Rozhodně nedoporučuji. Pokud hledáte lékaře, který pouze rozdává neschopenky, tak jste na správném místě. Pokud ale očekáváte skutečnou lékařskou péči, připravte se na zklamání. I přes objednaný termín strávíte hodiny v čekárně. Léčba? Na všechno automaticky antibiotika, bez pořádného vyšetření – klidně i na "průjem" . Žádanky, léky nebo další řešení zdravotního stavu? Budete zbytečně posíláni jinam, přičemž lékař se systematicky zbavuje odpovědnosti a přehazuje ji na ostatní. Neprofesionální přístup, nulový zájem o pacienta a ztráta času. Tomuto zařízení se raději vyhněte!!!
Fotografie
Recenze
-
Alexandru Cociorva ★☆☆☆☆
-
Lenka Dlouhá ★☆☆☆☆
Ja jsem v moji ambulanci spokojena ,ale dneska jsem volala,abych se poradila ,protože mi je fakt zle.Chápu ,že je chřipková epidemie a ,že takových telefonátu máte hodně ,ale když jsem sestřičce řekla co mi je a že mě bolí hrozně záda a v oblasti ledvin tak na to konto mi sestřička řekla arogantně no to Vás bolí jen záda no dejte si paralen a ležet. Chápu ,že toho máte hodně ,ale trošku soucitu sama dělám v sociálních službách a vím ,že to není snadné .
-
Rudolf Gabriš ★☆☆☆☆
Amatéři v léčbě. amatéři v komunikaci, amatéři v nabízených službách. Po odchodu od nich mám konečně normálního lékaře, ne bandu nevychovaných neumětelů. Strašný.
-
Aneta Dvorská ★★★★★
Chodím tam už spoustu let a jsem spokojena. Líbí se mi, že spoustu věcí vyřeším přes appku. Sestry jsou milé. Výsledky chodí SMS. Nemůžu si stěžovat.
-
tereza bendová ★☆☆☆☆
bohužel i já se musim přidat k negativní recenzi... když jsem byla poprvé na vstupní prohlídce, zmínila jsem se panu doktorovi, že beru antidepresiva načež mi odpověděl - to vás v té práci asi hodně stresují co? a začal se smát, což mi nepřipadalo ani trochu vhodné a už vůbec ne od doktora druhá návštěva byla, když jsem potřebovala předoperační vyšetření - paní doktora mi napsala, že způsobilá k operaci jsem, tudíž jsem výsledky poslala do nemocnice odkud mi k mému překvapení ihned volali, že s takovými výsledky krve mě operovat rozhodně nebudou, srážlivost krve byla totiž 2x menší než by měla být. potřebovala jsem se tedy objednat na nové odběry, abych zjistila, zda nedošlo k chybě v laboratoři. když jsem do ambulance volala zvedla to dost nepříjemná sestřička, která mi rychle vysvětlila, že se mám na odběry objednat jinam, ale rozhodně ne k nim. no a třetí a moje poslední návštěva byla, když mě začaly bolet nohy a sotva jsem chodila - přišla jsem k paní doktorce, která se na mě podívala a řekla ¨to vám to jako oteklo nebo co¨, tak jsem se jí snažila vysvětlit co se děje, načež paní doktorka protočila oči, podívala se do počítače, napsala mi voltaren a řekla mi, že se mám za týden ukázat znova, pokud se to nezlepší... Jediné co bych mohla ocenit, je milá blonďatá sestřička
-
Markéta Tlustá ★☆☆☆☆
Tohle bohužel nelze hodnotit kladně. Vydržela jsem zde 3 roky a stačilo. Pokud nemáte problémy, bude se vám tu líbit, ale pokud chcete něco řešit tak určitě ne. Ztratili mi veškerou zdravotní dokumentaci za celých 28 let, což je nepřípustné. Odmítají žádost od nového doktora, když jsem dorazila s podezřením na klíštovou encefaliditu, pan doktor se mi skoro vysmál do obličeje, že jak jsem na to přišla. Přehled očkování mi také nevydají. Prostě neschopni cokoliv vyřešit.
-
Anna Horachek ★☆☆☆☆
Nekompetentní, Ano měla jsem možná nestandardní situací. Měla jsem objednání termín a zároveň potřebovala jsem udělat rejestraci syna protože má už 18 let což předběžné zjišťovala. Syn přišel ale teďka cítil sebe špatně. Zeptala jsem možná li vyměnit termín můj na jeho. Tak rekla že to je velký problem . Prosila že to potřebují urgentně ale ne, neni možné. Jenom kvůli ochotě recepční sestřičky. Před pár týdnů měla jsem 39,5 teplotu. Udělali jenom test z prstů a dál nic , žádné vyšetření navíc. Zbytek můžete udělat samí. Děkuji moc
-
Helena H ★★☆☆☆
Po dnešní návštěvě chápu, proč má tato pobočka tolik špatných recenzí. Byla jsem objednána na kontrolu neschopenky měsíc dopředu, ale už podruhé jsem čekala hodinu a půl, než jsem přišla na řadu. Nerozumím, proč objednávají tolik pacientů najednou, když to zjevně nezvládají. Když jsem se na recepci ptala, zda na mě paní doktorka nezapomněla, protože lidé, kteří přišli po mně, už byli odbaveni, bylo mi řečeno, že nejsme ve fabrice. U paní doktorky jsem pak byla překvapená, když mi řekla, že vlastně neví, proč tam jsem, a že moji neschopenku vede jen z dobré vůle, protože jsem onkologický pacient a měla by ji vést onkologie. Léčím se už více než půl roku a v mé ambulanci s tím nikdo problém neměl až do teď. Tato doktorka je navíc někdo, koho jsem za pět let, co chodím do této ambulance, viděla poprvé.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa MOJE AMBULANCE Praha 9 - Prosek?
MOJE AMBULANCE Praha 9 - Prosek se nachází na adrese Prosecká 851/64 Budova A, Prosek, 190 00 Praha 9, Česko
Jaké je telefonní číslo MOJE AMBULANCE Praha 9 - Prosek?
Můžete kontaktovat MOJE AMBULANCE Praha 9 - Prosek na čísle +420 283 882 460
Jak se dostanu k MOJE AMBULANCE Praha 9 - Prosek?
Trasu k MOJE AMBULANCE Praha 9 - Prosek najdete zde odkaz