Přehled katalogu
- 318 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 93% S recenzemi
- 41% S fotografiemi
Nalezeno 318 výsledků
Procházejte ústní chirurg v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 318 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 13,999 recenzí a hodnocení.
“Se zubaři nemám moc dobré zkušenosti. Ale tady to opravdu vylepšili. Super přístup, milá paní recepční, sestřička i pan doktor. Děkuji a doporučuji”
“Skvělý přístup od recepce až po ordinaci. Zároveň kvalitně odvedená práce. Tady se ústní hygiena fakt nefláká!”
“S ordinací jsem byla naprosto spokojena. Potřebovala jsem akutně ošetření zubu. Lékař mě poskytl nejenom ošetření ale i rozšířenou konzultaci. Neprodleně jsem se k němu zaregistrovala. Profesionální přístup, příjemné čisté prostředí, vysoká kvalita poskytovaných služeb. Doporučuji.”
“Děkujeme stomatologické klinice Lazurit za dokonalou péči o zuby pro celou naší rodinu, profesionální a milý přístup. Děkujeme, Kynclovi”
“Vystřídala jsem za svůj život asi 15 zubařů a poprvé z někoho cítím, že je opravdu dobrý zubař a rozumí své práci na 100%. Určitě doporučuji.”
“Návštěva ve zdejším pracovišti byla příjemná, pan doktor velmi milý, vstřícný chápající, netrvá na tabulkových postupech, otevřený novinkám. Dlouho jsem nebyl z návštěvy zubního lékaře tak potěšen”
“Byl jsem na trhání zubu u pana doktora a musím říct, že to proběhlo naprosto perfektně. Pan doktor je velmi šikovný, vše vysvětlil a zákrok byl rychlý a bezbolestný. Velké poděkování patří i sestřičce za její milý a profesionální přístup. Skvělý tým, mohu jen doporučit!”
“Po špatné zkušenosti u předchozího zubaře/zubařů z kliniky ve Vršovicích, jsem velmi spokojená. Profesionální a velmi milí přístup celého personálu, paní doktorka mi vše detailně vysvětlila i při zákroku popisovala co bude dělat a zda je pro mě vše OK. Cena v porovnání s předchozí klinikou je lepší a přístup a péče nesrovnatelně kvalitnější!”
“Skutečně celková spokojenost od recepce přes odbornost, vhodné termíny. Děkuji.”
“Nejlepší pan doktor, všechny úkony jsou zcela bezbolestné - několikrát jsem i usla. Příjemná sestřička, příjemné prostředí. Dostala jsem tam i muže, který měl ze zubařů vždycky strach. Největší spokojenost! Děkujeme :-)”
The Clinic v Praze je místo, kde jsem bojovala s osmičkami. Také s velkým strachem z jakýchkoli zákroků.
PREVENT Dental Care v Praze je místo, kde je paní doktorka skvělá. Přístup k dětem je ohromný.
“Profesionální a empatický příístup a dokonalý servis. Navšťěvuji tuto ordinaci dlouhá léta a jsem naprosto spokojen. Mohu jen doporučit.”
“Neřekl jsem ani B a byl jsem bez zubu.Pan zubař je šikovný a bylo to bezbolestné.Doporučuji.”
“velice zkušený sympatický a ochotný lékař vše vyřeší k naprosté spokojenosti pacienta :) Jindřich Vanc”
“Skvělý přístup,ochotná a velice milá recepční a doktorka Kindl?Anděl na zemi,moc šikovná a velice pečlivá,za mě jasných 5 hvězdiček”
“K pani zubarce Kockove chodim i s obema malymi detmi. Vzdy nam vse vysvetli a zduvodni. Kladne hodnotim i moderni vybaveni ordinace, napr. na rentgeny neni nutne dochazet na jine misto. K detem je mila, mluvi na ne a ani si nevsimnou, ze probehl nejaky zakrok. I pres to, ze oba synove uz maji zkusenost s trhanim zubu pod anestezii, k pani zubarce se neboji. Mala pozornost za statecnost je vzdycky potesi. Jsme moc spokojeni. Dekujeme.”
