Přehled katalogu
- 590 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 53% S fotografiemi
Nalezeno 590 výsledků
Procházejte pizza & sushi v Moravskoslezském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 590 výsledků v Moravskoslezském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 207,585 recenzí a hodnocení.
“Dobrý den, naše nedávná návštěva v restauraci byla velice příjemná. Po přivítání a odložení kabatů, nás usadili. Krásné prostředí otevřené kuchyně a rozlehlé restaurace, hezky a vkusně zařízené. Měli jsme štěstí na milou a vstřícnou servírku Nelču. Poradila nám s výběrem jídla a nápojů. Musíme Nelči, velice poděkovat za svůj profesionální a milý přístup. Děkujeme. Tomatová polévka, Bruschetty, Pizza a Tertelloni Prosciutto E Panna bylo vynikající. Děkujeme za hezký gastronomický zážitek.”
“Dostal jsem opravdu velký kebab, plný všeho podle přání. Obsluha byla ochotná a vše připravila přesně tak, jak jsem si řekl. Skvělá porce, dobrá chuť – doporučuji!”
“Vše perfektnííí Pivo, jídlo, obsluha, atmosféra. Bravo, jen tak dál.”
“Tady se chutně vaří :). Menší oslava narozenin zde byla také příjemná! Hezké posezení venku v teplejších dnech a vyžití pro děti.”
“Za mě super, všeho bylo více než dost a úplná bomba byla česnečka jakože takhle by se měla podávat všude.”
“Výborný, čerstvý, nadupaný kebab, moc jsme si pochutnali, ceny velmi dobré. A chválím ayran, po dlouhé době. Obsluha skvělá, pan je velmi milý a ochotný.”
“Příjemné místo, dobrá atmosféra. Jídlo velmi dobre, objednal jsme si kulajdu a vývar. Obě polévky byly výborne, kulajda velmi překvapila a mohu ji vřele doporučit. Na druhé jsme si dali lososa a těstoviny s lyškovou omáčkou a svíčkovou panenkou, obě jídla byla velmi povedená a chutná. Celkové je restaurace sice dražší než ostatní restaurace v Havířově ale za návštěvu jistě stojí, zvláště pak jestly chcete velmi povedené jídlo pak stojí za návštěvu.”
“DeLuxe! Veselá a velmi příjemná obsluha, ideálně dochucené bramboráky. Tvarůžková česnečka 100/100. Dobrý flíček ❤️❤️❤️”
“I když jsme místní jak v této restauraci jsme byli poprvé a byli jsme velmi mile překvapeni. Světlá domluva co se rezervace týče. Hned po příchodu nás vítala milá obsluha. Jídlo bylo naprosto skvělé. Každý z nás měl něco jiného a všichni jsme si to moc pochvalovali. Na pití zde mají výborný Bernard a pro děti domácí limonády. Určitě si zde zajdeme znovu a všem doporučuji.”
“Pizzerie Piccolo je podnik, který vás na první pohled zaujme svým útulným prostředím. Atmosféra je příjemná a ideální pro oběd nebo večeři v klidném prostředí. Během naší návštěvy jsme však narazili na zajímavou skutečnost – v 11:45 již byla 2 ze 4 jídel z denní nabídky vyprodaná. To lze vnímat jako znak kvalitní kuchyně, která rychle přitahuje zákazníky, ale zároveň to může být mírné zklamání, pokud jste si plánovali konkrétní jídlo. Pizza byla ovšem naprosto úžasná – perfektně upečená, s bohatou oblohou a chuťově skvěle vyvážená. K tomu se zde velmi pohodlně sedí, ať už přijdete s přáteli, nebo na rychlý oběd. Celkově pizerie zanechala výborný dojem a určitě se sem rádi vrátíme. Pokud se chystáte, doporučujeme přijít dříve, nebo se předem informovat o dostupnosti jídel.”
