Přehled katalogu
- 104 Firmy celkem
- 3.7 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 41% S fotografiemi
Nalezeno 104 výsledků
Procházejte lékař pohotovosti v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 104 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 3.7/5 na základě 19,638 recenzí a hodnocení.
“V poliklinice jsem našla úžasnou lékařku paní Hochmutovou. Je trpělivá, vysvětlující a lidská. Vřele doporučuji všem ženám.”
“Dnes, 24. listopadu, jsem doprovázel svou skupinu studentů ze Španělska, když se jednomu z nich udělalo špatně. Měli jsme veškerou potřebnou lékařskou pomoc od skupiny 3 profesionálů, kteří byli nejen velmi efektivní (profesionálně řečeno), ale také velmi laskaví. DĚKUJU!”
“Hodnotím jen stavbu, nikoliv instituci, jako návštěvník během akce Open House. Ve stavbě je zachovalá secesní zasedací místnost s výzdobou z dlaždic, vitrážemi a jednou ze tří zhotovení fontány Žena na prameni. Malá, ale milá památka.”
“Přijeli jsme v 1 ráno s akutní bolestí v krku a mírným strachem, že personál vzbudíme a budou na nás nepříjemní. Pan Hoffman nás ale bez problému přijal a dokonce i vtipkoval. Děkujeme, vážíme si profesionálního přístupu.”
“Na této poliklinice jsem byl jiz několikrát na odborném vyšetření a vždy v pohodě.Rychlé objednání a minimální čekání.Ochotný personál a lékaři.”
“Veskera komunikace o zakroku, cene a pooperacni peci byla rychla a srozumitelna. Zustal jsem na klinice ubytovan po operaci za privetivou cenu. Team byl pratelsky a prace pana doktora i sestricek profesionalni. Jsem 7 mesicu po zakroku a s vysledkem jsem spokojen, i kdyz konecny vzhled je viditelny az po uplynuti 12-15 mesicu.”
“Dne 9. 9. 2025 ve 3 hodiny ráno jsem byla ošetřena na chirurgické pohotovosti VFN. Chtěla bych moc poděkovat hlavně zdravotnímu bratrovi, který se o mě staral. Jeho přístup byl lidský, klidný a empatický. Přišla jsem v šoku z úrazu (přišla jsem o kus bříška na prstu) a on mě nejen profesionálně ošetřil, ale také podpořil, uklidnil a vše mi srozumitelně vysvětlil. Velmi si cením jeho ochoty, empatie a trpělivosti – díky němu jsem měla pocit, že jsem v dobrých rukou. Pan doktor se věnoval spíše dokumentaci, takže hlavní péče byla opravdu na zdravotním bratrovi, kterému tímto vyjadřuji velký dík. Je skvělé vědět, že na chirurgii stále pracují lidé, kteří mají nejen odbornost, ale i lidskost.”
“Moje zkušenost z ošetřením mého přítele na pohotovosti Plicní kliniky . Včera večer, v neděli, sestřičky neuvěřitelně milé, ochotné a vstřícné. Ano, byli jsme tam 3 hodiny, ale vše běželo jako na drátkách. Krevní odběry, infuze, rentgen. Proto bych chtěla moc poděkovat paní doktorce a sestřičkám za jejich práci, empatický přístup a ochotu. Alena”
“Profesionální pomoc, doktoři, sestřičky a záchranáři tu dělají maximum i přes nic moc pracovní podmínky. Potřeboval jsem výplach plic, hned mi pan doktor/ bratr (nevím) dal kyslík.”
“Den před Štědrým dnem jsem byla přivezena RZS na interní oddělení. Nikdy jsem se nesetkala s tak empatickým a ochotným personálem. Vážím si vaší práce.”
“16.10.2023 záchranáři vozu 213 se příkladně s laskavostí,citem a uklidňujícími slovy o mne,ve věku víc jak 78let vzorně starali až do předání lékaři v Motole- DĚKUJI PÁNOVÉ A SMEKÁM, M.Kroupová”
“Vstupní vyšetření probíhalo nad mé očekávání. Téměř žádné čekání, velmi milé sestřičky i paní doktorka. V ordinaci panovala přívětivá amtosféra.”
“Docházím sem od mala, moc se mi líbí modernizace kliniky, vysoká odbornost lékařů i sester.”
“S klinikou jsem spokojen, rychlý profesionální přístup a co je důležité vidím jako rys. Je to tedy taková továrna ale funguje perfektně. Milý a profesionální personál není co vytknout.”
“Velmi laskavý! Kancelář přestěhovali do jiné budovy. Jděte dolů a najděte zelenou značku „Ordinace“.”
