Recenze

  1. Lenka K ★★★★★

    Měli jsme zde svatební hostinu a brunch, vše bylo naprosto dokonalé. Restaurace je nádherná, jak venkovní tak vnitřní prostory. To co ji ale opravdu odlišuje, je neuvěřitelný servis. Pan majitel a jeho tým udělali maximum pro to, aby vše proběhlo hladce. Jídlo bylo naprosto vynikající. Každý chod byl u hostů obrovským úspěchem. Moc děkujeme za vaši skvělou pohostinnost a za to, že jste nám pomohli udělat z našeho dne nezapomenutelný zážitek. Opravdu doporučujeme!

  2. Rostislav Mach ★★★★★

    Jídlo dobré ale malé porce aspoň tak mi to přišlo,ale fakt malý výběr a málo i piv ale vše moc chutné a skvélé

  3. Dominik Kupka ★★☆☆☆

    Dnes jsme žasli se ženou na večeři do vyhlášeného Nemlýna, který je na gastromapě pana Hejlíka. Objednali jsme si ze stálé nabídky: svíčkovou s karlovarským knedlíkem a sandwich s vepřovou panenkou. Takto velké zklamání jsme dlouho nezažili. Svíčková nebyla osolená, omáčka bez chuti a velice naředěná. Brusinky byly dobré. Sandwich byl velice slabý. Maso opět neosolené a foccaca byla dobrá. Kimchi mayo bylo zajímavá. Večeře téměř za 1300,- a za ty peníze to rozhodně nestálo. Poprvé jsem měl chuť vrátit jídlo, kdybychom neměli výročí a žena mi neřekla, ať nedělám scény, tak bych to udělal.

  1. Milan Rasik ★★★★★

    Všechno nej nej nej, kvalitní restaurace, kde vzít svoji polovičku a užít si luxusní rande, pohodu, přátelství … cokoliv. Úžasná atmosféra, kvalitní personál z 10 hvězd bych dal 15. Děkuji

  2. Karel Kilián ★★★★★

    15. března jsme na základě Gastromapy Tomáše Hejlíka navštívili restauraci Nemlyn restart v Kravařích. Jako první jsem kladně ocenil parkování prakticky přímo u podniku. Po vstupu nás lehce zarazil vlhký, těžký vzduch, nicméně to bylo nakonec jediné mínus, které jsem (horko, těžko) našel. Záhy se nás ujal velmi ochotný, pozorný a milý personál. Myslím. že číšníka se servírkou by pochválil i Pohlreich, protože fungovali fakt skvěle. Prostředí, až na ten vzduch, bylo příjemné, neotřelé a působilo skoro až intimní atmosférou. Pro rande s manželkou ideální. A jídlo? To byl doslova gastro zážitek! Domácí rakytníková limonáda byla výborná, osvěžující, kyselkavá a nebyla příliš sladká. Kulajda byla LUXUSNÍ! Asi nejlepší, co jsem kdy měl, dokonce chutnější, než dělávala mamka, a to je fakt, co říct, protože ta uměla dobrou! Domácí kváskový chléb se škvarkovou pomazánkou byl velmi chutný, škvarečky křupaly, ale nebyly tvrdé. I hranolky s lanýžovou mayou stály za ochutnání. Nakonec jsme si dali sladkou tečku v podobě zmrzlin od třinecké firmy Kopečková - ty byly fenomenální! Já si dal větrníkovou a manželka citronovou s bazalkou a obě byly skvělé. Tento podnik mohu doporučit. My tu byli poprvé (díky Hejlíkovi), ale určitě ne naposledy. Příště přijedeme s prázdnějším žaludkem a ochutnáme i hlavní jídla. Každopádně takový klenot jsem v této oblasti nečekal a nebýt Hejlíka, asi bych ho neobjevil.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Restaurace nemlyn restart?

Restaurace nemlyn restart se nachází na adrese Alejní 3398/26, 747 21 Kravaře-Kravaře u Hlučína, Česko

Jaké je telefonní číslo Restaurace nemlyn restart?

Můžete kontaktovat Restaurace nemlyn restart na čísle +420 777 767 221

Jak se dostanu k Restaurace nemlyn restart?

Trasu k Restaurace nemlyn restart najdete zde odkaz

Advertisements