Přehled katalogu
- 65 Firmy celkem
- 3.6 Průměrné hodnocení
- 89% S recenzemi
- 40% S fotografiemi
Nalezeno 65 výsledků
Procházejte ošetřovatelství v Ústeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 65 výsledků v Ústeckém kraji. Průměrné hodnocení 3.6/5 na základě 24,718 recenzí a hodnocení.
“Krásné místo i služby pro seniory, určitě doporucuji.”
“27 let naší rodině pomáhá paní doktorka MUDr. Eva Hlaváčková, vždy s milou tváří, ochotně a svědomitě, od bolesti pomůže. Její přístup je vzorem pro ostatní zdravotní pracovníky, tohoto zařízení,též zaslouží pochvalu. Jen tak dál..... Moc děkuje J. Zezulova”
“Velký dík celému týmu Neurologie A Nemocnice Most, který se profesionálně a velmi lidsky postaral o maminku. Zvláště bych chtěla poděkovat panu doktorovi Shuranovovi, který ji i přes nepříznivou diagnózu komplexně a velmi rychle připravil k dalšímu specialistovi, včetně zajištění termínu v řádu několika dnů. Mockrát Vám všem děkuji. Mirka Klárová”
“Cťěla bych moc poděkovat lékařům a sestram ARO chomutovske nemocnice, kde jsem byla koncem září hospitalizovana děkuji za úžasný přístup k pacientům za jejich vlidna slova a úsměv Přeji krásné svátky vánoční a do noveho roku přeji všem zdravi,štěstí, pohodu a lásku”
“O babičku se tu starají dobře. Jídlo jí chutná a sestřičky jsou prý ochotné. Postele jsou dřevěné, polohovací a jsou celkem nové. Má hezký výhled na parčík. Dají se tu koupit nějaké časopisy a drobné dárečky a v dalším obchůdku se dá pořídit něco dobrého na zub. Mohlo by tu být víc míst na parkování.”
“Malé, soukromé zařízení s příjemnou rodinnou atmosférou. Hodné a ochotné pečovatelky. Mamka s odchodem do Domova nesouhlasila, ale nyní je samý úsměv. Mnohem více komunikuje, dobře jí a je tady ráda. To je moje zkušenost za dva roky jejího pobytu.”
“Krásný večer při svíčkách,moc děkujeme za pozvání Bylo to nádherný , krásná atmosféra,moc dobré jídlo a milá obsluha . Babička je u vás spokojená S pozdravem Emily Brůžová”
“Paní Dragounovou, navštěvuji už více ,jak 10let- kdy mi tenkrát ,vlastně zachránila.Jsem jí věrná dodnes.Je skvělá a vždy pomůže .Jsem ráda, že zrovna v Lounech, máme tu nejlepší fyzioterapeutku.”
“Ochotný a profesionální personál,dobrá nabídka zboží a možnost vybrat si sám při vstupu do lékárny.”
“Mám zde v domově maminu a musím říct, že je o ní dobře postaráno. Děkuji všem, co zde pracují”
“Příjemný personál na recepci. Na ultrazvuku prsou příjemná sestřička i paní doktorka.”
“Solidní výběr základního nejen potravinového sortimentu, přehledně uspořádaný a čistý obchod, jednoduché samoobslužné pokladny”
“V obchodě je všechno přehledné, výborná pekárna, a skvělý pult na maso. Docela slušný výběr biovýrobků. Velký výběr jídel teplého pultu, kuře krásně opečené.”
“Karla Kolertová, Dis. - velmi ochotna pani, ktera ma trpelivost sdelit vse, co by mohlo pomoci, i kdyz se to ani jejich sluzeb netyka. Skvely, mily a pozorny pristup ke klientum.”
