Přehled katalogu
- 590 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 53% S fotografiemi
Nalezeno 590 výsledků
Procházejte pizza & sushi v Moravskoslezském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 590 výsledků v Moravskoslezském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 207,585 recenzí a hodnocení.
“Příjemná obsluha, výborné pivo plus pizza a drobné zakousnutí k pivku. Zahrádka i s obsluhou. Chodíme sem velmi rádi.”
“Nejlepsi podnik v Karvine! Super pizza. Majtel pratelsky, ale ma pistoli pod barem.”
“Mohu jen doporučit, krásné prostředí a moc dobře vaří”
“Navštívili jsme tuto restauraci na základě recenzí a musím říct, že příjdeme určitě znovu. Excelentní jídlo a příjemná obsluha. Na výběr bylo ze tří jídel (pokud bych měl čtyři žaludky jako kráva, dal bych si všechno!). Vybrali jsme si salát a panenku, vše bylo naprosto geniální! Salát byl skvěle dochucený a kozí sýr na křupavém "pogu" byl famózní! Panenka byla krásně šťavnatá a brambory skvěle opečené o houbové omáčce nebudu raději ani psát, prostě TOP! Na závěr jsme si dali kávu a objednali palačinky s pomerančovou omáčkou. Opět to byla lahoda, káva byla lahodná a palačinka opět skvělá. Svěží ovoce a pomerančová omáčka k sobě perfektně ladily a s lahodnou kavou to bylo vynikající zakončení. Tuto restauraci bychom nenavštívili, kdyby nebylo recenzí a doporučení a to jsme kolem ní každý týden chodili! Kdo máte rádi výborné jídlo, tak doporučuji tuto restauraci navštívit.”
“Byli jsme dnes po prvé a musím říct že jsme mile překvapeni porce velké jídlo chutné obsluha usměvavá a ceny jsou normální snesitelné určitě zase přijdeme”
“Vynikající obsluha,jídlo a krásné okolí. Měli jsme rok zpátky svatbu a byli jsme naprosto spokojeni. Jak s domluvou, jídlem,tak obřadem a přivítáním novomanželů.”
“Epické jídlo v pohodové domácí atmosféře. Obsluha milá, usměvavá, cítili jsme se skvěle a plánujeme návrat na tuto neuvěřitelnou záležitost jménem bramboráková pizza ❤️”
“Perfektní a rychlá obsluha a výborná gulášovka”
“Nejlepší Kebab v okolí . Dobré kvalitní maso. Tortilla krásně křupavá. Příjemný štědrý pán, co mu záleží na dobrém pokrmu. Jedna tortilla je dostačující na plné zasycení. Chodím zde pravidelně a vždy koupím celé rodině kebab housce a pro sebe tortillu.”
“V téhle hospůdce jsem byla poprvé a působí na mě velice příjemně. Tedy byla jsem jen na zahrádce, jelikož do hospody vedou 2 schody a nechtělo se nám dovnitř. Zrovna jsem natrefila na parádní nabídku v menu, kdy divočák se šípkovou byla jasná volba. Obsluha vyšla vstříc, protože jsem bez laktóza. Jídlo bylo parádní.”
“Tahle restaurace je designový zážitek. Spousta doplňků, krásný styl, zákoutí, které vyrazí dech. Nabídka i pro bezlepkáře a lidi s intolerancí na laktózu. Domácí špagety výborné, omáčka k nim běžná. Ravioly nic moc. Káva italská-kyselejší. Obsluha velice milá. Různé druhy židlí i stolů, křesílka pro děti. Piano i člověče nezlob se k dispozici :-) Úžasná atmosféra, klobouk dolů za to prostředí. Možnost dokoupit s sebou různé likéry a sirupy české výroby. Byli jsme tu sice v zimě, ale věřím, že v létě je zde i krásné posezení venku, kde mají i koutek pro psy. Ideální pro obchodní jednání i setkání s přáteli. Rozhodně se zde vrátíme.”
“Výborné jídlo. Obsluha rychlá. Můžeme vřele doporučit.”
“Super švestka nealko pivo moc příjemné paní servírky vyvíjející polévka a nádherné prostředí podél břehu Ostravice”
“Zajeli jsme na pizzu :-) Všude samá chvála, tak jsme jeli vyzkoušet. A ..... mají pravdu :-D Skvělá veliká česká pizza :-) Obsluha OK. Na chodbě na stěně vycpaná zvířata a na stěnách u baru samé protejny v prášku, protože v druhé části budovy je posilovna, tak je to trochu mimo.”
“Pizza výborná. Klidne si někdy dám opět.”
“Nejlepší kebab v Rýmařově. Příjemná obsluha (většinou), kebab chuťově dost dobrý, maso není polotovar, a zelenina je fakt dobrá. Za ty peníze to stojí za to. Např.: Tortila 125kč průměrná cena za dobrý kebab. Prostředí průměrné. Vždy jsem byl spokojený.”
