přehled katalogu
- 141 Firmy celkem
- 3.7 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 38% S fotografiemi
Nalezeno 141 výsledků
Procházejte lékař pohotovosti v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 141 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 3.7/5 na základě 24,830 recenzí a hodnocení.
“Objednal jsem k ním své rodiče, kteří ještě v Česku neměli praktického lékaře. Sestřička je moc milá, pečlivě rozepsala anamnézu, zaměřila tlak, udělala EKG a provedla očkování proti tetanu. Praktický lékař je taky moc dobrý, ví všechno co je potřeba, provedl auskultaci, odpověděl na všechny otázky a vyplnil žádanky k potřebným specialistům. Prostory jsou rekonstruované, čekárna není přeplněná. Rozhodně doporučuji.”
“Paní doktorka Fomina je velmi příjemná, ochotná a nápomocná vyřešit vaši zdravotní situaci. Doktorka ,u které nemáte pocit,že ji zatěžujete, naopak se vám věnuje naplno. Děkuji”
“Doporučuji všem úžasná práce. Ochotná doktorka a velice milá.”
“Všichni byli moc ochotní a příjemní. Dokonce jsem se nasmála, i s pokousanou rukou od psa.”
“Snažil jsem se vyřešit problémy s dokumentací pro nostrifikaci svého vzdělání. Na jiných místech jsem to měl opravdu těžké. Ale jsem rád, že jsem potkal tady MUDr. Jiřího Lešovského, byl super milý a moc mi pomohl, přestože to vůbec nemusel dělat, nevím, co bych bez jeho pomoci dělal, přesně mi řekl, co mám dělat a kam jít. Jsem moc rád, že jsou takoví lidé. ”
“Čekání delší, ale je to pohotovost a ne nějaký objednaný zákrok. Přístup mají super a velmi kvalitní servis.”
“Velmi dobrá zkušenost s pohotovosti pro dospělé - profesionální, vstřícný a laskavý přístup pana doktora Holuba a paní sestřičky. Moc děkujeme”
The Clinic v Praze je místo, kde jsem bojovala s osmičkami. Také s velkým strachem z jakýchkoli zákroků.
“Moc děkuju. Po třech bezesnych nocich se mi ulevilo. Plomba odrtána a kanáljy pročištěny. Děkuji za ochotné a vstřícné jedani”
“Musím poděkovat všem lékařům,sestrám a veškerému personálu za příjemné jednání a ochotu. Byla jsem velice spokojená. Děkuji”
“Léčba i pravidelné kontroly na onkologii. Naprosto profesionální přístup, příjemné vystupování všeho personálu. Chodím sem již 3. rokem. Vždy stejná zkušenost.”
“Byl jsem na čištění kanálků u horní šestky. Normálně jde o celkem nepříjemný zákrok, ale v miodentu to bylo naprosto bezbolestné. Zároveň jsem na zákrok šel hned druhý den, bez žádného čekání. Paní Dolková i zbytek personálu ordinace je opravdu šikovný a moc milý. Můžu jen doporučit.”
“Ráda bych vyjádřila velkou spokojenost s touto soukromou klinikou. Zdravotní sestry jsou neuvěřitelně milé, empatické a zároveň velmi profesionální. S lékaři je léčba vždy příjemná, vše srozumitelně vysvětlí a člověk se u nich cítí v dobrých rukou. Děkuji celému týmu za skvělou péči.”
“Pokus se chcete cítit jako u lékaře, kterého zajímáte, vřele doporučuji. Profesionální přístup, vždy si na Vás udělají čas.”
Zubní klinika v Praze je úžasná zkušenost. S panem MDDr. Gawlasem jsem byla velmi spokojená.
Smile Centrum v Praze je místo, kde mi stres odpadl hned po příchodu na recepci. Ujala se mě velmi energická a milá sestřička.
“Pan MDDr. Brindza je naprosto skvělý! Ošetřil dceru po úrazu, kdy během chvilky přijel do ordinace v sobotu večer. Jeho profesionalita a empatie byly obdivuhodné. Dceru i mne dokázal uklidnit a ošetřit s velkou trpělivostí a pečlivostí. Jsme opravdu rádi za jeho skvělou práci. Velké díky za péči a osobní přístup! A sestřička paní Monika je úplné zlato. Jsme v jejich péči celá rodina již několik let. Jsem s jejich službami naprosto spokojená a všem vřele doporučuji.”
“Velmi příjemná sestřička i paní doktorka. Profesionální přístup a vlídné jednání. Jsem milé překvapena po velmi nepříjemné zkušenosti z jiné ordinaci. Za nás pět hvězdiček”
“Manžel tento týden podstoupil u paní doktorky Stinglové kolonoskopii. Na paní doktorku a sestřičky v ordinaci je 5 hvězdiček opravdu málo - vlídné, empatické a zároveň velmi profesionální. Vyšetření rychlé, bezbolestné a bez komplikací. Vše jasně a srozumitelně vysvětleno. Skutečně vynikající péče!”
