Přehled katalogu
- 252 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 54% S fotografiemi
Nalezeno 252 výsledků
Procházejte pizza & sushi v Karlovarském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 252 výsledků v Karlovarském kraji. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 118,459 recenzí a hodnocení.
“Dobré ceny, dobrý kebab a naprosto úžasná a rodinná atmosféra. V Kynšperku není moc mist, kde se najíst, ale to je vlastně plus pro tento podnik, kam místní očividně pravidelně chodí, jsou na sebe milí a obsluha se snaží vyjít maximálně vstříc. Paní nám dokonce při čekání vrátila dvacku s tím, že se přepočítala a nauctovala nám víc, než měla. To jen tak nevidite. :)”
“Moc příjemná hospůdka, výborná pizza, hrála tam country skupina, zpívalo se, krásný vecer, díky”
“Jídlo skvělé, atmosféra Pecková a o obsluze ani nemluvě. K lidem s nějakou dietou či omezením přistupuji božsky a se vším vždy poradí. Musíme opravdu velice poděkovat paní Petře, která k nám přistupovala vždycky naprosto nádherně ♥️ díky ní se vždycky rády vracíme”
“nehlucneho člověka i když se sejdeme banda přátel jsme hlasitější ale máme "meze"nemám problém zvednout zadek zajít si pro drink na bar,uklidit po sobě,slušně podekovat a pozdravit.Zbytecne neotravovat a mít trpělivost,když je narvana hospoda.Nikdy jsem odsud neodešla aniž bych nenechala na Chebské pomery pekné diško! Odcházím vždy včas,když vidím,že se prázdní hospoda. Ve čtvrtek jsem se vrátila do Chebu a těšila se na příjemné posezení s přáteli. Sára byla jasná volba a rovnou jsem si chtěla zařídit rezervaci pro 10-12lidi na stoly pod stříškou vzadu u grilu. Co nejslusneji jsem poprosila a bylo mi řečeno ne!.Potom jsem poprosila o jiné řešení.Bylo mi řečeno že jedině stůl venku u zdi bez stříšky.Vedeli jsme že je hlášeny déšť a bouřka, tak jsme se zeptali jestli nám můžou stahnout stříšku.Z arogantnim tónem nám bylo řečeno,ze uvidí jestli se jí vůbec bude chtít.Kamarad paní řekl,že když už sem chodíme a nechaveme tu útratu,že by bylo fajn kdyby nám ji stáhla.Nacoz nám bylo řečeno,že z toho co utratime nemá ani korunu a že jí to nezajímá a že až tam nechám utratu přes 50.000 tisic že se bude starat,p”
“Výborné sushi, velké porce, široký výběr za příjemné ceny. Obsluha milá, příjemná. Za mě jedna z nejlepších voleb, kam zajít v Mariánských Lázních na oběd, nezruinovat peněženku a přitom se kvalitně najíst.”
“Zajímavý koncept sishy a sushi. Nejprve restaurace vypadala trochu děsivě, když se jde do sklepa. Ale jejich nabídka kreativního sushi mě nadchla. Vřele doporučuji sushi burger.”
“Dnes jsem šel s manželkou na oběd do IMI, jako vždy je vše na nejvyšší úrovni. Příjemná a usměvavá číšnice vždy doporučí lahodná jídla (dnes to byly singapurské nudle). Klidná atmosféra restaurace umožňuje opravdu vychutnat lahodné jídlo. Doporučuji navštívit a nejen se chutně najíst, ale i odpočinou”
“Musím napsat, že čerstvější sushi a navíc chutné jsme snad nikdy nejedli. Rovněž poke bowl vyvážený v chuti. Výborný podnik a pohodovou večeři. Obsluha velmi příjemná, rychlá a nic není problém. Velmi doporučuji a po dnešním zážitku vím, že tu nejsme naposledy!”
“Několikrát jsem již objednávala u té velice sympatické slečny s růžovými vlasy,víc takových ochotných a úslužných lidí...pizza jako vždy TOP”
“Nejlepsi pizza co jsem jedl doporucuju”
“Konečně se našel někdo, kdo Andolini poskytnul tak potřebnej reality check a sfouknul jejich předraženou svíčku!”
