Doktor byl velice nepříjemný, skákal do řeči, byl pasivně agresivní a při našem rozhovoru si krknul a dělal jakože nic.. Sestřička byla naopak strašně milá :D
Recenze
-
Sebastian Abrahám ★☆☆☆☆
-
Eliška Eldosaurus ★★★★★
Zkušenost již po druhé dobrá. Šla jsem cíleně pro antibiotika na bakteriální angínu. Pan doktor Holub a i sestřička (blondýnka) byli empatičtí a pečlivý. Nikdo přede mnou nebyl, takže jsem během 20 minut odcházela.
-
Šári Máry ★☆☆☆☆
Na pohotovosti jsme byli přibližně hodinu... Nikdo neotviral, lékaři tam ani nebyli a vratná netušila kdy a kam odešli...
-
Martina ★☆☆☆☆
Přístup sestry a doktora je naprosto neomluvitelný. Odvezla jsem maminku na pohotovost. Má artrózu kyčle 3 stupně, otekla ji z ničeho nic holení kost a nemohla pořádně chodit. Nemá žádné štípnutí, mazala si to proti bolesti, proti otoku, zatejpovaly jsme nohu, než jsme se sem šly, ale nejlepšilo se to. Někdo s artrózou přeci nemůže přes týden kulhat. Sestra vyšla s tím, zda ji noha bolí, že to nevypadá zle tak co tady chce. A že bude muset zaplatit (tak jsme na pohotovosti, každý snad ví, že bude platit).. zavřela dveře a skrze dveře slyšíme jak doktorovi říká, že je to zas nějaký nesmysl a nic s tím určitě nebude. V ordinaci pak celou dobu doktor na mámu řval, i když ona mluvila úplně normálně v klidu. Mamča se snažila jen říct, co jí je, jaké bere léky a pan doktor neustále řval, tady jste na pohotovosti, můžu Vám dát jen dobré rady, ať si píšete jak se cítíte, možná léky berete zbytečně.... hnus!!
-
Lucie Leitgebová ★☆☆☆☆
Kdyz jsem byla před pár dny o víkendu na pohotovost, sloužil starší pan doktor. Jakožto těhotná (36.tyden), bych cekala i větší péči, ale budiž. Ale nedostala se mi vlastně žádná. Doktor jen do lékařské zprávy napsal priznaky a veci, co jsem mu řekla, a k žádné diagnostice nebo vyšetření nedošlo. Jen se zeptal, zda jsem alergická na penicilin, a to bylo vše. Dal recept a nashle. Nezjistil, zda je to viroveho nebo bakterialniho původu. Prostě dal antibiotika (které nicméně nezabraly, protože to bakterialni nebylo), takže člověk do sebe zbytečně cpe takový sajrajt 10 dní. Normálně bych na pohotovostani nešla, byla jsem objednana k obvodní lekarce, ale když se vám zdravotní stav o víkendu zhorší, nic jiného vám nezbyde. Takže sem příště už rozhodně nepřijdu. CRP test neprovedl, ikdyz tam ten pristroj na to měl. Asi znudenost? Pohodlnost? Těžko říct! Za mě katastrofa. A aby mi na otázku co mi je, odpověděl JE TAM ZÁNĚT, jsem na pohotovost opravdu nemusela. Tohle jsem si mohla diagnostikovat sama a cestu spolu s 90KC jsem mohla ušetřit...
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Doctor Emergency?
Doctor Emergency se nachází na adrese Šustova 1930/2, 148 00 Praha 11-Chodov, Česko
Jaké je telefonní číslo Doctor Emergency?
Můžete kontaktovat Doctor Emergency na čísle +420 296 506 100
Jak se dostanu k Doctor Emergency?
Trasu k Doctor Emergency najdete zde odkaz