Přehled katalogu
- 318 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 93% S recenzemi
- 41% S fotografiemi
Nalezeno 318 výsledků
Procházejte ústní chirurg v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 318 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 13,999 recenzí a hodnocení.
“Pan doktor Pivoňka je velmi ochotný a šikovný. Vše vysvětlí a poradí. To samé platí i o sestrách.”
“Pan doktor je empatický, příjemný a profesionální. Zákrok byl vždy v lokální anestezii a zatím vždy jsme našli cestu k vyřešení problému. Přestávám se bát zubaře. Příjemný personál i prostředí.”
“Neznám bolest, neznám problém. Pan doktor i sestřička vždy ochotni a s profesionálním přístupem.”
“Paní zubařka i sestra jsou vždy moc ochotný a se vším vyjdou vstříc. Jsme moc rádi že nás mají v péči zrovna oni.”
“Jsem ráda, že jsme po dlouhém hledání narazili na tuto stomatologii. Chodíme sem celá rodina, včetně dvou malých dětí (4r,2r) a musím velice pochválit paní zubařku i její asistentku za naprosto úžasný přístup k dětem. Dceři (4r) opravovala kaz a díky tomu, jak skvěle s dcerou pracovala, tak ošetření proběhlo naprosto v klidu. Dále jsem ráda, že mi pan doktor Doležal pomohl od panického strachu z extrakce zubu moudrosti. Vyhýbala jsem se tomu několik let, teď už vím, že zbytečně. Pan doktor zákrok provedl velice rychle, před extrakcí zkoušel citlivost, abych opravdu necítila žádnou bolest. Než jsem se rozkoukala, zub byl venku. A v neposlední řadě musím pochválit i slečnu na recepci, která je velice milá a nápomocná.”
“JEDNO OBROVSKÉ DĚKUJI!!!! Že mě zachránili a za skvělý přístup. To, že někomu opravdu záleží, aby byl člověk vpořádku a bez bolesti. Přišla jsem v pondělí s akutním případem a dnes jsem po zákroku a vyřešená, s naplánovaným dalším zdokonalováním stavu! Kéž by bylo více takových klinik, s takovým přístupem i v jiných oborech… DÍKY!”
“Nejlepší zubař, doktor Rudolf Teichmann. Velmi dobré konzultace. V Horním Rakousku jsem nikdy neměl tak dobrého zubaře. Žádná bolest ani problémy po čtyřech korunových ošetřeních. Cena je ve srovnání s Rakouskem velmi přijatelná.”
“Lepší přístup jsme s manželkou nezažili super super”
“Velice profesionální přístup. Obdivuji systém objednání, vždy jsem přesně na čas v ordinaci a nebo ještě před časem objednání. Profi pracoviště, paní doktorka je moc příjemná a vždy všechno dokonale vysvětlí.”
“Velice lidský a profesionální přístup. Pan doktor má na vás dostatek času, vše vysvětlit a shrnout možnosti, což se mi u konkurence nedostalo. Děkuji✓”
“Paní zubařka má profesionální, citlivý přístup. S výsledkem její práce jsem maximálně spokojená.”
“naprosto úžasný přístup a profesionalita”
“Moderní vybavení kliniky a perfektní přístup k pacientovi. Veškeré zákroky vysvětlí a i kvalitně provedou.”
“Byl jsem dnes na opravě tří kazů a dentální hygieně a musím říct, že tohle byl nejlepší zubařský zážitek, jaký jsem kdy měl. Zákrok byl absolutně bezbolestný, vše probíhalo v klidu, profesionálně a s lidským přístupem. Paní doktorka všechno srozumitelně vysvětlila, žádný stres, žádný spěch. Velké plus je i to, že jak paní doktorka, tak sestřička jsou velmi milé, empatické a příjemné, což udělá obrovský rozdíl hlavně pro lidi, kteří mají ze zubaře strach. Mám za sebou zkušenosti z více ordinací a tohle je o několik tříd výš – přístupem i samotným provedením. Poprvé v životě můžu říct, že se na další návštěvu u zubaře vlastně těším. Pokud někdo hledá opravdu kvalitní a bezbolestnou péči, mohu jedině doporučit. Kdyby to šlo tak dám 6 hvězd.”
“Pan doktor velmi ochotný a jemný”
“Jsem moc rád, že jsem v péči dr. Kasala a jeho týmu. Nejenom, že jsou úžasní profesionálové, ale lidský přístup - ten je zde výborný. Excelentní vybavení, léčebné metody. Díky, že mohu být Vaším pacientem.”
“Dobrý den, chci všem doporučit malý bufet, který je uvnitř na poliklinice. Paní tam má samé dobré věci. Chléb od Sebery, chlebíčky, zákusky, poháry, sekanou z Pernarce a mnoho dalšího. Navíc je moc milá. Zboží vždy čerstvé!”
“Šlo to lépe než, jsem čekala, zbytečně jsem se obávala. Pan doktor ví co dělá. Až budu znova potřebovat vyndat zub nebo implantát, jedině sem.”
“Z přístupu pana doktora jsem nadšen, milý, vstřícný, empatický, proste člověk na svém místě.”
“Chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi za vynikající přístup při léčení mého manžela.”
“Příjemné zacházení s pacientku a odborného vyšetření, opravdu odpoví na veškeré vaše dotazy které se Vás týkáji.”
“Velmi ochotná zubařka, vždy nadmíru spokojen.”