Přehled katalogu
- 235 Firmy celkem
- 3.8 Průměrné hodnocení
- 95% S recenzemi
- 50% S fotografiemi
Nalezeno 235 výsledků
Procházejte ošetřovatelství v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 235 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 3.8/5 na základě 240,337 recenzí a hodnocení.
“Návštěvu ji pravidelně, příjemná obsluha a velký výběr”
“Široký sortiment, časté slevy, ochotný personál, čistota, rychlá obsluha u pokladen, možnost parkování.”
“Dnes 2.11. jsem byl s nákupem velmi spokojen. Byl jsem zde poprvé a tak příjemné prodavače jsem dlouho nezažil. Nejdříve mi pan pomohl najít a následně vybrat bezlepkové těstoviny. Při platbě u cernovlase slečny jsem měl potíže s aplikací Albert, ale po přivolání nadřízeného, pan vše rychle vyřešil a vše proběhlo bez problémů. Slečna a pan nadřízený byli velmi příjemní. Chválím. Určitě se sem vrátím.”
“Bydlím v okolí, často nakupuji večer a personál je vždy příjemný! Dneska byla usměvavá slečna. Sortiment splňuje vše co je potřebuji v obchůdku tahle večer po cestě domů. Je otevřeno do 23.”
“Příjemný personal, velmi hezké vnitřní i vnější prostředí (zahrada, altánek, živá zvířata), skvělé jídlo (na výběr z více druhů jídla). Poslední fáze stáří není pěkná, ale v tomto zařízení vám ji maximálně zpříjemní.”
“Naprosto skvělá slečna u obsluhy, děkuji!”
“Ceny jsou závratné, ale přece nebudu půl dne objíždět kvůli jedné věci celou šestku”
“Super místo ke klidnému nákupu, rád se sem vracím. Díky lidem který za tím stojí. Palec nahoru!”
Zubní centrum v Praze je místo, kde jsem již podruhé navštívila dentální hygienu. Byla jsem moc spokojená.
“Strávil jsem zde měsíc; přivezli mne v takovém stavu, že jsem se při první velké vizitě po týdnu pochlubil primáři tím, že už si umím sednout na posteli bez pomoci (vstát jsem ještě nemohl a mluvilo se mi ztěžka). Byl jsem na přízemí, v pokojích po dvou pacientech. Všude pečlivá čistota. Chování všech sestřiček, se kterými jsem se setkal, bylo naprosto profesionální a přitom, každá po svém způsobu, byla milá a vlídná, jak to šlo. (Škoda, že nenosí štítky se jmény, poděkoval bych jim individuálně.) Teď, po dalším měsíci doma se zdravotní pomocí (přebalování rány po růži na noze), chodím doma s chodítkem i bez a připravuji se na cestu s chodítkem venku, na blízký nákup, pak i po Praze; bezbariérových vozidel je v MHD dostatek. Srdečně děkuji za vše.”
“Potřeboval jsem nějaké prášky, rychle jsme vyřešili a obsluha byla milá, znalá a vstřícná. Moc děkuji.”
“Dobrý malý obchod, když potřebujete něco rychle nakoupit”
“mám to tam ráda. Zaměstnanci ok, (slušní, vždy popřejí pěkný den) prostředí trochu starší, ale má to ATMOŠKU. Žádný bílý světlo, fronty, apod. Nikdy jsem nezažila prázdný regály. Vždy vše pěkně narovnané. V klidu si nakoupíš a jdeš si po svým. Ideál”
“Pravidelně si vyzvedávám své léky v této provozovně lékárny Benu. Velmi příjemný a vstřícný personál. Že moment. nejsou v lékárně některé léky beru jako samozřejmost s ohledem na stá-vající lékovou situace u nás. Ale cením si ochotu a snahu vyjít pacientovi vždy vstříc a co nejdříve jeho požadavky na potřebné léky uspokojit.”
“Moc vstřícný personál.Skvěle mi poradili vhodná léčiva pro mou těhotnou partnerku, kterou trápí růst zubů moudrosti. Profesionální a empatický přístup.”
“Vyhovující granule, ale často vyprodané Skvělé polévky a hotovky”
“Pro mě nejlepší síť lékáren. Obzvlášť tato. Vždy ochotni,vstřícný a usměvavý ...”
“Nerozumím těm negativním recenzím, chodím sem pravidelně a nikdy nebyl s ničím problém. Magistry a magistři vždy milí, ochotní a příjemní, se vším dobře poradí, při výpadku léku hned nabídnou alternativu.”
“Perfektní přístup a péče. Recepce, sestřičky i lékaři. Doporučuji.”
“Ráda sem chodím hlavně ráno na čerstvé pečivo s kávou. Na prodejně je čisto, obsluha příjemná, hlavně jsem ráda, že zde nakoupím bez čekání ve frontě. :)”
“Ještě před rokem bych si tam NIKDY nenakoupila. Naprosto strašný krám, bylo vidět že frencizant absolutně nezvládá svou práci, strašná špína všude, zboží pohazene v regálech a hodně malý výběr, vysoké ceny, feťáci. Nyní je to ovšem úplně jiný krám. Nejen že je všude čisto, regály jako podle pravitka, narvane zbožím co hrdlo ráčí, vždycky mě překvapí co všechno mají, pečivo je vždy čerstvé a sbíhají se vám na něj sliny a personál je slušný a velice ochotný, dokonce i klientela když tam přijdu se mi zdá jiná, žádní bezdomovci na zábradlí co bylo před obchodem. Jako by se to celé úplně proměnilo. Bydlím kousek tak to velice oceňuji, dřív bych tam ani ja ani nikdo z me rodiny nešel. DEKUJI.”