“Velice příjemné prostředí, ohleduplné zacházení na odborné úrovni - klient Hamzová M.”
“Ráda bych vyjádřila svou recenzí, velmi kladnou zkušenost a spokojenost, která předčila všechna má očekávání. Již při vstupu do Protonového centra, na Vás dýchne příjemná atmosféra celého zařízení, kdy máte pocit, že vstupujete do lepší kavárny a ne do zdravotnického zařízení. Velkoplošné obrazy na stěnách, spolu s překrásným akváriem, které tvoří značnou dominantu celé recepce, navodí příjemnou náladu a Vy tak aspoň na malou chvíli zapomenete na své problémy a vážné diagnózy. Ráda bych také vyzdvihla flexibilitu a profesionální přístup pracovnic recepce, které zvládají odbavit nápor pacientů tak, aby si nikdo nepřipadal opomíjen. V neposlední řadě patří velké poděkování personálu MR. Vaše empatie, profesionalita a ochota, vše vysvětlit, milé sestřičky, si zaslouží mnohem víc, než poděkování! Samotné vyšetření, proběhlo na moderním zařízení a bez jakýchkoliv komplikací. K mému úžasu, mi během hodiny, přišel do e-mailu popis výsledku vyšetření a já bych tak ráda poděkovala MUDr. Danielu Klikovi. MBA, za neuvěřitelnou rychlost, se kterou výsledek přišel. Velké poděkování patří také vedoucí pracovnici MR, paní Martině Strouhalové, za doporučení a pomoc se zprostředkováním celého vyšetření. V tomto centru, je personál opravdu na svém místě a vřele všem jen doporučuji. Přeji všem, jen mnoho pevného zdraví a spoustu spokojených pacientů. Jana Strejčková”
“Ráda bych moc poděkovala personálu a všem co se o našeho Čika starali. Velké poděkování doktorovi Vysloužilovi za opravdu velkou snahu přijít na to proč můj Čiko ochrnul.Strávili jsme tam dvě hodiny,spousta vyšetřeni. Všichni jsou tam opravdu moc ochotný,krásný přístup jak k lidem tak ke zvířátkům.”
Stomatologie v Praze je místo, kam jsem přišla s akutním problémem o víkendu. Zub začal bolet v pátek večer.
“Kolonoskopie v celkové anestezii na oddělení interny (05/2024). Naprostá spokojenost, veselé, usměvavé a vstřícné sestřičky, profesionální a laskaví lékaři!! Po 10 minutách po nástupu jsem byla přijata na příjmové ambulanci, žádné čekání hodiny. Nádherná zahrada a kantýna s čerstvými dobrotami (dortíky, chlebíčky). VELMI DOPORUČUJI :-).”
“Mohu z celého srdce doporučit MUDr. Ditu Kilijánovou . Je velmi profesionální, milá a vždy skvěle komunikující. Celým těhotenstvím mě provedla s maximální péčí – vše mi trpělivě vysvětlovala, nikdy nespěchala a vždy se zajímala o to, jak se cítím. Obzvlášť oceňuji, jak podrobně mi popsala průběh odběru plodové vody, díky čemuž jsem se cítila klidně a v bezpečí. Paní doktorka je jedna z nejlepších lékařek, u kterých jsem kdy byla. Je empatická, odborně na výši a opravdu jí záleží na pacientech. Doporučuji všem, kdo hledají špičkovou gynekoložku s lidským přístupem.”
“Příjemné prostředí i lidé, profesionální přístup, rychlé jednání. Po telefonické domluvě jsem do této nemocnice jela s úrazem kocoura, někdo mu utrhl ocas. Byla jsem rychle přepojena na p. doktora, který vše srozumitelně, jasně, bez přikrášlování situace vysvětlil a po našem příjezdu okamžitě konal. Kocourek se momentálně zotavuje z vnitřního poranění a pokud vše dobře dopadne počítám s touto nemocnicí a panem doktorem pro amputaci ocásku a další potřebné zákroky.”
“Po 8 návštěvách mohu jen doporučit. Přístup jak doktorky Hůlové, Slotta nebo Matouškové, byl naprosto vynikající, úsměvný a příjemný.”
“Celkově super, hlavně pan doktor MUDr. Vokroj měl skvělý přístup a chápavé jednání.”
“Byla jsem velmi spokojena s péčí v této klinice. Lékaři byli profesionální, ochotní a opravdu pečliví. Celý personál byl milý a vstřícný, cítila jsem se tu v dobrých rukou. Kliniku určitě doporučuji všem, kteří hledají kvalitní a lidský přístup k pacientům.”