Přehled katalogu
- 235 Firmy celkem
- 3.8 Průměrné hodnocení
- 95% S recenzemi
- 50% S fotografiemi
Nalezeno 235 výsledků
Procházejte ošetřovatelství v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 235 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 3.8/5 na základě 240,337 recenzí a hodnocení.
“Snažil jsem se vyřešit problémy s dokumentací pro nostrifikaci svého vzdělání. Na jiných místech jsem to měl opravdu těžké. Ale jsem rád, že jsem potkal tady MUDr. Jiřího Lešovského, byl super milý a moc mi pomohl, přestože to vůbec nemusel dělat, nevím, co bych bez jeho pomoci dělal, přesně mi řekl, co mám dělat a kam jít. Jsem moc rád, že jsou takoví lidé. ”
“Bezbariérový přístup, Paní doktorka a sestřičky úžasné,nejen přístupem, ale i vším, veliké Díky”
“Novy velky a prehledny obchod na Stodulkach.”
“Ráda bych pochválila sestřičku Veroniku, která mi brala krev. Byla velmi profesionální, milá a empatická, díky čemuž celý odběr proběhl naprosto hladce a bez stresu. Její přístup byl lidský a citlivý, což opravdu oceňuji. Taky chválím celý personál za super přístup :)”
“Skvělé paní magistry :), velmi příjemné prostředí”
“Čisté prostředí, profesionální přístup, s individuálním plánem pro každého klienta”
“Všem zaměstnancům Pitkovic patří velký dík. Péče o klienty je mnohdy velmi náročná fyzicky, ale hlavně psychicky. Při každé návštěvě je vidět, že je o klienty velmi dobře postaráno. Mají každý den bohatý program, jezdí na výlety, chodí na procházky, hrají různé hry podporující paměť. Určitě mohu toto zařízení doporučit.”
“V zařízení občas pomáhám v kontextu pandemie covidu-19 a můžu říct, že vedení i pracovníci jsou skvělí a že se mi zdá, že je o klienty moc hezky postaráno. Je zde i skvělá kavárna :)”
“Sice maji krabičkou otvírací dobu, ale paní byla milá, pomohla mi i s dokumenty k vrácením věcem, tak vše proběhlo super rychle”
“K Sestřičkám jsme přešli z jiné domácí péče a jsme maximálně spokojení. Domluva s vrchní super. Péče výborná. A nepodvádí. Doporučuji”
“Já tam jsem velmi spokojen,příjemné prostředí,obsluhovala mě vždy paní magistra,sympatická,ochotná.Měli všechno zboží,doporučuji.”