“Včera jsem byla se synkem večer na dětské pohotovosti a musím říct, že velká spokojenost. Pán doktor i sestřička moc milí a měli lidský přístup. K synovi se taky chovali moc hezky. Děkuji”
“Zkušenost již po druhé dobrá. Šla jsem cíleně pro antibiotika na bakteriální angínu. Pan doktor Holub a i sestřička (blondýnka) byli empatičtí a pečlivý. Nikdo přede mnou nebyl, takže jsem během 20 minut odcházela.”
“Návštěva chirurgie, MUDr. Neuvirtová Kateřina. Musím moc pochválit a poděkovat za skvělý, pečlivý a uklidňující přístup paní doktorky i sestřičky.”
“Na očním oddělení jsem byla nadšena vstřícným a ochotným personálem. Vyšetření proběhlo efektivně a s maximální profesionalitou a moc nám pomohlo. Vřele doporučuji všem, kteří hledají kvalitní, odbornou a milou péči”
“Maximalní spokojenost od první konzultace až po pooperační kontrolu byla péče naprosto špičková. Sestřičky a lékaři jsou velmi milí, lidští a vše mi podrobně vysvětlili. Operace proběhla bezbolestně. Velké díky za vaši péči Mirek Balvín , Mělník”
“Několikrát jsem byla na ORL ambulanci se synem, dále nás také čekala hospitalizace a odstranění nosních i krčních mandlí. Syna operoval a dále o něj pečoval převážně doktor Knotek a byli jsme velice spokojení.Neskutečně milý a vstřícný doktor, který vše vysvětlí a přistupuje k vám jako k sobě rovnému. Samozřejmě děkujeme všem ostatním lékařům a sestřičkám. Všichni byli lidé na svém místě, kteří měli cit jednat s malým dítětem (2r.). Děkuji”
“Skvělá zkušenost, sestřičky i doktor MUDr. Klézl super příjemní, profesionální a ochotný, zatím nejlepší zkušenost v nemocnici moc všem děkuji jste skvělí tým který dělá příjemné i nepříjemné a vaše pozitivita je skvělá!”
“Chodím tam už spoustu let a jsem spokojena. Líbí se mi, že spoustu věcí vyřeším přes appku. Sestry jsou milé. Výsledky chodí SMS. Nemůžu si stěžovat.”
“Plicní klinika mě moc překvapila . Všichni prijemni. Mají zájem o pacienta . Již dlouho jsem se nesetkala s tak příjemným jednáním.”
“Ano, zde, z boku budovy 13, nad schody je vchod na ÚRAZOVOU POHOTOVOST, AMBULANCI a PŘÍJEM PACIENTŮ k vyšetření. Na příjmu pacientů se rozdělují nemocní na Urgentní a Trauma amb. Ti co jsou těžší případy, mají hlavu nebo páteř poraněnou, jsou poslání na Urgent a ostatní na Trauma amb. POZOR, děti mají ÚRAZOVOU AMBULANCI na Dětské ambulanci v budově CHIRURGIE. POZOR: Na dospělé úrazové amb. bývá dost plno, čeká se i několik hodin! Na stejném místě je i Ortopedický rentgen, chodba naproti Příjmu.”
“Nečekala jsem, že mě hned vezmou a vyšetří mě. Předchozí zkušenosti na Vinohradské nemocnice byli lehce řečeno nepříjemné, takže byla jsem tento krát hodně překvapena. Na pohotovosti jsem byla kvůli alergické reakce. Obličej byl už dost oteklý. Personál reagoval rychle, všechno co mělo byt udělané bylo udělané. Ihned mi změřili tlak a srdce, vpíchli kapačku a za chvíli už jsem jela domu. Děkuji skvělému týmu! Jen tak dál!”
“24.7.2025 Asi okolo 3h(15:00) mě přijali na Chirurgii a úrazem levého kotníku a palce z Práce, na recepci rychlí přístup a u doktora a sestry dobrý přístup i ošetření. 25.7.2025 V pátek poledne jsem byl na kontrolním vyšetření s kotníkem a palcem přišel jsem okolo 11h a 11:45 jsem přišel na řadu, na recepci mě přijali jak nic, sestra i doktorka v pořádku, skvělý přístup při kontrole i ošetření. Za mě žádný problém s doktory/kami i sestrami. Daleko lepší přístup než mi nabídla v pátek ráno FN Bulovka.”
“Dobrý večer, naše dnešní zkušenost byla tedy naprosto pozitivní. Na pohotovost jsme dorazili 13:30 na dětském nikdo nebyl, ale sestřička akorát psala pauzu slušně jsem se zeptala a poprosila zda by nemohli ošetřit mojí čtyřletou dceru která má teplotu a bolí jí v krku! Okamžitě mě vzala a pani Doktorka byla moc příjemná DĚKUJI MOC!”