Recenze

  1. Barbora Kalinová ★★★★★

    Přijela jsem na pohotovost po 17 hodině. Nahlásila jsem se na recepci, zaplatila poplatek a vzápětí jsem šla na radu, rtg, sděleni diagnózy, ošetření a domů. Dohromady jsem tam nebyla déle než 40 minut. Za mě palec nahoru.

  2. Štěpán Holota ★★★★★

    Dnešní zkušenost s návštěvou chirurgické pohotovosti je naprosto pozitivní. Samozřejmě si člověk počká, ale perfektní přístup veškerého personálu to vynahradí. Díky!

  3. Radka Fanfulová ★☆☆☆☆

    Bulovka je ta nejhorší nemocnice co znám než by člověka ošetřili tak jsou liny čekací doba strašná já byla na urologiii se zánětem ledvin a pan doktor my řek že to nic není poslal mě domů a když jsem tam šla znovu tak my řek že sice tam něco mám ale řešit to nebude tak proč si platíme pojištění když doktoři na Bulovce stojí za bačkorku než abych jela s necim na Bulovku tak raci pojedu kamkoliv jinam a interna ta je šílená zlí setry arogantní prostě hrůza nikdy víc a ještě ke všemu my tam málem umřela mamka kterou předávkováli krvi a port co mamka měla zavedený s toho neumějí vzít ani krev !!!!!!!!

  1. Natálie Krubnerová ★★★★☆

    Dobrá zkušenost. Milý a ochotný personál, jak v kartotéce, tak lékař v ordinaci. Čekací doba dlouhá, přijela jsem po 18h a odcházela ve 21h. Já s tím ale počítala, bylo to už navečer a ještě v pátek. Nicméně oproti pohotovosti na chirurgii vše fajn, lékaři dostatečně vysvětlili diagnózu, komunikace na úrovni.

  2. Jana Jindrová ★★★★☆

    Budova je hned u vchodu/vjezdu do areálu nemocnice. Vstoupit lze v přízemí a po schodech nebo výtahem se dostat ke kartotéce, anebo je vchod v prvním patře, kam lze přijet i sanitkou. Pro pacienty je tu systém elektronické evidence. Každý si odebere lísteček s číslem a časem příchodu, je zapsán v kartotéce a pak už jen sleduje, kdy se objeví jeho číslo na světelných tabulích, do kterých dveří má jít nebo být zavezen. Čekací doby jsou dlouhé, pacientů je mnoho, lékařů je sice také hodně, ale vzhledem k množství pacientů je jich málo. Prostory jsou velké, ale vytížené. Pro pacienty jsou tu lavice a židle k sezení a WC. Personál je ochotný, milý, trpělivý.

  3. Jiri Kozak ★★★★★

    Ano, zde, z boku budovy 13, nad schody je vchod na ÚRAZOVOU POHOTOVOST, AMBULANCI a PŘÍJEM PACIENTŮ k vyšetření. Na příjmu pacientů se rozdělují nemocní na Urgentní a Trauma amb. Ti co jsou těžší případy, mají hlavu nebo páteř poraněnou, jsou poslání na Urgent a ostatní na Trauma amb. POZOR, děti mají ÚRAZOVOU AMBULANCI na Dětské ambulanci v budově CHIRURGIE. POZOR: Na dospělé úrazové amb. bývá dost plno, čeká se i několik hodin! Na stejném místě je i Ortopedický rentgen, chodba naproti Příjmu.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaké je telefonní číslo Úrazová pohotovost NON STOP?

Můžete kontaktovat Úrazová pohotovost NON STOP na čísle +420 266 082 983

Jak se dostanu k Úrazová pohotovost NON STOP?

Trasu k Úrazová pohotovost NON STOP najdete zde odkaz

Advertisements