“Velmi kvalitní lékařka i zdravotní sestra super děvčata .Jsem velmi nad míru spokojen.Václav.Dubský Hodonín”
“Dnes jsem absolvoval u pana MDDr. Bíska svou první extrakci osmičky. Dlouho jsem byl nervózní. Večer předtím jsem pomalu nemohl usnout nervozitou, ale vše bylo naprosto zbytečné. Pan doktor byl naprosto úžasný. Vše vysvětlil, během zákroku se stále ptal, jak se cítím, vše popisoval. Postupně říkal kolik toho ještě zbývá, za jak dlouho budeme končit. Celkově moc příjemné prostředí. Na závěr mohu říct že stres rozhodně neúměrný zážitku. S trochou nadsázky ve finále příjemný a zatím nejzajímavější lékařský zážitek. Pokud vás zde čeká extrakce první osmičky, tak se opravdu nemáte čeho bát. Dávám 5/5. Kdyby šlo tak i více!”
“Souhlasím se všemi kladným recenzemi, a přidávám jednu zápornou. Ještě jsem se ani jednou nedovolal na telefon! Je to úmysl nebo náhoda? Po 10 minutách: Podařilo se navázat spojení - formou zaslání SMS.”
“Precizní a včasné ošetření, brzy po nahlášení problému v dutině ústní.”
“Perfektní péče a příjemná sestřička. Jsme spokojeni celá rodina.”
“Pan Pojhanmanesh je úžasný člověk a lékař v jedné osobě. Zcela mě zbavil strachu ze zubaře tak, že se k němu skoro těším na další návštěvu. Všechny zákroky byly absolutně bezbolestné a precizně udělané.”
“Velmi dobrý přístup k dětem. Snad se dcera konečně přestane bát zubařů. Dekuji.”
“Dnes jsem byl poprvé u p. Nováka a jsem nadšený, opravdu se vám snaží pomoci a snaží se svou práci odvést co nejlépe, celkově skvělý přístup.”
“Rádi bychom touto cestou poděkovali panu doktoru Peškovi za vynikající a příkladnou péči, kterou zahrnuje celou naši rodinu poslední cca 4 roky. Stav našeho chrupu se zlepšil tak výrazně, že to významně ovlivnilo kvalitu našeho života ve velmi pozitivním slova smyslu. Srovnáváme-li péči našeho předchozího dentisty z nejmenované střediskové obce v jižních Čechách a péči pana doktora Peška, je rozdíl tak propastný, že se těžko hledají slova. Zároveň však vyvstávají slzy vzteku, že jsme jeho služeb nevyhledali již dříve. Mezi léčbou zaříkáváním a profesionální aplikací nejmodernějších lékařských metod a materiálů jsou nůžky rozevřené stejně, jako mezi londýnským hostelem bez dveří u toalet a hotelem Tichota z Hrabalova románu Obsluhoval jsem anglického krále... Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů do budoucna!”
“Paní zubařka skvělá, jak přístupem v jednání, tak při dlouhém náročném zákroku, bez bolesti .. úplně nová technologie léčení nee jak ty starý zubařky na poliklinice, ty neléčí, jen blombuji a trhaj a ani na to nemaj sílu ..”
“nejlepší zubní klinika v oblasti, velmi profesionální personál, snadná komunikace v angličtině, dostalo pohotovostní ošetření v počtu hodin, určitě se vrátím a doporučuji všem ostatním”
“Kliniku mohu jen doporučit. Sestřička i paní doktorka jsou na správném místě. Vždycky jsou hodné, milé a příjemné. Naprosto profesionální a dokonalý vztah k dětem.”
“Chtela bych moc podekovat teamu na stomatochirurgii na Homolce. Vsichni byli moc mily, vrely a s lidskym pristupem. Byla jsem na zakroku se osmickou a vse probehlo tak hladce! A opravdu velmi jsem ocenila tasticku s navodem na rekonvalescenci, Aulinem a ledovaci kapsickou! Za me 10/10 a spickova pece!”