“Restauraci vřele doporučuji, ač z venku na první pohled moc nezaujme,tak vevnitř hezké prostředí a jídlo naprosto luxusní. Určitě doporučuji ochutnat jejich rajčatovou polévku,ta byla opravdu vynikající a i hlavní jídlo super. Obsluha příjemná , vnímavá a ochotná .”
“Dnes jsme s mojí drahou polovičkou zavítali do téhle krásné vesnické restaurace, kde jde cítit nádech krásného Kočova. U nápojů mě překvapilo že není na čepu třeba kofola, nebo nějaké jiné nealko, ale to vykompenzovalo skvěle uvařené jídlo. Jde vidět, že kuchař má cit. Co ještě naší návštěvu posunulo na jinou úroveň byl nadprofesionální sympatický číšník Kuba, který se o nás celou dobu oběda svědomitě a s láskou staral. S Jeho profesionálním a usměvavým projevem, jsem se dlouho v restauraci nesetkal. Při každé návštěve stolu, šla z Kuby cítit něha a láska. Přijeli jsme až z Olomouce, a určitě se při každé chuti se znovu dobře najíst a nechat se obsouložit skvělým číšnikem vrátíme sem. Jsem celý dojatý. Děkujeme”
“Vážený pane Frančáku, ráda bych Vám touto cestou poděkovala za skvělou přípravu a realizaci rautu. Vše – od výběru menu, přes množství a kvalitu jídel, až po samotnou prezentaci – bylo naprosto vynikající. Oceňuji také Vaše doporučení a profesionální přístup, díky kterému vše proběhlo hladce a s jistotou, že se můžeme spolehnout. Od našich hostů mám pouze samou chválu a poděkování, takže i já Vám chci vyjádřit svou velkou spokojenost. Ještě jednou děkuji za perfektní práci a přátelský přístup. S přáním hezkého dne, AMádrová”
“Píšu recenzi za OK LEGAL, protože jsme tady měli teambulding. Všichni kolegové byli spokojení s ubytováním - pokoj s velkou terasou byl super!, jídlem (měli jsme výsadu ochutnat skvěle připravený filírovaný KLOKANÍ steak na citrónové trávě se steakovými hranolkami - viz fotky), přírodou kolem. Majitel, pan Vladan, je velice vstřícný člověk, který nám navíc zajistil ranní snídaně. Absenci místa k opékání u ubytování jsme vyřešili výjezdem do 4 km vzdálených Starých Těchanovic, kde se nachází rozhledna, sluneční terasa s pěti lehátkosedačkami k pozorování západů slunce a zastřešené místo k opékání.”
“„Návštěvu této restaurace mohu jen doporučit. Jídlo bylo velmi chutné a hezky naservírované. Celkový dojem podtrhuje příjemné prostředí a milá obsluha. Určitě jsem zde nebyla naposledy!“”
“Nadherne zrekonstruovana hospudka a prijemne prostredi . Krasne promysleny jidelni listek, ktery nove zahrnuje i snidane kde mimo jine najdete vejce benedikt, ktere moc podniku v nabidce nema. Mel jsem bilou Palavu z vinarstvi Konicek a je uzasne. Krom vseho je zde vyborna kava a pekna nabidka piv. Verim, ze to zde bude mit uspech, protoze uz od prvniho dne a podle cele nabidky jde videt, ze novi hospodsti vedi,co delaji. Preji mnoho uspechu a tesim se na dalsi navstevu :)”
“Ten nefiltr od Plzně prostě nemá chybu!!! Ne, že by ho jinde nečepovali, ale tady to je úplně jiná liga. Stejně jako vše ostatní. Po delší době supr podnik v Havířově.”
“Restaurace na zaguří je moje srdcovka, chodím zde ráda z nostalgických vzpomínek. prostředí je útulné. Obsluha je vždy milá, usměvavá, profesionální a ochotná. Jídlo je vždy výborné, dobře ochucené a propracované do nejmenšího detailu. Jediné, co bych ocenila je obměna jídelního lístku, protože si zde již opakovaně dáváme stejná jídla,jelikož si z nabídky nedokážeme vybrat, ale to čistě náš subjektivní problém, protože chuťově preference máme každý jiné.”
“Příjemné posezení, obsluha milá a rychlá.”
“Rodinná hospůdka, skvělá obsluha, vstřícní majitelé. Excelentní kuchař! Jeho koleno je přímo božské!”
“Nejlepší místo, kde se najíst. Skvělý servis a jídlo parádní. Navštěvujeme pravidelně ať už menička, nebo stála nabídka vždycky si pochutname. Obsluha profesionální, vždy doporučí něco nového. Určitě doporučuji navštívit a užít si skvělé jídlo a servis.”
“Kebab vždycky výborný, jen obrovské minus, že nelze platit kartou”
“Výborné jídlo , jsme moc spokojeni s rozvozem obědů ☺️”
“Neni absolutně co vytknout. Obsluha velmi příjemná, to se už dneska jen tak nevidí a hýčkala bych si takové lidi. Jídlo luxusní a mohu jen doporučit.”