Přehled katalogu
- 252 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 54% S fotografiemi
Nalezeno 252 výsledků
Procházejte pizza & sushi v Karlovarském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 252 výsledků v Karlovarském kraji. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 118,459 recenzí a hodnocení.
“Krásný podnik s výjimečnou atmosférou. Zašli jsme s dětmi v pracovní den na oběd a byli jsme tu už jen s dalším stolem. Jídlo vynikající, obsluhující slečna velmi milá a trpělivá. Hodně míst na venkovním posezení u malého hřišťátka pro menší děti. Parkování hned přes ulici bez problému. Fotografie mi bohužel nešly vložit.”
“Přišli jsme bez objednání 9osob . Jen jsme hledali kde se najíme . Hned u vstupu se nás ujal milý číšník Dominik , který neměl místo , ale okamžitě zvednul telefon a zavolal do Harmonie par metru vedle . Doprovodil nás na místo , kde už byl připravený stůl . V druhé Restauraci Harmonie se nás okamžitě ujal personál , který byl take velmi milý. Jídlo luxusní, krásné prostředí . Určitě vřele doporučujeme . Dominika zdravíme a doufám, že až přijedeme do Varů na kávu bude nás opět u vstupu vítat Dominik .”
“Jak poznat, že podnik je opravdu dobrý? Když se stavíte na jakoukoli pobočku, vždy budete mít dobrý pocit z toho podniku. Jelikož často chodím do Foggy v Praze, tak dneska na výletě jsem navštívil pobočku Foggy v Karlových Varech. Všechno je na top úrovni, stejně jako v Praze. Příjemná atmosféra, skvělé dýmky, mega dobré drinky! Velký dík patří personálu, který je vždy tam pro vás, abyste si užili večer a chtěli se znovu vrátit. Děkuji vám a ať se daří!””
“Krásné prostředí milá obsluha výborné jídlo a moc hezké pokoje. Vše doporučuji opravdu moc hezké místo …”
“Příjemné a čisté prostředí, jídlo výborné”
“Neuvěřitelně příjemná, pozorná a milá obsluha a výborné jídlo. Moc děkujeme a určitě se vrátíme”
“Naprostá dokonalost! Nádherná lokalita, i v chladnějším počasí funguje terasa, kterou jsme využili. Dostali jsme hned podsedáky i deky. Vybrané jídlo i pití perfektně servírované a chuťově skvělé. Obsluha usměvavá, milá a komunikativní. Nebojím se říct, že obsluha rozzářila náš večer! Děkujeme za vše a určitě se vrátíme.”
“Velmi vstřícná obsluha a rodinná atmosféra podniku. Krásný interiér s dřevěnými prvky, pěkný výhled. Čisto a uklizeno. A to nejdůležitější: skvělé jídlo stylově servírované a chutné. Pokud jste v Kraslicích a okolí vřele doporučuji navštívit.”
“Výborná kuchyně, dlouhá otevírací doba.”
“Jídlo má opravdu skvělé, obsluha je moc příjemná.”
“vždy když přijdu tak odcházím se skvělou náladou”
“Příjemná obsluha, výtečné jídlo, velké porce. Příjemné prostředí.”
“Super obsluha, jídlo žádný zázrak,ale když je hlad. Krásné místo”
“Skvělé místo jak pro cyklisty tak i pro ostatní”
“Nejlepší Plzeň a hlavně skvělý výčepní Václav!”
“Hezké vnitřní i venkovní posezení. Dobré pivo.”
“Za mě nejlepší PHO v Karlových Varech, bum bo nám bo také výborně. Když jsem šel poprvé s kamarádem které mi toto bistro ukázal říkal jsem do jakého pajzlu mě to taháš ale.. opravdu vaří dobře za super ceny”
“Nemáme co dodat. Návštěva proběhla 13.12. Pan číšník byl velmi milý a ochotný. Jídlo bylo super. Hlavně příteli a jeho mamince chutnala poctivá zabijačková polévka.”
