Recenze na tohoto ,,doktora,, presne popisuji jeho praci a pristup k pacientum. Jeho lenost a neochota zkoncila trombozou! Uz nikdy vic!
Recenze
-
Katerina Lepsova ★☆☆☆☆
-
Karolína Bartošová ★☆☆☆☆
NEDOPORUČUJI! Pan doktor mi řekl, že je všechno v pořádku a bolesti přejdou za 3 dny, ale po měsíci opravdu velkých bolestí jsem musela navštívit jiného doktora, který řekl, že se noha měla celou dobu léčit, ale neléčila. Pan doktor ani nepozdraví, chová se arogantně a máte pocit, že ho obtěžujete.
-
Andrea Macánková ★☆☆☆☆
Ošetření bez rukavic tržné rány,absolutní neochota a žádná profesionalita vůči pacientovi! Hrozný,už nikdy!!! A nejlépe ještě ordinovat na dálku! Pacient má pocit,že obtěžuje!
-
Tereza Havlova ★☆☆☆☆
Jedna z nejhorších zkušeností u lékaře. Ošetřující lékař nekomunikuje, bez souhlasu a obeznámení o průběhu zákroku koná. Než jsem se stihla zorientovat co se bude dít měla jsem jehlu v koleni, i přes můj křik a neúnosnou bolest pokračoval. Místo pochopení a promluvy přišlo plácnutí přes stehno a pokárání, že nejsem schopna svaly uvolnit. Poté co se mu opakovaně nedařilo punkci kolene provést mi nohu zavázali, opět bez jediného slova a lékař odešel naštvaně z ordinace pryč. Nikdo mi nepomohl ani z lehátka a ani zpět do oblečení a to jsem se nemohla hýbat. Bez vysvětlení jsem dostala žádanku na rentgen, na ten jsem se nedostavila a můj problém jsem nadále řešila jinde. Doporučuji se obrátit na jakéhokoliv jiného lékaře než je tento.
-
Nicoleta Kupcova ★☆☆☆☆
Nejhorší zkušenost. Už nikdy více a doporučuji toho starého pána obcházet obloukem. To, že to neumí s dětmi, ok je to doktor jak pro děti tak dospělé a už má léta. Ale, že 5ti leté dceři ještě uškodí s abscesem, to by mě nenapadlo a s horšími úrazy atp. bych tam opravdu nelezla. Nejen já, ale od ostatních v čekárně se dozvíte, že tam chodíte měsíc úplně zbytečně. Dcera měla absces a 3 týdny jsme docházeli na převazy, kdy jí stále rozřezával absces, každé 3 dny kontrola, jednou lepší podruhé musel řezat a takto každé 3 dny. Dospělo to do bodu, kdy dcera měla horečky, nemohla si ani sednout-doposud z doktorů neměla strach- do této doby, následovala pohotovost, kde jí naštěstí pomohli a jako bonus byl pan doktor na Bulovce velmi empatický. Dceru podržím když je potřeba, nedělám zbytečné ťuťu ňuňu, ale tohle bylo moc i na mě když se pan doktor Mikula vztekal, že stále brečela a nedržela. NEDOPORUČUJI. Dcera má trauma a jizva bude prý pěkná.
-
Jana Mejstříková ★☆☆☆☆
Před Vánoci 2023 se mi na zápěstí vytvořila veliká "hrča", samotná boule nebolela, zápěstí ano, hybnost omezená. Překvapilo mě v čekárně před ambulancí, že co člověk - to 5 minut v ambulanci a odchází, na to, že jsem byla asi 20tá, tak jsem byla za hodinu a půl na řadě. Za stolem v ambulanci seděl zjevně velice zkušený lékař, už asi něco ve své praxi zažil. Do této chvíle jsem lékaře vnímala jako polobohy. Sestra velice milá. Posadila jsem se k lékaři a ukazuju mu bouli na zápěstí, říkám, mu, že mě bolí zápěstí. Taky mu sděluju, že jsem toho měla před Vánoci mnoho, nákupy, pečení, dárky, v práci je moje práce u počítače a právě pravou rukou držím myšku, je stále v tenzi. Doktor se mi dívá na zápěstí a říká: "to je ganglion". Já jako laik určitě vím, co to je. "Chcete to vysát?" Já mu odpovídám, že asi jo, když se na to ptá. Doktor říká:"Chcete si jít lehnout?" Tato otázka mě dostala, protože jako laik nevím, jestli jako hospitalizace, když mi to bude vysávat, nebo lehnout si na kanape. "No tak lehnete si, jako jestli omdlíváte??"říká doktor. Odpovídám,že neomdlívám, jehly mi nevadí, sama mám RSku a píchám si obden. Vzal širokou jehlu, vrazil je mi do té boule. V tu chvíli jsem myslela, že omdlím, přestala jsem vidět vnímat. Přiletěla sestra, zamáčkla mi díru po vytažené jehle, která byla PLNÁ KRVE! Ne čiré kapaliny, ale krve! Doktor mi sděluje, že pokud se mi to objeví znovu, mám přijít. Nikdy! Nikdy! Přišla jsem do suterénu polikliniky, přepadla mě slabost, nohy se mi rozklepaly, polil mě studený pot, musela jsem si lehnout na lavici. Volám manželovi, že je mi zle a zjišťuju, že koktám a nemohu mluvit. Adrenalin od šílené bolesti se začal ozývat. Nechala jsem to být, rána se hojila, ale bouli do druhého dne jsem měla znovu. Smířila jsem se s tím, že bouli budu mít, zápěstí mám po 5ti měsících nepohyblivé, bolestivé stále, ale o strašném zážitku už mohu alespoň mluvit. Nicméně co čert nechtěl, po čtyřech měsících mi nateklo pravé rameno, zánět. Stejná ruka. Šla jsem jinam. K řezníkovi už nikdy. Pan jiný doktor mi udělal RTG ramene, zjistil kalcifikaci, ale zároveň mu říkám o tom zápěstí, že už jsem teda s tím u lékaře byla. Trochu se zasmál, že tohle rozhodně není ganglion. Po vyléčení zánětu mě čeká návštěva ortopedie, čekací doba 4 měsíce. Od Vánoc a to je začátek května, nemohu tedy vykonávat plně svoji práci diletantským přístupem tohodle "doktora". Přitom stačí jen rázová vlna, že? My obyčejní lidé, kdybychom trochu negooglili, tak se nevyléčíme. Stále z toho mám trauma. Zkuste si do otoku, kde je zánět vrazit jehlu a vysát to tam. Raději rodit každý den!
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa MUDr. Jiří Mikula, Chirurgie?
MUDr. Jiří Mikula, Chirurgie se nachází na adrese Gen. Janouška 902/17, 190 00 Praha 9-Černý Most, Česko
Jaké je telefonní číslo MUDr. Jiří Mikula, Chirurgie?
Můžete kontaktovat MUDr. Jiří Mikula, Chirurgie na čísle +420 281 914 276
Jak se dostanu k MUDr. Jiří Mikula, Chirurgie?
Trasu k MUDr. Jiří Mikula, Chirurgie najdete zde odkaz