“Přijeli jsme dnes až z dalekého Žatce ( severozápad Čech). Přátelé nám ukázali místní skvost v podobě této úžasné restaurace. Rádi se vrátíme! ❤️ úžasný zážitek včetně příjemné obsluhy. Děkujeme Vintrovi”
“Byl jsem zde pro cigarety...... Obsluha super ... Fifi připojení ... Srdeční lidé jako na MORAVĚ...”
“Sympatické místo i obsluha u okénka, poměrně široká nabídka, objednali jsme si jen polévku (byla vynikající) a pití při cyklovýletu.”
“Super domácí pizza!!!A langoše ani nemluvím....”
“Velmi milá obsluha, dobré pití... Za mě super...”
“Vše v pořádku, obsluha milá, usměvavá, jídlo chutné. Děkuji.”
“Restaurace zvenku ani vevnitř nijak neoslňuje, rozhodně nečekáte tak úžasné jídlo, které podávají - což je škoda, trocha vnitřních úprav by pomohla. Přes obědy je tady rušno, plno a když nemáte objednáno telefonicky předem, opravdu můžete čekat i přes hodinu. Menu je obsáhlé, různé asijské fúze (japonské sushi, Vietnam, Thajsko...). Moc rádi se vracíme.”
“Po dlouhé době příjemná hospůdka s velmi dobrým jídlem za lidové ceny a příjemnou obsluhou. Určitě tady nejsem naposledy, už se těším, až zase pojedu kolem....”
“Skvělé místo, domácí atmosféra, super personál, výtečné jídlo.”
“Měli jsme zde svatební hostinu a brunch, vše bylo naprosto dokonalé. Restaurace je nádherná, jak venkovní tak vnitřní prostory. To co ji ale opravdu odlišuje, je neuvěřitelný servis. Pan majitel a jeho tým udělali maximum pro to, aby vše proběhlo hladce. Jídlo bylo naprosto vynikající. Každý chod byl u hostů obrovským úspěchem. Moc děkujeme za vaši skvělou pohostinnost a za to, že jste nám pomohli udělat z našeho dne nezapomenutelný zážitek. Opravdu doporučujeme!”
“Malá hospůdka s rodinnou atmosférou, ideální pro cyklovýlet s dětmi, nebo jen tak na pivko.”
“Tak tenhle kebab byla šupa, a to nejsem fanoušek těchto jídel. Jednak divadýlko, jak si s ním vyhrál, a vytvořil takovou mega porci pro hladoveho dřevorubce. Žádné vycpávky zelím. Hromada masa. Bez mučení se přiznávám, že jsem to proste nemohl sežrat.”
“Příjemná obsluha a chuťově v pořádku, bistro trošku jako z 90 let ale vzhledem k lokalitě dostačující”
“Dala jsem si kuřecí kung Pao a musím říct ... Vynikající a obrovská porce.”
“Velice dobrá asijská restaurace, navštěvuji skoro pravidelně. Obsluha je velice příjemná, milá a ochotná. Jídlo moc dobré, porce solidní, rovněž i ceny. Prostředí příjemné a čisté, rovněž i venkovní terasa. WC čisté.”
“Super podnik. Výborná pizza i obsluha. Velice hezké prostředí. Moc často zde i organizujeme akce z práce.”
“Díky za takovouto restauraci. Jídlo připravené jak má být, obsluha velmi pozorná. Človek si připada "very well taken care off". V Ostravě asi nejlepší italská. U italské restaurace zvlášť oceňuji bezlepkové položky na menu.”
“Objednáno nedávno a upřímně dlouho jsem neměla tak dobrou pizzu. Vyzkoušela jsem jich mnoho a musím říct, že na této pizze jsme si vážně pochutnali. Byla tak akorát ani moc ani málo ingrediencí. Je to náš favorit a ráda z této pizzerie objednám znova.”
“Kvalitní kebab, jak hovězí, tak kuřecí. Porce jsou obrovské. Chutné maso, čerstvá zelenina a dobré omáčky. Celkově mohu jen doporučit a vyzkoušet, ať už jde o dürum, pita chleba nebo talíř s hranolky - a hranolky, ty tady mají obzvlášť skvělé. Lze zde zakoupit i Ayran.”