“Super vietnamská restaurace s přesně takovou atmosférou, kterou znalec očekává. Zašli jsme na pho a nezklamalo. Obsluha stála klasický úplně za nic, ale s tím se počítá. Jasná volba i pro příště.”
“Byli jsme se zde naobědvat v úterý 25. února 2025 a byli jsme opravdu mile překvapeni jak ochotou personálu tak i chutí jídla. Co bych ovšem chtěla vyzdvihnout bylo když jsem dorazila do restaurace a můj malý syn mi spal na rameni, po probuzení syna k nám přišla servírka a optala se zda pro malého budeme chtít také nějaké jídlo, domluvili jsme se na knedlících a svíčkové bez masa. Uběhly tak 2 minuty a malý měl okamžitě jídlo na stole,nikde a nikdy jsme se s tímto přístupem nesešli. Za to mockrát děkujeme.”
“Takhle usměvavou obsluhu jsem snad nikde nepotkala. Jídlo bylo skvělé.”
“Pěkná restaurace, příjemné prostředí, rychlá obsluha, ochotný pan majitel, velký výběr a vynikající jídlo za velmi příznivé ceny. Doporučuji navštívit. Určitě, až zase pojedeme kolem, se zastavíme.”
“Příjemné místo, příjemná a ochotná obsluha, vynikající jídlo. Vyloženě nám chutnalo. Odjížděli jsme spokojení.”
“Chtěli jsme zakusit nějakou novou restauraci orientovanou na Itálii. A toto byla trefa do černého. Obsluha velmi příjemná a teď to nejdůležitější jídlo a pití. Domácí limča bezinka, citron a malina , vše dobrý. Předkrm jemná česneková pomazánka s výborným pečivem, polévku jsme zkusili rajčatovou a cibulačku, obě dvě na jedničku. Zabalená hovězí trhaná hruď v těstovině byla hooodně luxusní, žena si dala salát který byl dobrý ale na hovězí hruď nestačil a hranatá pinsa též luxus až jsem si zavzpomínal na pizzu v italské palmové riviéře. Vřele doporučuji.”
“Není návštěva, kdy odejdu bez parádního kebabu.”
“Krásná krušnohorská atmosféra, a navíc tato vesnička není tak turisticky přeplněná jako třeba Boží dar, to jest hrůza. Příjemní hosté, kuchař se ke mně hezky choval a odnáším si odtamtud nedojezenou kachnu a příjemný zážitek. Bylo to opravdu levné oproti Božímu Daru.”
“Podívejte se na tu krásu! Všechno vypadá velmi chutně, lákavě a neuvěřitelně skvěle. Vždy obdivuji lidi, kteří umějí tvořit jídlo – i to je skutečné umění. Mně to vůbec není dáno a myslím si, že ta nejcennější práce je uvařit něco dobrého. To je právě o lásce. Já sama vyjadřuji lásku jinak – péčí o své blízké, skrze nějaká zvláštní místa. Proto vám s radostí doporučuji tento podnik.”
“Ten kdo doma konzumuje lanšmít šroubovákem, dá míň jak 4*. Ten kdo se snaží občas navštívit lepší asijské kuchyně a ví, co do thajských jídel patří, musí začínat na 4* ale spíše dá 5*, protože, tu široko daleko nic lepšího není. Dříve bývala delší čekací doba na jídlo kolem oběda. Nicméně začátkem roku 2025 došlo údajně k obměně kuchaře/kuchařů a asi i nějakým systémovým změnám, takže se na jídlo čeká méně (chodím hned po 11h a nikdy nečekám déle jak 10 minut, co dojím polévku, dostávám hlavní jídlo) a navíc lepší koncept obměny týdenní nabídky. PS: objednával jsem dvakrát přes doručovatelskou službu a pokaždé OK. Ty negativní recenze přes foodoru mi moc nesedí, kort když to recenzenti nejsou schopní přidat s fotkou.”
“Italská pizzerie s výbornou pizzou a kávou, příjemná obsluha i prostředí.”
“Pecka. Hlavně nechoďte do koupaliste Dřenice. Velmi špatný zkušenosti”