“Všechno zlé je pro něco dobré - a tak mě hrozící vyvolávaný porod zavál k Lucce. Datum potenciálního vyvolávání mi oznámili asi osm dní předem a já ihned začala dělat vše možné i nemožné, ale pořád nic. Byl už pátek a já se měla dostavit do porodnice v pondělí. Byla jsem už nervózní a zoufalá, protože jsem si přála co nejpřirozenější porod a s vyvoláváním jsem nebyla smířená. Začala jsem brouzdat po FB skupinách a narazila na Lucku. Telefonicky jsme se spojily a hned v sobotu večer si na mě udělala čas. Navrhla, že mi udělá masáž, kde mi promasíruje reflexní body a spojí to i s kranio. Lucka mi také dala plno rad k porodu a odjížděla jsem navíc s bylinnou napářkou a směsí do vany, které jsem ještě v sobotu udělala. Řekla mi, že v neděli nebo pondělí porodím. Domů jsme dorazili někdy v devět večer, já si dala vanu s bylinkami a pak jsme si pustili film. K tomu jsem si připravila napářku a potom mi přítel mačkal reflexní body na noze a já sobě na ruce. A najednou asi v jedenáct nebo ve dvanáct přišly první kontrakce! Malý byl, jak Lucka vycítila, v neděli odpoledne na světě.☺️ To ale nebyla jediná situace, ve které mu Lucka pomohla. Následovaly problémy s kojením, uspáváním malého atd. atd. Vždy jsem se na Lucku mohla obrátit a ona mi moc ochotně pomohla. Za mě je Lucka člověk na správném místě. A co považuji za její největší přidanou hodnotu? To, jak umí pracovat s hlavou člověka. Vždy se mě snažila hodit do pohody a vrátit k mé intuici. Jakoby věděla, co přesně potřebuji slyšet. Moc děkuji za vše.❤️”
“Mohu vřele doporučit fyzioterapii s velkým přesahem. Ať už jde o gynekologickou fyzioterapii (stavy po porodu, pánevní dno i diastáza), po operaci či jiných problémech s různými blokádami. K paní Martine chodím od roku 2024 a jako fyzioterapeutka je profesionál na svém místě, umí skvěle pomoci a v případě potřeby nasměrovat dál.”
“Nejlepší supermarket v Lounech, jezdíme sem pravidelně nakupovat”
“Prodejna dobrá a odstraňte příspěvek od Zdh Dhdh napsal nevhodný příspěvek na keberšikanu”
“Dotaz: Prosím Vás, pečete i v sobotu ty dobré koláčky s tvarohem a ovocem nahoře za 29,90 Kč? Předem děkuji za odpověď. Milena”
“Miluji tento obchod. Levné produkty a slevy každý den. Neplýtvá se zde ovocem,zeleninou ale ani pečivem.Vždy když. Něco potřebuji tak Billa je obchod na který se mohu spolehnout. Mají zde dobré výrobky Clever a hodně velký výběr levné zeleniny a ovoce . Pečivo bylo vždy křupavé a lahodné! Dobrý výběr muziky. Také jsou zde tvz. Tašky za 50 Kč s ovocem a zeleninou aby se neplýtvalo jídlem! Taška má většinou 3-4 Kg. Doporučuji!!”
“Byl jsem dnes v Bille jako stálý zákazník ve 12.15 a byla otevřena kasa hned u vstupu a pak ještě jedna a chtěl bych poděkovat oběma slečnám na kase a perfektní přístup a SAMOLEPKY PRO DĚTI.”
“Možnost bezbariérového parkování, zúžená nabídka teplých jídel, výhoda vlastních produktů, doporučuji vyhledávat ve slevách, popřípadě si zajistit věrnostní kartu.”
“Profesionální přístup, vždy dobře poradí.”
“Albert je pro mě nejlepši všechno čerstvé vonavé pečivo a prijemný prodavačky.jsem moc spokojena.děkuji všem.”
“Tesco v Mostě je fajn pro rychlé i velké nákupy, vše je tu přehledně srovnané a oceňuji hlavně široké uličky. Rozdíly v cenách s členskou kartou jsou tu ale zásadní, tak na to pozor. Pokud svou kartu zrovna nemáte v aplikaci nebo v peněžence, mrkněte na můj tip na přiložené fotce u recenze. U pokladny vám to ušetří dost peněz, což se vždycky hodí. Celkově spokojenost a doporučuji!”