“Chodím sem už 28 let, a vždy se sem těším. Při každé návštěve Kraslic se zde zastavím na tu jejich buchtovou pizzu. Pekelník nikdy nezklame. Obsluha rychlá a usměvavá, jen ten kdo zrušil točenou kofolu, by měl dostat těma dvojitýma dveřma z každé strany. A je toho více, co zde dřive bývalo, a teď není, ale pokrok zastavit nejde. Prostě srdcovka a nostalgie.”
“Dneska po druhé a opět top. Obsluha neskutečně milá, jídlo i přes docela plnou restauraci rychle na stole. Kachna byla luxusní a gulášová polévka perfektní.”
“Pokud hledáte v Aši slušnou restauraci a nechcete Vietnamskou kuchyni je tato pizzerie asi nejlepší volba. Pizza výborná. Točená Plzeň. Obsluha velice příjemná. Mohu doporučit.”
“Náhodou objevená restaurace, udělali jsme rezervaci na večer a šli vyzkoušet. Naprosto úžasná pizza, takovou jsme opravdu nikdy (ani v Itálii) nejedli - nejlepší jakou jsme kdy měli ❤️ poprvé jsme se i setkali s nůžkami na pizzu v ČR. Určitě stojí za to vyzkoušet neklasické speciální pizzy - Pistachiossa byla dokonalá a svěží Valtellina možná o chlup blechy ještě lepší. Čerstvé a kvalitní suroviny, dokonalá chuť. Kdybychom to neměli před celou republiku, byli bychom tu častěji, ale věřím, že sem ještě někdy zajdeme. Obsluha velmi příjemná i usměvavá :) Děkujeme za skvělý zážitek.”
“Zážitek z dovolené pro celou rodinu. Nejlepší pizza, co jsme jedli. Musím chválit. Kávu tu mají taky výbornou.”
“Vynikající snídaně i obsluha. Pokaždé se ráda vracím.”
“Jídlo bylo skvělé a obsluha velmi příjemná, zejména paní Ivanka. Rádi se do restaurace opět vrátíme.”
“Vyzkoušeno více pizzerii v okoli a Sidonio je naprostý vítěz. Chuťově bezkonkurenční + bonus od objednání k dovozu neuvěřitelná rychlost. Když pizza tak jedině od Sidonio”
“Objednali jsme si pizzu a těstoviny a oboji bylo vynikající!”
“Dnes jsme navštívily tuto pobočku v Chebu a byl to kulinářský zážitek. Nejlepší pizza co jsme kdy jedli. Přítelkyně měla brusinkovou a ta byla naprosto dokonalá. Určitě se sem budeme moc rádo vracet.”
“Neskutečné dokonalá pizza! Je tu možnost si objednat půl na půl pizzu a dát si jí dohromady. Já si dala bez lepku což jsem nečekala že budu moct ale opravdu byla moc dobrá a doporučuji, Bouzel byla o dost menší než ostatní ale to je u těchto druhů velmi časté. Děkuji za výborný objed a budu se těšit na příští návštěvu”
“Výborná pizza, rychlá obsluha, nízké ceny, skvělá kvalita”
“Pizza za 150,-kč a ještě k tomu raketa dobrá? Je to tak.”
“Vynikající sushi, velký výběr. Velice milá obsluha. Určitě jsme nebyli naposledy.”
“Jídlo dobrý, porce fajn a všechno přišlo rychle. Obsluha milá, vibe pohodovej. Za mě místo, kam se dá v klidu vrátit, když chceš prostě dobry sushi bez stresu.”
“Velké pizzy o průměru 45 cm. Zatím nejlepší pizza v Chebu. Pokud už budete muset čekat, vždycky se vejdete do doby kolem 20-30 minut. Běžná doba čekání 10 minut.”
“Moc dobrá pizza. Byla velmi rychle připravená Obsluha velice příjemná.”
“Nevím co mají všichni za problém.. ja jsem vždy naprosto spokojena”